اپیک گیمز می‌گوید دادگاه تصمیم اپ استور مبنی بر درخواست تجدیدنظر را به اشتباه اعمال کرده است

آیا از این 10 حقیقت درباره Kingdom Hearts می دانید؟
اخبار اپل


اپیک گیمز این هفته اولین درخواست تجدید نظر مقدماتی را علیه حکم دادگاه در مورد شکایت اپل علیه اپیک گیمز در سال گذشته ارائه کرد.

اپیک گیمز در درخواست اولیه خود به دادگاه تجدیدنظر گفت که در حالی که «برنامه‌ها آیفون را زنده می‌کنند» و موفقیت آیفون (که گفته می‌شود سودآورترین فناوری تا کنون بوده است) به برنامه‌ها بستگی دارد، اما در «تاریکی» زندگی می‌کنند. ابر” زیرا توزیع انحصاری اپل و محدودیت‌های موجود در فروشگاه‌های جایگزین برای برنامه‌ها و راه‌حل‌های پرداخت.

وکلای Epic که خواهان لغو حکم سال گذشته علیه این شرکت هستند، می گویند دادگاه در چهار زمینه اصلی اشتباه کرده است.

اول، آنها می گویند دادگاه در نتیجه گیری اشتباه کرده است که “توافقنامه اتصال” بین اپل و توسعه دهندگان، که آنها را از باز کردن فروشگاه های رقیب برای برنامه های کاربردی و راه حل های پرداخت منع می کند، یک توافق نامه بخش 1 نیست، با این استدلال که این توافق هنوز یک قرارداد است. ، حتی اگر “از یک طرف توسط یک قدرت بزرگ بازار تحمیل شود”.

دوم، وکلای Epic می گویند دادگاه با گفتن اینکه رفتار اپل “از آزمون عقل جان سالم به در می برد” و اینکه دادگاه اقداماتی را یافته که آسیب زیادی به رقابت، نوآوری و مصرف کنندگان وارد کرده است، اشتباه کرده است. اپل جایگزین های محدودکننده تری برای مک دارد.

«غیرقابل توضیح است که دادگاه منطقه یافته های خود را در مورد واقعیت نادیده گرفته و نتوانسته ضرر رقابتی لازم را با مزیت رقابتی معتبر متعادل کند. این عمل متعادل کننده نشان می دهد که محدودیت های اپل قانون شرمن را نقض می کند.

ثالثاً، این پرونده بیان می کند که اپل در بازار توزیع و پرداخت برنامه های کاربردی iOS انحصار دارد و دادگاه در تشخیص این موضوع که بازار ضد انحصار می تواند توسط یک برند واحد تعیین شود، اشتباه کرده است. در نهایت، بیان می‌شود که دادگاه در رد ادعاهایی مبنی بر اینکه اپل به‌طور غیرقانونی اپ استور خود را به پرداخت‌های درون برنامه‌ای مرتبط کرده است و در نتیجه‌گیری اینکه آنها یک محصول واحد هستند، اشتباه کرده است.

در بیانیه ای به من بیشتر سخنگوی اپل گفت:

از سال 2008، اپ استور موتوری باورنکردنی برای رشد اقتصادی و نوآوری بوده است و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به بیش از 1.5 میلیارد دستگاه در 175 کشور در سراسر جهان دسترسی داشته باشند. در حکم سال گذشته، دادگاه منطقه تایید کرد که اپل یک انحصارگر نیست. در هر بازار مربوطه و اینکه توافقات آن با توسعه دهندگان برنامه طبق قوانین ضد تراست قانونی است. دادگاه ارزش نوآوری روزافزون اپل و تعهد به حفظ حریم خصوصی و امنیت را که هم به نفع مصرف کنندگان و هم توسعه دهندگان است، تشخیص داد. ما همچنان متعهد هستیم که App Store یک بازار مطمئن و قابل اعتماد برای مصرف کنندگان است که از جامعه توسعه دهندگان با استعداد پشتیبانی می کند، و مطمئن هستیم که تصمیمات مورد چالش Epic در دادگاه تجدید نظر مورد تایید قرار خواهند گرفت.”مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …