بررسی می‌گوید که اوما تورمن در سریال‌های جنایی Apple TV + به طرز وحشیانه‌ای مورد استفاده قرار نمی‌گیرد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


نقد و بررسی Apple TV + سریال جنایی سوء ظن اوما تورمن می‌گوید که ستاره اوما تورمن به طرز وحشیانه‌ای در سریال مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

برنامه جدید Apple TV + که برای 4 فوریه برنامه ریزی شده است، پس از ربوده شدن پسر یک تاجر بلندپایه آمریکایی (تورمن) و چهار “شهروند انگلیسی به ظاهر عادی” مظنون به حضور در هتل در شب حادثه است. از اپل:

از آنجایی که آنها خود را در یک مسابقه فراآتلانتیک با گربه‌ها و موش‌ها می‌بینند تا از نیروهای ترکیبی آژانس جنایات ملی و FBI برای اثبات بی‌گناهی خود اجتناب کنند، واضح است که نمی‌توان به همه اعتماد کرد. واقعاً چه کسی پشت این آدم ربایی مرموز است و چه کسی تنها به دلیل حضور در مکان اشتباه در زمان نامناسب مقصر است؟

با این حال، یک بررسی جدید از برنامه آینده Variety چیزی از سخنان او کم نمی کند:

“داستان جنایی واقعی در قلب Suspicion عدم استفاده وحشیانه از بزرگترین ستاره سریال است.”

این بررسی می گوید که در حالی که تورمن به مرکز اکشن نزدیک است، نمایش اغلب “به نظر می رسد که به طور هدفمند آنچه را که در حال وقوع است پنهان می کند – و این کار را صرفاً با پنهان کردن یک دارایی قدرتمند انجام می دهد” و منتقد “فقط صبر خود را از دست داده است که منتظر است نمایشی برای اجازه دادن به تورمن، مجری با استعدادی که این روزها به ندرت فرصت رهایی یافتن را دارد، بیشتر این کار را انجام دهد.”

اولین منتقدی نیست که متوجه بررسی منتشر نشده رادیو تایمز شده است، تورمن را به‌عنوان «به‌طور مشکوکی غایب» در برنامه توصیف می‌کند.

سری جدید در 4 فوریه در پلتفرم استریم اپل عرضه خواهد شد که در بهترین آیفون ها، آیپدها، مک ها و بهترین تلویزیون های اپل برای Apple TV 2022 در دسترس است.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …