اپل یک چالش جدید برای فعالیت و منابع برای ماه قلب ارائه می دهد

اخبار اپل


به مناسبت ماه قلب که به عنوان فوریه نیز شناخته می‌شود، اپل یک سری چالش‌ها و منابع تجاری جدید را برای سلامت قلب معرفی می‌کند تا از تلاش‌های مصرف‌کنندگان برای حفظ سلامتی حمایت کند.

همچنین برای این منظور، این شرکت امیدوار است که چیزی یا دو مورد از روندهای اولیه نشان داده شده در مطالعه قلب و حرکت اپل بیاموزد.

مجموعه های سفارشی برای ماه قلب

با جشن گرفتن ماه قلب، غول فناوری کوپرتینو مجموعه‌های شخصی‌سازی شده را در Apple Fitness +، App Store، برنامه Apple TV، Apple Podcasts و Apple Books ارائه می‌کند.

جف ویلیامز، مدیر عامل اپل در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ما قویاً به اپل اعتقاد داریم که اگر بتوانید اطلاعاتی در مورد سلامتی افراد ارائه دهید، می‌توانید مسیر رفاه آنها را تغییر دهید.» “برای حفظ سلامت قلب خود، به یک رویکرد کلی نگر نیاز دارید – چیزی که ما از اولین نسل اپل واچ روی آن تمرکز کرده‌ایم و علاوه بر ضربان قلب، برنامه‌های تمرینی و فعالیتی را در بر می‌گیرد.”

چالش قلبی

از 14 فوریه، Fitness + شامل بخش ویژه‌ای از تمرینات 30 دقیقه‌ای است تا به کاربران انگیزه دهد تا دقایق ورزش هفتگی خود را دریافت کنند.
عکس: اپل

برای کمک به حفظ انگیزه کاربران اپل واچ، اپل چالش جدیدی برای فعالیت قلبی ارائه می دهد. هدف آن کمک به افراد است که در 14 فوریه 30 دقیقه در رینگ تمرینی خود را تکمیل کنند تا جایزه ویژه ای کسب کنند.

و برای کمک به کاربران برنده جایزه، Fitness + بخش ویژه ای از تمرینات انرژی زا 30 دقیقه ای در آن روز خواهد داشت.

کاربردهای سلامت قلب و عروق

در اپ استور، کاربران می‌توانند مجموعه‌ای از برنامه‌ها را بیابند تا به آنها در مراقبت از سلامت قلب و عروق کمک کنند. این شرکت گفت که این برنامه ها اطلاعات ارزشمندی در مورد ضربان قلب و سطح فعالیت ارائه می دهند. برنامه‌هایی مانند HeartWatch، Gentler Streak و Zones for Training می‌توانند به کاربران این امکان را بدهند تا تناسب اندام و سلامت کلی خود را با تمرینات شخصی و ردیابی سلامتی بهینه کنند.

کاربران اپل واچ می توانند در 14 فوریه برنده جایزه ویژه ماه قلب شوند.
کاربران اپل واچ می توانند در 14 فوریه برنده جایزه ویژه ماه قلب شوند.
عکس: اپل

پیشنهادات برای کتاب، تلویزیون و پادکست به علاوه پس انداز اپل واچ

Apple Books مجموعه ای از عناوین را ارائه می دهد که بر سلامت قلب تمرکز دارند. این شامل مجلداتی در مورد علم قلب، سلامت عاطفی و تغذیه سالم است.

برای بینندگان، برنامه Apple TV شامل مجموعه ای از فیلم ها و نمایش ها در مورد بیماری های قلبی، علوم قلب و یک سبک زندگی سالم است.

و در پادکست های اپل، شنوندگان می توانند گروه انتخابی از پادکست های محبوب را در بخش مرور پیدا کنند. اینها شامل متخصصان پزشکی می شود که به شنوندگان کمک می کنند تا برای بهبود تناسب اندام، توجه و رفاه گام بردارند.

برای مشتریانی که می‌خواهند اپل واچ خود را در ماه فوریه ارتقا دهند، اپل در کشورهای منتخب هنگام تعویض اپل واچ، صرفه‌جویی بیشتری ارائه می‌کند.

در اپ استور، کاربران می توانند مجموعه ای از برنامه ها را بیابند که با ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد شاخص هایی مانند ضربان قلب و سطح فعالیت، به آنها کمک می کند تا از سلامت قلب و عروق خود مراقبت کنند.
در اپ استور، کاربران می‌توانند مجموعه‌ای از برنامه‌ها را بیابند تا به آنها در مراقبت از سلامت قلب و عروق کمک کنند.
عکس: اپل

به‌روزرسانی‌های جدید Apple Heart and Movement Study

تجزیه و تحلیل اولیه جدیدی از داده های فعالیت از مطالعه قلب و حرکت اپل به تازگی منتشر شده است. محققان دریافتند که شرکت کنندگان در مطالعه بیشتر به پیاده روی، دوچرخه سواری و دویدن برای کسب دقایق فعالیت متکی بودند. محققان همچنین دریافتند که شرکت کنندگان 65 ساله و بالاتر نسبت به افراد جوان بیشتر احتمال دارد در جاده بمانند و به هدف خود یعنی حداقل 150 دقیقه فعالیت در هفته دست پیدا کنند.

محققان داده های بیش از 18 میلیون تمرین ثبت شده با استفاده از ساعت اپل را در طول همه گیری جمع آوری کردند.

در جنس‌ها و سنین مختلف، شرکت‌کنندگانی که سطح آمادگی قلبی بالاتر از حد متوسط ​​داشتند، به‌طور میانگین بیش از 200 دقیقه در هفته فعالیت داشتند. افرادی که سطح بالایی از آمادگی قلبی داشتند به طور متوسط ​​بیش از 300 دقیقه در هفته فعالیت داشتند.

با همکاری انجمن قلب آمریکا و بریگهام و بیمارستان زنان، مطالعه قلب و حرکت سیب ارتباط بین فعالیت بدنی و سلامت قلب را بررسی می کند.
با همکاری انجمن قلب آمریکا و بریگهام و بیمارستان زنان، مطالعه قلب و حرکت سیب ارتباط بین فعالیت بدنی و سلامت قلب را بررسی می کند.
عکس: اپل

بسیاری از چیزهایی که در مورد فعالیت و سلامت قلب و عروق می دانیم بر اساس مطالعات کوچک با شاخص های محدود و داده های کمی در مورد روند در طول زمان است. پژوهشگر ارشد، Calum McRae، متخصص قلب، Ph.D. گفت: مطالعه قلب و حرکت Apple اطلاعات دقیق فعلی را در مورد فعالیت و سلامت از تعداد زیادی از شرکت کنندگان با استفاده از Apple Watch جمع آوری می کند، که به محققان یک ارزیابی مداوم از آمادگی قلبی ارائه می دهد.

مک‌ری، استاد دانشکده پزشکی هاروارد، افزود: «از طریق این مطالعه، ما می‌توانیم تعامل بین فعالیت و تناسب اندام قلبی را تجزیه و تحلیل کنیم و روندها را به روش‌هایی که قبلاً ممکن نبود، دنبال کنیم.» “ما انتظار داریم که مطالعه فیزیولوژی در این مقیاس با چنین مجموعه ای از داده های تحقیقاتی غنی، بهزیستی و حفظ سلامت را روشن کند.”

ابزاری برای حفظ سلامت قلب

از 14 فوریه، کاربران Fitness + می‌توانند از قسمت جدید الهام‌بخش Time to Walk با بازی ژرژ سن پیر، قهرمان سابق هنرهای رزمی مختلط که یکی از بهترین‌های این ورزش محسوب می‌شود، لذت ببرند.
از 14 فوریه، کاربران Fitness + می توانند از قسمت جدید Time to Walk با بازی ژرژ سنت پیر، قهرمان سابق هنرهای رزمی ترکیبی لذت ببرند.
عکس: اپل

کاربران اپل واچ می توانند سلامت قلب خود را بهتر درک کنند و سیگنال هایی از بی نظمی های احتمالی را دریافت کنند. ابزارهای کاربر شامل برنامه نوار قلب، اعلان‌های ریتم نامنظم، اعلان‌های ضربان قلب بالا و پایین و سطح آمادگی قلبی است.

برای کسانی که به تازگی شروع به کار کرده اند، Fitness + تمرینات مبتدی را در انواع تمرینات مانند قدرت، HIIT، یوگا، پیلاتس، رقص و تمرینات پایه ارائه می دهد.

مربیان همچنین تغییراتی را در هر تمرین نشان می دهند. تمرین یا مدیتیشن می تواند تنها 5 یا 10 دقیقه باشد. بنابراین شروع کار آسان است.

پیاده روی یکی از سالم ترین فعالیت ها در جهان است. از فواید آن می توان به کاهش استرس و بهبود سلامت قلب و عروق اشاره کرد. آخرین قسمت سریال Time to Walk در تاریخ 14 فوریه اکران خواهد شد. این یک تجربه صوتی از ساعت اپل است که برای تشویق افراد به راه رفتن بیشتر طراحی شده است. در قسمت جدید ژرژ سنت پیر، قهرمان سابق هنرهای رزمی مختلط حضور دارد.

Fitness + همچنین قسمت جدیدی از Time to Run را ارائه خواهد کرد. این یک تجربه صوتی است که برای ایجاد ثبات طراحی شده است. از محله ها و مسیرهای در حال اجرا سانفرانسیسکو الهام گرفته شده است.

مردم می‌توانند دانلود اپلیکیشن Research را یاد بگیرند تا درباره Apple Heart and Movement Study بیشتر بیاموزند. علاوه بر این، اپل با سایر موسسات تحقیقاتی در زمینه تحقیقات سلامت قلب، از جمله اپل واچ، همکاری می کند. اینها شامل مطالعه قلب و مطالعه نارسایی قلب شبکه بهداشت دانشگاه است.

قیمت و در دسترس بودن

در ایالات متحده، Fitness + به عنوان یک سرویس اشتراک با 9.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال در دسترس است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …