اپل تاج فروش جهانی گوشی های هوشمند Q4 را به دست می گیرد، اما سامسونگ برنده سال 2021 است


یک مطالعه جدید از IDC نشان می دهد که اپل و آیفون 13 رتبه اول را برای فروش جهانی گوشی های هوشمند در سه ماهه چهارم سال 2021 به دست آورده اند، زیرا بازار در طول سال کمی کاهش یافته است.

IDC در بیانیه ای این هفته اعلام کرد که ارائه دهندگان گوشی در سه ماهه چهارم سال 2021 حدود 362.4 میلیون گوشی را روانه بازار کردند که نسبت به فصل مشابه در سال 2020 حدود 3.2 درصد کاهش داشت، اما بهتر از پیش بینی ها بود. IDC می گوید با عرضه آیفون 13، بهترین آیفون اپل تا به امروز، اپل از سامسونگ جلوتر رفته است.

SKU در آیفون 13 بخش قابل توجهی از حجم فروش در سه ماهه تعطیلات بود که منجر به رشد قوی در میانگین کلی قیمت فروش آیفون شد. سامسونگ و شیائومی در رده‌های دوم و سوم قرار دارند و شایان ذکر است که اینها تنها تامین‌کننده‌هایی بودند که در بین 5 شرکت برتر، در سه‌ماهه چهارم سال 21، محموله‌ها را در طول سال افزایش دادند. OPPO و vivo در رتبه 5 برتر قرار گرفتند.

طبق گزارش ها، اپل حدود 84.9 میلیون آیفون فروخته است تا 23.4 درصد از سهم بازار را به آن اختصاص دهد. این شرایط به طور قابل توجهی بهتر از عملکرد کلی سالانه اپل است، که آن را در جایگاه دوم پس از رقیب اصلی سامسونگ قرار می دهد که 272 میلیون گوشی فروخته و 20.1 درصد از کل بازار را در مقایسه با اپل 235.7 میلیون (17، 4 درصد) به خود اختصاص داده است.

اپل ممکن است قصد داشته باشد در سال 2022 نه تنها با آیفون 14، بلکه با آیفون SE جدید نیز حمله کند، شایعه شده است که 5G را شامل می شود و در بهار معرفی می شود و به اپل رقیب جدیدی برای معاملات بسیار ارزان تر می دهد. اندروید، که در سال 2021 از بین رفت.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …