اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اخبار اپل


اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است باعث آزار برخی از کاربران شود، کمک می‌کند. او همچنین شروع به آزمایش استوری های اسکرول عمودی و اشتراک های اینستاگرام کرد.

تعریف اینستاگرام از محتوای مضر که آن را تحمل نمی کند نسبتا ساده است. هر چیزی که می‌تواند به آسیب در دنیای واقعی کمک کند، از جمله از طریق سیاست‌های ما مبنی بر ممنوعیت هماهنگی آسیب، فروش ماسک‌های پزشکی و کالاهای مرتبط، سخنان نفرت‌انگیز، آزار و اذیت و آزار و اذیت، و اطلاعات نادرست که به خطر خشونت فوری یا فیزیکی کمک می‌کند، می‌گوید. آسیب ”محتوای مضر است.

با این حال، برخی از پست ها ممکن است برای زیرمجموعه کوچکتری از کاربران توهین آمیز باشد. پلت فرم رسانه های اجتماعی قصد دارد نشریاتی را که به عنوان “بالقوه مضر” علامت گذاری شده اند رتبه بندی کند.

«اگر سیستم‌های ما متوجه شوند که یک پست ممکن است حاوی آزار، سخنان مشوق نفرت یا خشونت باشد، آن را در نمایش‌ها و داستان‌های دنبال‌کنندگان آن شخص در زیر نشان خواهیم داد».

دوم، اینستاگرام تاریخچه پست شما را در نظر می گیرد و فید شما را شخصی می کند تا محتوای «احتمالاً توهین آمیز» کمتر شود. اینستاگرام توضیح می‌دهد که اگر فکر می‌کند احتمالاً پستی را گزارش می‌دهید، آن را در فید شما پایین‌تر قرار می‌دهد. این امر شانس دریافت محتوا را کاهش می دهد. این اقدامات محتوای توهین آمیز را محدود می کند و به طور بالقوه می تواند اینستاگرام را به یک پلتفرم رسانه اجتماعی لذت بخش تر برای گذراندن وقت تبدیل کند.

پلتفرم تصویر و ویدیوی کوتاه متعلق به متا در اوایل این هفته در حال آزمایش نسخه اصلاح شده Stories مشاهده شد. به گفته مشاور رسانه‌های اجتماعی مت ناوارو، کاربران اینستاگرام در ترکیه به‌روزرسانی‌ای دریافت کرده‌اند که باعث می‌شود استوری‌ها به‌جای افقی، مانند حلقه‌ها به صورت عمودی حرکت کنند. گزارش شده است که داستان های متوالی از یک حساب کاربری را می توان با ضربه زدن بر روی سمت چپ و راست صفحه نمایش (به صورت افقی) مشاهده کرد. با این حال، داستان های کاربر بعدی با کشیدن انگشت به پایین قابل دسترسی بود. اینستاگرام در فوریه گذشته تایید کرد که در حال کار بر روی استوری‌های عمودی است، اما در نهایت می‌توانید شکل زیر را ببینید:

اینستاگرام همچنین در حال آزمایش جریان درآمدی جدید از اشتراک پولی برای سازندگانی است که ممکن است شبیه وب‌سایت‌هایی مانند OnlyFans باشند. قابلیت اشتراک اینستاگرام برای 10 سازنده برای آزمایش اولیه در دسترس است. آنها می توانند هزینه اشتراک ماهانه را سفارشی کنند و یک دکمه اشتراک به حساب های خود اضافه کنند. مشترکین می توانند پخش زنده منحصر به فرد و نشان بخش نظرات را باز کنند.

نظر شما در مورد اسکرول عمودی استوری ها و محتوای پولی در اینستاگرام چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

[Via Instagram Blog]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …