اپل می تواند آیفون 14 را با گزینه eSIM-Only در منتخب بازارها ارائه دهد

آیفون 14 پرو مکس
اخبار اپلدر ماه دسامبر، شایعه شده بود که اپل امسال آیفون‌های دارای سیم‌کارت eSIM را عرضه می‌کند و سینی سیم‌کارت‌های نانو را به‌طور کامل کنار می‌گذارد. داده های جهانی تحلیلگر اما مور-مک کلون التماس می کند که متفاوت باشد. او اظهار داشت که اپل بلافاصله به طور کامل به آیفون‌های دارای سیم‌کارت eSIM تغییر نخواهد داد. در عوض، این امکان وجود دارد که اپل بتواند یک مدل فقط eSIM از آیفون 14 را در کنار مدل های معمولی با سینی سیم کارت و سیم کارت نانو ارائه دهد.

Mohr-McClune اشاره کرد که تا زمانی که اپل در نهایت سینی سیم کارت را به طور کامل کنار بگذارد، فقط موضوع زمان است. در این میان، طبق گزارش‌ها، این شرکت به اپراتورها این امکان را می‌دهد که مدل آیفون‌های آینده‌ای که فقط eSIM دارند را به همراه مدل‌های فیزیکی نانو سیم‌کارت eSIM بفروشند.

ما معتقد نیستیم که اپل رویکرد “بیگ بنگ” – خلاص شدن از شر سیستم‌های موجود و انتقال همه کاربران به سیم‌کارت‌های الکترونیکی – را در پیش خواهد گرفت – بلکه یک نوع از مدل جدید آینده‌اش فقط با سیم‌کارت (eSIM) راه‌اندازی می‌کند – با حفظ سیم‌کارت دوگانه به‌علاوه فیزیکی. مدل اسلات سیم کارت برای بازار انبوه و کانال حامل کلید آن.

برای این منظور، ما معتقدیم که شرکت‌های مخابراتی این انتخاب را خواهند داشت که آیا نسخه جدید آیفون فقط eSIM را در کنار مدل‌های پشتیبانی از دو سیم‌کارت eSIM و فیزیکی برای کسب‌وکارهای تلفن همراه عرضه کنند یا بفروشند.

eSIM چیست؟

eSIM یک سیم کارت دیجیتال است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به نانوسیم فیزیکی، یک طرح تلفن همراه را از اپراتور خود فعال کنید. این راحتی اضافی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد چندین تلفن را اضافه، حذف و پیکربندی کنید – درست از تنظیمات آیفون شما. با این حال، یک نکته وجود دارد – شرکت مخابراتی شما باید از فناوری eSIM پشتیبانی کند.

پیش‌بینی این تحلیلگر مبنی بر اینکه برخی از مدل‌های آیفون 14 می‌توانند سینی‌های نانوسیم‌کارت را حفظ کنند، قابل قبول به نظر می‌رسد، با توجه به اینکه بسیاری از اپراتورها در سراسر جهان هنوز از eSIM پشتیبانی نمی‌کنند. با این حال، اپل در زمینه پذیرش eSIM پیشرفت کرده است. iPhone XS، iPhone XS Max و iPhone XR اولین‌هایی بودند که در سال 2018 از eSIM پشتیبانی کردند. مدل‌های iPhone 13 و iPhone 13 Pro با پشتیبانی از دو eSIM یک قدم جلوتر هستند. بیش از 100 شرکت مخابراتی در سراسر جهان خدمات eSIM را ارائه می‌کنند و می‌توانید انتظار داشته باشید که اپراتورهای بیشتری در سال جاری پشتیبانی خود را افزایش دهند.

[Via GlobalData]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …