“اگر درد گردن اینگونه بود.” [Setups]

اخبار اپل


اگر تنظیمات کامپیوتر شما دارای سه صفحه نمایش شامل مک بوک پرو، آی پد و مانیتور خارجی 32 اینچی بود، آیا آیپد را به یک صفحه نمایش مرکزی تبدیل می کنید؟ آیا دستگاه های محافظ خود را روی پایه ها قرار می دهید یا آنها را در سطح میز یا نزدیک آن می گذارید؟ محیط امروز انتقالی را نشان می دهد که در واقع می تواند صاحب خود را از سال ها فیزیوتراپی نجات دهد.

شخصی در مورد عکس «قبل» در بالا گفت: «اگر درد گردن اینگونه بود، اینگونه به نظر می رسید.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

گردن درد کمتر: دهکده می گیرد

Redditor cmcmanus96 (Manus) تنظیمات خود را در پستی با عنوان «بالاخره تنظیماتی دارم که از آن راضی هستم! پیدا کردن iPad Pro با Sidecar به عنوان یک صفحه نمایش اضافی خوب برای ترمینال من!

بلافاصله نظرات Redditor نگران درباره ویژگی‌های ارگونومیک ایستگاه کاری، از جمله نقل قول بالا در مورد گردن درد، شروع شد. و سوال: “چرا مانیتور خود را در مرکز میز قرار نمی دهید؟” و این جمله تاکیدی: “برای ارگونومی به صفحه نمایش اصلی در وسط نیاز دارید.”

مانوس از نظر ارگونومیک آن را مدیریت کرد و تنظیماتی را انجام داد.

ارتفاع مناسب و صفحه نمایش های بازآرایی شده

در عکس دوم، می بینید که او برخی از عناصر را بر روی پشته های کتاب نصب کرده است – به جای “رایزرهای صحیح” که در آینده خواهند آمد – و صفحه ها را دوباره مرتب کرد. صفحه نمایش خارجی بزرگ، یک مانیتور 32 اینچی 1440p، به دلایل نامشخصی همچنان در سمت راست قرار داشت، اما اکنون صفحه نمایش درخشان مک بوک پرو 16 اینچی در مرکز و مرتفع شده بود.

“هر فکری؟” او درخواست کرد. «در حال حاضر، از کتاب‌ها استفاده می‌کنم تا کارها را ادامه دهم تا زمانی که بلندکننده‌های مناسب را به دست بیاورم. من همچنین دوست ندارم کابل هایم به نازکی که هستند باشند، اما مطمئن نیستم که در مورد آن چه کاری می توانم انجام دهم.

او در مسیر درستی قرار داشت.

در عکس “بعد” کتاب هایی را می بینید که برای بوت کردن دستگاه ها و پیکربندی جدید صفحه نمایش استفاده می شوند.
عکس: [email protected]

“فکر می کنم خیلی منطقی تر است، و هر چه بزرگتر می شوید، گردن شما از شما تشکر خواهد کرد!” “همیشه صفحه نمایشی را داشته باشید که بیشتر به آن خیره خواهید شد، در موقعیتی که گردن شما خنثی ترین حالت را دارد. من کاملاً درک می کنم که چرا یک مک بوک 16 اینچی را به عنوان صفحه نمایش “اصلی” خود نسبت به یک مانیتور خارجی انتخاب می کنید، این صفحه نمایش بسیار خوبی است.”

سایر نظر دهندگان موافق بودند و اشاره کردند که پیکربندی جدید چقدر قوی تر است.

“آفرین!” گفت یکی “به نظر بسیار بهتر از آنچه بود و همانطور که در کامنت قبلی گفته شد، گردن شما به طور جدی از شما تشکر خواهد کرد، زیرا من نیز یک برنامه نویس هستم، واقعاً به شما توصیه می کنم تمرینات گردن و کمر را در نظر بگیرید تا مجبور نباشید 70 وزن کم کنید. یورو در هفته برای درمان مانند من در 20 سالگی، آنها واقعا راه زیادی در پیش دارند.”

مدیریت کابل

شخص دیگری نیز تنظیم عکس “بعد” را تایید کرد و توصیه ای در مورد مدیریت کابل داد. آنها با استفاده از داک OWC Thunderbolt که 10 پورت برای اتصال دستگاه ها و 96 وات برق برای شارژ مک بوک پرو ارائه می دهد، همه چیز را مرتب نگه می دارند.

“در مورد کابل ها، ممکن است بخواهید به اسکله نگاه کنید. من این یکی را دارم و همه چیز روشن می شود، بنابراین یک کابل دارم که به MBP می رود. روی میز من هیچ شانسی برای کشیدن سیم برق وجود ندارد، بنابراین نیازی به استفاده از کابل MagSafe نیست. توصیه شده. “

هم اکنون این اقلام را خریداری کنید:

اگر می‌خواهید تنظیمات خود را روشن کنید فرقه به ماک، ارسال چندین عکس با وضوح بالا به [email protected]. لطفا لیست دقیقی از تجهیزات خود ارائه دهید. به ما بگویید چه چیزهایی را در مورد راه اندازی خود دوست دارید یا دوست ندارید و از هرگونه چالش یا چالش خاص به ما اطلاع دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …