اپلیکیشن دوستیابی همجنس گرایان Grindr دیگر در اپ استور چینی نیست، اما اپل را سرزنش نکنید

فروشگاه برنامه
اخبار اپل


منبع: جو کلر / آی‌مور

اپلیکیشن دوستیابی همجنس گرایان Grindr دیگر در اپ استور چین موجود نیست، اما با وجود ترس های اولیه، این اپل نبود که آن را حذف کرد.

در حالی که حذف برنامه‌ها از اپ استور چینی اغلب به دلیل درخواست‌های زیر توسط دولت چین توسط اپل انجام می‌شود، با وجود گزارش‌های اولیه بلومبرگ، در اینجا چنین نبود. با نزدیک شدن به المپیک 2022، تصور می شد که اپل ممکن است این برنامه را برای دلجویی از چین حذف کرده باشد. با این حال، اپل می‌گوید این توسعه‌دهنده برنامه بود که این برنامه را تمام مدت حذف کرد.

توجه داشته باشید که نسخه اندروید Grindr دیگر در اپ استورهای مختلف نیز موجود نیست.

یکی از سخنگویان اپل گفت که توسعه دهندگان Grindr خودشان این برنامه را از اپ استور حذف کردند. یکی از نمایندگان Grindr به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

برنامه iOS در ژانویه از اپ استور خارج شد. به گفته شرکت تحقیقاتی موبایل Qimai، 27. زمان حذف نسخه اندروید مشخص نیست.

اگرچه ممکن است این کار اپل نبوده باشد، حذف اپلیکیشن Grindr از فروشگاه ها همچنان در رابطه با بازی های المپیک محتمل است. همانطور که بلومبرگ گزارش می دهد، اداره فضای مجازی چین اخیراً از سرکوب “شایعات آنلاین، پورنوگرافی و محتوای غیرقانونی” خبر داده است.

کسانی که قبلاً Grindr را نصب کرده‌اند، قبلاً گزارش داده‌اند که مشکلات اتصال متناوب را تجربه کرده‌اند، شاید نشان‌دهنده این است که سرورهای برنامه نیز به نوعی هدف قرار گرفته‌اند.

Grindr طی سال‌ها به یکی از بهترین آیفون‌ها برای دوستیابی LGBTQ تبدیل شده است، اما آینده آن در چین در حال حاضر کاملاً مشخص نیست.

برای اظهار نظر با توسعه دهندگان Grindr و اپل تماس گرفته ایم.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …