اپل در حال حرکت به Bandley 1، اولین تبادل سفارشی خود است

اخبار اپل


28 ژانویه 1978: اپل كامپيوتر اولين دفتر سفارشي خود را تصاحب كرد و به شركت مركز تجاري سفارشي داد تا فعاليتهاي رو به رشد خود را در خود جاي دهد.

پانزده سال قبل از One Infinite Loop و تقریباً 40 سال قبل از فرود سفینه فضایی خیره کننده اپل پارک، 10260 Bandley Drive – همچنین به عنوان “Bandley 1” شناخته می شود – اولین دفتر مرکزی تازه تاسیس و دائمی شرکت تازه تاسیس شد.

مقر اصلی اپل

طبق افسانه های رایج در سیلیکون ولی، اولین کارخانه اپل در گاراژ والدین استیو جابز، واقع در 2066 کریست درایو در لوس آلتوس، کالیفرنیا پدید آمد. اما استیو وزنیاک، یکی از بنیانگذاران اپل، می گوید که کارهای بسیار کمی در این سایت افسانه ای انجام شده است.

«ما در آنجا طراحی انجام ندادیم، هیچ چیدمان، هیچ نمونه اولیه، بدون برنامه ریزی محصول. او یک بار گفت: ما آنجا تولید نکردیم. گاراژ هدف چندانی نداشت، جز اینکه چیزی بود که احساس می کردیم خانه ماست.

پس از رشد بیشتر از گاراژ و شکل گیری رسمی به عنوان یک شرکت، اپل به بلوار استیون کریک 20863 در کوپرتینو، کالیفرنیا نقل مکان کرد. (این سازه، ساختمان Good Land نامیده می شود.) سرانجام، در اوایل سال 1978، یک سال پس از عرضه Apple II، این شرکت به اولین دفتر مرکزی خود در Bandley Drive در کوپرتینو نقل مکان کرد.

داخل باندلی 1

طرح بندی دفتر Apple Bandley 1
طرح بندی دفتر Apple Bandley 1.
عکس: کریس اسپینوزا

همانطور که در تصویر بالا می بینید که در ژانویه 1978 توسط کریس اسپینوزا (اکنون طولانی ترین کارمند اپل) نقاشی شده است، این ساختمان از چهار بخش بازاریابی / اداری، مهندسی، تولید و یک فضای خالی و بزرگ بدون هیچ مقام رسمی تشکیل شده است. حداقل در ابتدا استفاده کنید.

“زمین تنیس؟” اسپینوزا به شوخی روی چیدمان نوشت. بعدها به اولین انبار اپل تبدیل شد. (این شرکت در نهایت یک ساختمان در آن طرف خیابان و یک ساختمان دیگر در مجاورت اجاره کرد تا در آن رشد کند.)

اتاق ظهور نشان داده شده در نمودار یک فضای نمایشی بود. این تلویزیون یک تلویزیون پیشرفته با قیمت 3000 دلار داشت تا بازدیدکنندگان را خیره کند. جابز طبق گزارشات دفتر خود را داشت زیرا کسی نمی خواست آن را با او در میان بگذارد. مایک مارکولا، یکی از شخصیت‌های کلیدی در تاریخ اولیه اپل، به دلیل سیگار کشیدن در محل کار خود را به دست آورد.

معماری اسپانیایی بر طراحی Bandley 1 تأثیر گذاشت. امروزه این سازه بیشتر یادآور یک دفتر تاریک از دهه 1970 است – دقیقاً همان چیزی که بود.

پسوند اپل Bandley

در نهایت، دفتر مرکزی اپل Bandley رشد کرد و شامل Bandley 2، 3، 4، 5 و 6 شد. این گیج کننده است که اپل این ساختمان ها را بر اساس موقعیت مکانی آنها نامگذاری نکرده است. در عوض، شرکت آنها را به ترتیبی که آنها را خریداری کردند نام برد. برای مثال Bandley 2 بین Bandley 4 و Bandley 5 قرار داشت.

طبق وب‌سایت AppleWorld، ساختمان‌های Bandley بعداً دارای یک شرکت حقوقی، یک فروشگاه کامپیوتری United Systems Technology و یک مدرسه رانندگی در کوپرتینو بودند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …