اپل پس از تغییر قانون، قرار دادن EarPods را در قاب های آیفون در فرانسه متوقف کرد


اپل پس از تغییر قوانین محلی، قرار دادن EarPods را در جعبه آیفون های جدید در فرانسه متوقف کرد. علیرغم حذف EarPods از قاب های آیفون فروخته شده بین المللی، اپل همچنان آنها را در قاب های آیفون فرانسوی قرار داده است.

این خبر مبنی بر تغییر قوانین محلی در اوایل این ماه منتشر شد و اپل اکنون وب سایت خود را به روز می کند تا نشان دهد که از این پس تنها مواردی که در جعبه های آیفون گنجانده شده است، خود آیفون و همچنین یک کابل USB-C به لایتنینگ خواهد بود.

اپل ارسال EarPods را در جعبه آیفون‌های بین‌المللی از آیفون 12 به بعد، از جمله آیفون 13 سال گذشته، متوقف کرد. این برخلاف قانون فرانسه است که باید هدفون‌ها را در جعبه قرار دهند تا افراد مجبور نباشند گوشی‌ها را در سر خود قرار دهند. تماس – آنها را از قرار گرفتن در معرض امواج الکترومغناطیسی محافظت می کند.

اگرچه اپل دیگر مجبور نیست EarPods را در جعبه قرار دهد، اما قانون فرانسه آن را ملزم نمی‌کند که به عرضه آنها برای فروش ادامه دهد تا در صورت تمایل افراد بتوانند آنها را خریداری کنند. در واقع، به نظر می رسد که مردم راه حل های بی سیم پیشرفته تری از جمله AirPods را انتخاب کنند.

البته اپل تنها شرکتی نیست که دیگر هدفون درون جعبه ارائه نمی دهد. پس از اینکه در ابتدا اپل را به دلیل حذف هدفون از قاب آیفون خود مورد تمسخر قرار داد، بعداً سامسونگ با دستگاه های خود نیز همین کار را انجام داد، همانطور که قبلاً با جک 3.5 میلی متری هدفون انجام داد. شارژر نیز در این زمینه صدق می کند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …