اپل دومین قرارداد تلویزیون + چند ساله را با Skydance امضا کرد

آیا از این 10 حقیقت درباره Kingdom Hearts می دانید؟
اخبار اپل


گزارش شده است که اپل قرارداد دیگری را با Skydance Media امضا کرده است که در آن شاهد خواهد بود که این دومی فیلم های زیادی با تفکر زنده جهانی برای Apple TV + تولید خواهد کرد.

Deadline گزارش می دهد که Apple TV + فیلم های اصلی بیشتری را از طریق معامله دریافت می کند:

Skydance Media دیوید الیسون پس از قرار دادن جدیدترین فیلم‌های خود بدون پشیمانی، جنگ فردا و گارد قدیمی، قراردادی چند ساله با اپل برای توسعه و تولید فهرست سالانه فیلم‌های زنده جهانی که قرار است منتشر شوند، امضا کرده است. از طریق Apple Original Films.

همانطور که در این گزارش اشاره شد، اپل در حال حاضر قراردادی با Skydance برای محتوای انیمیشنی که متولد شده است، بسته است موفق باشید، خجالت زدگی، تقاضاو دیگر برنامه های Apple TV +. Skydance همچنین تهیه کننده Sci-Fi Epic است پایه.

اپل همچنان به سرمایه گذاری در لیست محتوای اصلی تلویزیون + خود ادامه می دهد و این هفته فصل 3 تریلر M. Night Shyamalan را معرفی کرد. خدمتگزار با بازی روپرت گرینت. این همچنین نسخه آتی را تحریک می کند WeCrashed:

استریمر اعلام کرد که WeCrashed، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای مشاهده در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد.

در برنامه جدید جارد لتو و آن هاتاوی حضور خواهند داشت و اپل نیز تیزری از موفقیت بزرگ دیگری را به اشتراک گذاشت.

Apple TV + روی بهترین آیفون‌ها، آی‌پدها، مک‌های اپل و بهترین تلویزیون‌های اپل تی‌وی 2022 موجود است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …