ایالات متحده و مایکروسافت از Epic Games در مبارزه با اپ استور پشتیبانی می کنند


وزارت دادگستری، 35 ایالت ایالات متحده و مایکروسافت حمایت کردند فورتنایت توسعه دهنده Epic Games در مبارزه با اپ استور.

گزارش‌های حامیان Epic در دادگاه استیناف ناحیه نهم ایالات متحده می‌گویند تصمیم سال گذشته – که اپ استور یک انحصار نیست – اشتباه بوده است. آنها همچنین ادعا می کنند که اپل رقابت را خفه می کند.

Epic در نبرد با اپل از حمایت زیادی برخوردار می شود

اگرچه Epic در شکایت بزرگ خود علیه اپل در سال گذشته موفقیت هایی را شاهد بود، اما Epic از اینکه تصمیم اولیه سپتامبر اپ استور را یک انحصار در نظر نمی گرفت، ناراضی است. این شرکت همچنان خواستار قوانین سبک تر در اپ استور است.

Epic به عنوان بخشی از درخواست خود، حمایت قابل توجهی از دولت بایدن (از طریق وزارت دادگستری)، 35 دادستان ارشد و مایکروسافت – که همگی در این هفته به نفع Epic ارائه کردند، به دست آورده است.

او گفت: “همه ایالت های پرجمعیت به جز کالیفرنیا” که ممکن است از Epic حمایت کند اما در مورد آن سکوت کرده است، “در لیست امضاکنندگان قرار دارند.” ثبت اختراعات Foss فلوریان مولر. و اسناد “فقط “خوب” نیستند.”

مولر گفت: «این نوع حمایت برای مأموریت حیاتی است. او همچنین به اپل هشدار داد که “تغییر در راه است، سوال این است که چه زمانی و کجا.”

راه طولانی

این پیشرفت‌ها آخرین مورد از یک سری اقدامات طولانی و همیشه در حال رشد بر خلاف قوانین فعلی اپل برای برنامه‌های iPhone و iPad است که پرداخت‌های شخص ثالث، بارگذاری جانبی و موارد دیگر را ممنوع می‌کند.

اپل می گوید برای ایمن نگه داشتن بازار به کنترل های شدیدی نیاز است. اما دیگران – از جمله توسعه دهندگان، تنظیم کننده ها و کاربران اپل – می گویند که آنها بیش از حد پیش می روند و آزادی و رقابت را خفه می کنند.

پیش‌بینی اینکه همه این‌ها چگونه خواهد شد، هنوز بسیار دشوار است، اما یک چیز واضح است: اپل باید به سختی بجنگد تا بتواند تسلط خود را بر اپ استور امروز حفظ کند. و بعید است که به هر چیزی که می خواهد برسد.

برخی از کشورها و تنظیم کننده ها قبلاً خواستار تغییرات شده اند. کره جنوبی و هلند گفته اند که اپ استور باید امکان پرداخت از طرف اشخاص ثالث را بدهد. ایالات متحده نیز همین را گفت، اما در حالی که اپل درخواست تجدید نظر کرد، به تعویق افتاد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …