بایدن می گوید دستور او برای «حق تعمیر» سیاست های اپل را تغییر داده است

اخبار اپل


یک دستور اجرایی اخیر موضع قاطعانه ای در مورد حق تعمیر مصرف کنندگان اتخاذ کرده است.
عکس: کاخ سفید

رئیس جمهور جو بایدن می گوید فرمان اجرایی که او در اواسط ژانویه امضا کرد، شرکت ها را مجبور به کاهش محدودیت ها در مورد تعمیر دستگاه های خود کرده است.

او دوشنبه گفت: «شرکت‌هایی مانند اپل و مایکروسافت در حال تغییر سیاست‌های خود هستند تا مردم بتوانند خودشان دستگاه‌هایشان را تعمیر کنند.

بایدن در مورد “حق تعمیر” عمل می کند

که در توییت رئیس جمهور می گوید«وقتی صاحب یک محصول هستید، باید بتوانید خودتان آن را تعمیر کنید. به همین دلیل است که من حمایت از “حق تعمیر” را در دستور اجرایی خود گنجانده ام.”

زمانی که صاحب یک محصول هستید، باید بتوانید خودتان آن را تعمیر کنید. به همین دلیل است که من حمایت از «حق تعمیر» را در دستور اجرایی خود گنجانده ام. اکنون شرکت هایی مانند اپل و مایکروسافت در حال تغییر سیاست های خود هستند تا مردم بتوانند خودشان دستگاه های خود را تعمیر کنند.

او به دستوری اشاره می‌کند که اوایل ژانویه امضا کرد که در میان بسیاری از اقدامات دیگر، به کمیسیون تجارت فدرال دستور داد تا از اعمال محدودیت‌هایی برای شرکت‌ها برای تعمیر محصولاتشان جلوگیری کند.

بسیاری از شرکت‌ها چنین محدودیت‌هایی دارند که معمولاً مصرف‌کنندگان را مجبور می‌کنند دستگاه‌های خود را در مراکز تعمیر مجاز تعمیر کنند یا با لغو گارانتی‌های خود مواجه می‌شوند. این محدودیت‌ها نه تنها برای کسانی که خود را انجام می‌دهند، بلکه برای شرکت‌های کوچکی که تعمیرات را انجام می‌دهند نیز اعمال می‌شود.

اپل قوانین تعمیرات DIY را کاهش می دهد.

در حالی که درست است که اپل نسبت به قبل در مورد حق رفع مشکل مشتریان بسیار بازتر است، بزرگترین چرخش قبل از فرمان اجرایی بایدن بود.

در نوامبر 2021، اپل از یک برنامه سلف سرویس جدید رونمایی کرد که قطعات و ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر دستگاه های خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این گوشی در سال جاری در ایالات متحده عرضه می شود و آیفون 12 و آیفون 13 اولین گوشی هایی هستند که پشتیبانی می شوند. سازنده مک می گوید این برنامه بعداً به دستگاه ها و مناطق جغرافیایی بیشتری گسترش خواهد یافت.

البته این امکان وجود دارد که اپل قبل از اینکه کمیسیون تجارت فدرال او را مجبور به انجام این کار کند، اخطار قبلی در مورد دستور اجرایی دریافت کند و شروع به کاهش قوانین خود در مورد حق تعمیر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …