این زن اعتراف می کند که AirPods زندگی او را نجات داده است

اخبار اپل


منبع: Luke Filipowicz / iMore

ما به شنیدن داستان‌هایی در مورد ساعت اپل عادت کرده‌ایم که به کسی در شرایط سخت کمک می‌کند، اما این داستان کاملاً برای AirPods است.

به گزارش پیپل، سوزان پاتمن، گلفروشی از برناردسویل، نیوجرسی، با ایرپادهای خود در حال کار بر روی گل آرایی در استودیوی خود بود که دچار حادثه عجیبی شد.

پوتمن به PEOPLE گفت: “من روی یک تاج گل نعل اسبی کار می کردم و عقب رفتم تا به آن نگاه کنم و فراموش کردم که جعبه آن روی زمین نشسته است.” من باید خیلی مراقب بودم که لثه‌هایم نشکند زیرا زمین خوردم و حدود 8 فوت در هوا پرواز کردم و سرم روی آن میله‌های فلزی فرود آمد.

وقتی پوتمن متوجه شد که از سرش خونریزی می کند، از AirPods برای تماس با اورژانس استفاده کرد. او اعتراف می‌کند که هدفون خود را به این دلیل به سر می‌برد که می‌توانست فوراً کمک بگیرد.

او گفت: «وقتی به سرم رسیدم و احساس کردم که خونریزی دارد، متوجه شدم که ایرپاد درون من وجود دارد. خون زیادی ریخته بود و من ترسیدم، اما بلافاصله گفتم: هی سیری با 911 تماس بگیر.

او گفت: “تنها چیزی که به یاد دارم این است که چگونه دو پلیس به آنجا رسیدند و یکی حوله ای روی سرم گرفته بود و به دیگری می گفت که به آمبولانس بگو فوراً به آنجا برود زیرا خون زیادی از دست می دادم.” “راستش، اگر 15 دقیقه دیگر بود، مطمئن نیستم که اینجا باشم. بدون شک، اگر ایرپاد داخل آن نبود، می‌مردم.

اگرچه استفاده از دستیار صوتی برای تماس با خدمات اضطراری چیز جدیدی نیست، Putman از آن زمان دریافته است که بسیاری از مردم نمی دانند که می توانند از چنین ویژگی استفاده کنند.

او گفت: “من یک دختر 25 و 27 ساله دارم و آنها هیچ اطلاعی نداشتند.” من دوستان زیادی داشتم که در نتیجه AirPods خریدند و نحوه استفاده از سیری را یاد گرفتند.

پوتمن حتی داستان خود را برای تیم کوک، مدیر عامل اپل ایمیل کرد و پاسخی دریافت کرد. از آن زمان، او داستان خود را به طور گسترده به اشتراک گذاشته است تا به افراد بیشتری در مورد ویژگی های بالقوه نجات دهنده موجود در دستگاه های روزانه آنها آموزش دهد.

او گفت: «فقط فکر می‌کنم انتشار اطلاعات واقعاً چیز خوبی است. “امیدوارم این بتواند به شخص دیگری کمک کند.”

اپل در حال حاضر نسل سوم AirPods، AirPods Pro و AirPods Max را ارائه می دهد. هر سه هدفون با سیری کار می کنند اگر در موقعیتی مشابه قرار بگیرید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …