این موضوع لوازم جانبی آیفون، Charlie Brown: The Casetify Peanuts Collection را منفجر می کند

اخبار اپل


چه کسی بادام زمینی را دوست ندارد؟ اکنون می توانید آن را با قاب آیفون خود و دیگران نشان دهید.
عکس: Casetify

تا پایان ژانویه، Casetify قصد دارد تا یک نسخه گسترده را راه اندازی کند بادام زمینیمجموعه ای با مضمون از لوازم جانبی برای آیفون. این به طرفداران چارلی براون، اسنوپی، وودستاک، لینوس و بقیه گروه فرصتی می دهد تا قاب های مخصوص آیفون، کیف پول MagSafe و موارد دیگر را بگیرند.

Casetify در گذشته مجموعه‌هایی با موضوع منتشر کرده است و اغلب به سرعت فروخته می‌شوند. این اولین همکاری از این دست تولیدکننده لوازم جانبی در سال 2022 خواهد بود. از شخصیت‌هایی از مجموعه نمادین کمیک و کارتون که بر اساس آثار کاریکاتوریست افسانه‌ای چارلز ام. شولتز است، تجلیل می‌کند.

نوار کاست بادام زمینی مجموعه: روکش لوازم جانبی و غیره

این مجموعه شامل مجموعه‌ای از قاب‌های سری آیفون 13، به‌علاوه قاب‌های گوشی‌های نسل قبلی اپل، لوازم جانبی مانند AirPods و حتی کیف‌پول‌های مضمون MagSafe است.

این مجموعه همچنین شامل برخی از سبک های جدید، مانند پوشش های مخمل خواب دار ساخته شده از مواد نرم در طرح های Snoopy یا Woodstock است. آنها در بالای مجموعه هستند – هر کدام 75 دلار. قیمت این مجموعه از 35 دلار شروع می شود.

دسترسی اولویتی از 27 ژانویه شروع می شود، فروش کل در 28 ژانویه

Casetify’s بادام زمینی این مجموعه در روز جمعه 28 دی ماه ساعت 12 آغاز می شود. هرکسی که در لیست انتظار ثبت نام کند، می تواند از روز قبل، پنج شنبه، 27 ژانویه ساعت 20:00 PST، اولویت دسترسی داشته باشد.

این شرکت گفت که برخی از مجموعه های قبلی خود در حدود یک روز فروخته شد. بنابراین اگر شما یک بادام زمینی طرفدار، ممکن است بخواهید در لیست انتظار برای دسترسی زودهنگام شرط بندی کنید یا در اوایل 28 ژانویه ظاهر شوید.

قیمت: 35 تا 75 دلار

از کجا بخریم: نوار کاستمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
لینک های اتاق نشیمن خود را با شبیه ساز گلف فیگولف بزنید

این آخرین فرصت شما برای دریافت این شبیه ساز گلف واقعی با قیمتی کم سابقه است. عکس: Cult of Mac Deals کمبود زمین‌های گلف محلی نباید مانع از دسترسی شما به لینک‌ها شود. به نظر می رسد، می توانید در برخی از معروف ترین زمین های جهان – از اتاق …

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …