اپل می گوید لایحه ایالات متحده که اجازه بارگذاری جانبی را می دهد، حفظ حریم خصوصی مصرف کننده را تقریباً غیرممکن می کند.

فروشگاه App در صفحه اصلی iPhone
اخبار اپل


در نامه‌ای از تیموتی پودرلی، مدیر ارشد دولت اپل، به کمیته قضایی سنا آمده است که لایحه‌هایی که شرکت را مجبور به ایجاد تغییرات در اپ استور می‌کند برای مصرف‌کنندگان مضر است.

در این نامه، Powderly می‌گوید این لایحه پاداش می‌دهد و به بازیگران بد این امکان را می‌دهد تا به راحتی کاربران را با بدافزار و باج‌افزار هدف قرار دهند. او همچنین اضافه کرد که محافظت از حریم خصوصی مصرف کنندگان در برابر کلاهبرداران و اجازه دادن به آنها برای دور زدن تمام اقدامات امنیتی و ایمنی اپل در اپ استور تقریباً غیرممکن خواهد بود. این امر ممکن است زیرا این لایحه اپل را مجبور می کند تا “بارگذاری جانبی” برنامه ها را فعال کند.

اپل در حال حاضر مجبور شده است تغییرات زیادی را در اپ استور به دنبال فشارهای نظارتی در سراسر جهان ایجاد کند. قانون نوآوری و انتخاب آنلاین ایالات متحده و قانون بازارهای باز به زودی در ایالات متحده مورد بحث قرار خواهند گرفت. در صورت تصویب، می‌تواند شرکت را مجبور به بارگذاری جانبی برنامه‌های آیفون و آی‌پد کند که می‌تواند منجر به محکومیت اقدامات امنیتی و حریم خصوصی این پلت فرم شود.

حساب ها مصرف کنندگان را به دلیل خطر واقعی نقض حریم خصوصی و امنیت در معرض خطر قرار می دهند. علاوه بر این واقعیت که حفاظت از حریم خصوصی و امنیت تقریباً غیرممکن است، این صورت‌حساب‌ها در واقع به شکارچیان و کلاهبرداران اجازه می‌دهد تا به طور کامل حریم خصوصی و حفاظت از امنیت اپل را دور بزنند. این دور زدن امکان‌پذیر است زیرا حساب‌ها به «بارگذاری جانبی» یا نصب مستقیم نرم‌افزار از اینترنت نیاز دارند، به‌گونه‌ای که حریم خصوصی و حفاظت‌های امنیتی که اپل ایجاد کرده است، از جمله بررسی انسانی هر برنامه و هر به‌روزرسانی برنامه را دور بزند.

این شرکت همچنین می‌گوید این لایحه برای بازیگران و توسعه‌دهندگان بدی که داده‌های کاربران را جمع‌آوری و می‌فروشند، «سود بزرگ» خواهد بود. این امر میلیون ها آمریکایی را در معرض خطر قرار می دهد، زیرا آنها می توانند چنین برنامه هایی را نصب کنند و در معرض خطر بدافزار یا باج قرار گیرند.

از جمله، این لوایح بسیاری از پیشرفت‌های کنگره را خنثی می‌کند، رقابت‌پذیری ایالات متحده را تقویت می‌کند، زنجیره‌های تامین را بازسازی می‌کند و تولید محلی را تقویت می‌کند، در عوض یک مزیت ساختاری را برای رقبای خارجی در بخش فناوری پویا تدوین می‌کند.

سازنده آیفون می‌گوید که می‌خواهد با کمیته همکاری کند تا به تمامی ادعاهای ضدرقابتی علیه اپ استور پاسخ دهد و در عین حال از حریم خصوصی و امنیت کاربران خود محافظت کند.

[Via MacRumors]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …