این معامله مادام العمر را در برنامه زبان Babbel برنده جایزه از دست ندهید


اگر همیشه می خواستید زبان دیگری یاد بگیرید، اکنون زمان آن رسیده است. نه تنها شروع سال جدید بهترین زمان برای سرمایه گذاری روی خود است، بلکه در حال حاضر آخرین فرصت شما برای دریافت اشتراک مادام العمر به همه زبان ها برای جایزه Babbel با تنها 199 دلار است.

به زودی به قیمت خرده فروشی معمولی خود یعنی 299 دلار باز خواهد گشت. (راستش اینطور است قبلا، پیش از این قیمت عالی، همانطور که بابل 499 دلار لیست می کند.)

بهترین برنامه زبان

Babbel پردرآمدترین اپلیکیشن یادگیری زبان در جهان است. و با این معامله با زمان محدود، به تمام 14 زبان Babbel مادام العمر دسترسی خواهید داشت. دیگر هرگز مجبور به پرداخت هزینه برای دوره زبان دیگر نخواهید شد. و هر زمان که بخواهید از بالاترین کیفیت آموزش در صورت تقاضا لذت خواهید برد. (برنامه Babbel روی iOS، Mac، Android و Windows اجرا می شود.)

چه بخواهید به دنیا سفر کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید، رزومه کاری و فرصت های شغلی خود را افزایش دهید، یا فقط می خواهید یک مهارت سرگرم کننده جدید یاد بگیرید، این برنامه برای شماست. دروس 10 تا 15 دقیقه ای Babbel که توسط 100 زبانشناس متخصص طراحی شده است، شما را به سرعت در مورد موضوعات کاربردی مانند حمل و نقل، خرید و مسیرها با اطمینان صحبت می کند.

این فرمول ویژه که به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در برنامه شما قرار می گیرد تا بتوانید مهارت های زبان پایه را فقط در یک ماه بیاموزید، بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان Babbel را به ارمغان آورده است. دروس بایت سایز Babbel نیز امتیاز بسیار بالایی از کاربران دریافت کرده است. پس از بیش از 180000 بررسی، 4.6 از 5 ستاره در اپ استور وجود دارد. در گوگل پلی با بیش از 550000 رتبه، به همان اندازه 4.6 از 5 ستاره را کسب کرد.

بابل همچنین توسط منتقدان نسبت به رقبای خود تحسین شد. اقتصاد دان به او نمرات عالی داد و گفت: «دروس بابل، برخلاف دولینگو، ابتدا بر ایجاد مهارت‌های اساسی مکالمه تمرکز دارد.» بابل نیز نام داشت. شرکت سریع ““نوآورترین شرکت در آموزش” برای سال 2016 است.

صرفه جویی در Babbel

زبانی را که همیشه می‌خواستید با اشتراک Babbel Lifetime (همه زبان‌ها) یاد بگیرید که با قیمت ویژه 199 دلار (قیمت معمولی 499 دلار) به فروش می‌رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …