بازی گلف خود را با این شبیه ساز واقع گرایانه بهبود بخشید


گلف یکی از آن بازی‌هایی است که بدون تمرین واقعی، بهبود آن دشوار است. اما این TruGolf Mini Golf Simulator به شما کمک می کند تا حرکت خود را تمرین کنید – و از دوره های مجازی که به زیبایی به تصویر کشیده شده اند لذت ببرید – بدون اینکه شخصاً از دوره بازدید کنید.

این یک راه آینده نگرانه برای لذت بردن از یک بازی گلف بدون شرط بندی در هوای صاف (یا صرف هزینه برای هزینه های سبز) است. این سرگرم کننده است، هم برای مبتدیان و هم برای گلف بازان معمولی ایده آل است و تجزیه و تحلیل داخلی آن به شما کمک می کند تا بازی خود را بهبود بخشید.

شبیه ساز واقعی گلف

مفهوم واقعیت مجازی جدید نیست، اما هر روز بیشتر و بیشتر راه خود را به زندگی روزمره ما پیدا می کند. در واقع، پیش بینی می شود که استفاده از واقعیت مجازی برای تجارت از 829 میلیون دلار در سال 2018 به 4.26 میلیارد دلار در سال 2023 افزایش یابد.

اما دلیلی وجود ندارد که VR فقط توسط مشاغل مورد استفاده قرار گیرد. با ظهور متاورس و دیگر جهان های مجازی برای موسیقی، بازی، اجرا و موارد دیگر، به سرگرمی های روزانه ما نفوذ می کند. گزارش شده است که اپل حتی قصد دارد هدفون های VR را در سال جاری عرضه کند.

TruGolf Mini Golf Simulator از همین مفاهیم استفاده می کند و آنها را در بازی گلف به کار می برد. این سیستم امکان بازی یک دور باورنکردنی گلف را فراهم می کند – چه به محدوده دسترسی داشته باشید یا نه.

سیستم TruGolf Mini

این بسته که با آیفون و آی‌پد کار می‌کند، دارای یک نوسان سنگین است که برای یک احساس واقعی‌تر تاثیر کلیک می‌کند. با گرفتن چهار ویژگی مهم تاب، جایگزین چوب گلف معمولی شما می شود: زاویه جلوی خفاش، سرعت چرخش، زاویه حمله و مسیر خفاش.

سنسور TruGolf Mini همراه، که به اندازه یک توپ گلف است، داده های نوسان شما را در زمان واقعی جمع آوری می کند. همراه با نرم افزار E6 Connect، سخت افزار TruGolf به شما کمک می کند تا حرکت خود را درست مانند مربی گلف شخصی خود تجزیه و تحلیل و بهبود دهید.

TruGolf Mini پس از هر ضربه ای که انجام می دهید، داده های نوسان شما را تجزیه و تحلیل و نمایش می دهد و به شما کمک می کند تا درک عمیق تری از بازی و نحوه بهینه سازی گیم پلی خود به دست آورید. اساساً، هر ضربه ای که می زنید مانند اجرای یک جلسه مربیگری شخصی برای بهبود بازی خود است.

با این حال، شما چیزی بیش از دسترسی به تجزیه و تحلیل دارید. همچنین می‌توانید از یک بازی دوره کامل لذت ببرید، محدوده‌های آموزشی مختلف و موارد دیگر را تجربه کنید.

در TruGolf Mini Golf Simulator صرفه جویی کنید

این TruGolf Mini Golf Simulator را با قیمت 254.15 دلار (معمولی 399 دلار) با کوپن دریافت کنید. 15 ژانویه برای 15٪ تخفیف اضافی در قیمت فروش.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …