اپل حکم منع استالکر را دریافت کرد و مدعی شد که تیم کوک پدر فرزندانش است

سیب wwdc تیم کوک
اخبار اپل


اسناد دادگاه نشان می دهد که یک زن 45 ساله اهل ویرجینیا بیش از یک سال است که تیم کوک را تعقیب کرده است. روز جمعه، یک قاضی در کالیفرنیا حکم منع شرکت اپل را علیه زنی که ظاهراً عکس‌های کوک را با یک تپانچه پر شده ایمیل کرده و به دارایی او نفوذ کرده بود، صادر کرد.

اپل این استالکر را به “رفتار اشتباه، تهدیدآمیز و عجیب” متهم کرد. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که “معتقد است که این زن ممکن است مسلح باشد و هنوز در منطقه خلیج جنوبی است و قصد دارد به محل سکونت (کوک) بازگردد یا در آینده نزدیک او را از راه دیگری پیدا کند.” سازنده آیفون کپی‌هایی از عکس‌ها، ایمیل‌ها و توییت‌هایی را که ادعا می‌شد از سوی این زن به‌عنوان مدرکی دال بر آزار و شکنجه آمده بود، ارائه کرد.

تیم کوک ایمیل های شرم آور از استالکر دریافت می کند

مدیر عامل اپل برای اولین بار در سال 2020 از وسواس این زن مطلع شد زیرا “هنگام برچسب گذاری در توییتر هشدار دریافت می کند.” او حتی از نام خانوادگی کوک استفاده می کند و ادعا می کند که او شوهرش و پدر دوقلوهایش است. در همان سال، از اکتبر تا نوامبر، او حدود 200 ایمیل برای مدیرعامل ارسال کرد. برخی از ایمیل ها حاوی تصاویر هفت تیر و مهمات بودند. او در ایمیل دیگری گفت که می خواهد با کوک رابطه جنسی داشته باشد. ضمیمه می گوید که این گزارش ها نشان می دهد “تشدید قابل توجهی در لحن، تبدیل شدن به تهدید و بسیار نگران کننده”.

استاکر وارد املاک کوک می شود

این شیدایی در اکتبر سال گذشته زمانی که از ویرجینیا به پالو آلتو سفر کرد و در اقامتگاه کوک ظاهر شد به اوج خود رسید. نگهبانان از او خواستند که برود و او اطاعت کرد، اما به ملک بازگشت و در ماشینش منتظر ماند. او پس از دیدن پلیس در پالو آلتو سعی کرد فرار کند، اما متوقف شد. گفته می شود که همسرشان به آنها گفته است که در پالو آلتو اقامت دارد و “ممکن است خشن شود”.

بعداً در دسامبر، او به کوک درخواست صدها میلیون دلار را ایمیل کرد. طبق اسناد اپل، آخرین ایمیل “به کوک دستور داده است که حرکت کند.”

اپل حکم منع دریافت کرد

روز جمعه، یک قاضی در مورد منع تعقیب اپل علیه این زن رای داد. این دستور زن 45 ساله را از «داشتن سلاح، نزدیک شدن به کارمندان اپل، از جمله کوک، مالکیت دارایی اپل یا قدم زدن به محل اقامت کوک در پالو آلتو» منع می کند. جلسه رسیدگی به این پرونده برای 29 مارس تعیین شده است.

[Via The Mercury News]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …