اولین نمایش “شانس” در Apple TV + و Skydance Animation در تاریخ 5 آگوست است

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


Apple TV + از انتشار فیلم مورد انتظار Skydance Animation خبر داد موفق باشید جمعه 5 آگوست روی پرده های ما.

به گزارش اتاق خبر، این فیلم جدید، که پروژه ای است شامل فیلم های اصلی اپل است، در سرتاسر جهان اکران خواهد شد و برخی از بزرگ ترین نام ها را در این تجارت خواهد داشت و صدا برای بسیاری از شخصیت ها فراهم می کند.

«شانس» بر داستان سام گرینفیلد، ناشادترین مرد جهان تمرکز دارد. هنگامی که او سرزمین ثروت که قبلاً هرگز دیده نشده بود را کشف می کند، سم باید با موجودات جادویی آنجا متحد شود تا شانس خود را برگرداند. Eva Noblezada (“Hadestown”، “Miss Saigon”، “Yellow Rose”) صدای سام را بر عهده خواهد داشت. با پیر شدن او از سرپرستی، سام سرزمین ثروت را کشف می کند و تلاشی را آغاز می کند که می تواند ثروت او را برای همیشه تغییر دهد. سیمون پگ (“ماموریت غیرممکن”، “عصر یخبندان”، “Star Trek Beyond”) صدای باب، یک گربه سیاه شاد از سرزمین ثروت، جایی که کاپیتان با صداپیشگی امی، گرمی، اسکار و تونی برنده است را ارائه خواهد کرد. آپی گلدبرگ، به عنوان رئیس امنیت در حال انجام وظیفه است. باب شریک سم در تلاش برای یافتن یک پنی خوش شانس به امید نجات زندگی شادش می شود.

نام های بزرگ دیگری نیز وجود دارند، مانند راتزنبرگر و جین فوندا که به دیگران می پیوندند. لیست کامل را می توانید در پیام اصلی بخوانید.

اعلامیه جدید در Apple TV + زمانی منتشر می شود که پخش کننده برنده شود یا نامزد جوایز چپ و راست شود و امیدوارم موفق باشید به همان اندازه … خوش شانس است .. و در بخش جوایز.

اگر می خواهید لذت ببرید موفق باشید با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …