بررسی کیف کیت اسپید نیویورک برای آیفون: بافت و سبک را اضافه می کند

اخبار اپل


منبع: Karen S. Freeman / iMore

کیت اسپید نیویورک طراح معروفی است که به سبک زنانه معاشقه می‌پردازد. این مورد از آن تم پیروی می کند در حالی که سرگرم کننده و متفاوت به نظر می رسد. هر جا می روم از آن تعریف می کنم. در حالی که رنگ اصلی مشکی (یا قهوه ای روشن) است، کیف چرمی شیک وگان دارای بافتی به نام flocking است که اساساً یک طرح مخمل برش خورده سه بعدی است. این نه تنها دیدن آن را لذت بخش می کند، بلکه در لمس نیز صاف می شود! این آیفون 13 پرو من را به شکلی عمده آرایش می کند.

کیت کیت اسپید نیویورک برای آیفون پلنگی رندر مشکی برش خورده است

کیت کیت اسپید نیویورک برای آیفون

خط پایین: طراحی بازیگوش دسته گربه ها این کیف چشم نواز را زینت می دهد.

خوب

 • ظاهر طراح شیک
 • بافت گله ای مد روز
 • آستر میکروفیبر
 • سبک وزن
 • چرم گیاهی

بد

 • Flocking باعث ضخامت و جذب پرز می شود
 • قیمت

کیت اسپید نیویورک برای آیفون: قیمت و در دسترس بودن

کیت کیت اسپید نیویورک برای سبک زندگی مشکی پلنگی آیفون در دست

منبع: Karen S. Freeman / iMore

کیت کیت اسپید نیویورک برای آیفون برای مدل‌های قدیمی‌تر در دسترس است، اما رنگ مشکی لئوپارد فلوکد خاص من فقط برای سری آیفون 13 موجود است. با قیمت 50 دلار به فروش می رسد. شما همچنین می توانید لئوپارد فلاکد لایت حنایی (که بیشتر به رنگ قهوه ای است) برای مدل های خاص تهیه کنید. قاب محافظ کیت اسپید نیویورک برای آیفون نیز چرم گیاهی است اما کاملاً متفاوت به نظر می‌رسد و من آن گزینه را آزمایش نکرده‌ام. وب سایت Incipio بهترین انتخاب از اندازه ها و سبک ها را دارد، اما می توانید برخی از آنها را در آمازون و Best Buy نیز بیابید.

کیت اسپید نیویورک برای آیفون: چه خوب

کیت کیت اسپید نیویورک برای آیفون پلنگی با سبک زندگی سیاه در دست از نزدیک

منبع: Karen S. Freeman / iMore

خیلی وقت‌ها پیش نمی‌آید که قاب‌هایی را مرور می‌کنم که از نوازش کردن آن لذت ببرم، اما قاب محافظ کیت اسپید نیویورک برای آیفون در رنگ مشکی لئوپارد Flocked قطعا همین است. در لمس بسیار نرم است! من واقعاً از تمام تعارفاتی که وقتی آیفون من در این مورد کاملاً مناسب است لذت می برم.

کیس خود یک پلاستیک سخت است که با چرم گیاهی لوکس پوشانده شده است. اگر نمی دانستم ساختگی است، حدس می زدم چرم درجه یک است. فضای داخلی با یک میکروفیبر نرم پوشانده شده است تا از خط و خش جلوگیری شود. با این حال، این پشت قاب است که دارای نقش پلنگ دسته‌ای است که این قاب را به چنین کیفی جلب توجه می‌کند. لوگوی کیت اسپید نیویورک نیز در پشت آن به رنگ طلایی حک شده است. این یک مورد نسبتا حداقلی است. نازک و سبک وزن با خاصیت شیک.

سرگرم کننده برای نگاه کردن، سرگرم کننده برای حیوان خانگی!

این کیس دارای بریدگی های سخاوتمندانه ای برای دکمه Sleep/Wake و ماژول دوربین است. همچنین یک بریدگی بزرگ وجود دارد که دکمه های صدا و سوئیچ قطع صدا را باز می گذارد. تمام قسمت پایین قاب باز است تا امکان استفاده از بلندگو و پورت لایتنینگ فراهم شود. این باز شدن همچنین به آسان کردن و درآوردن کیف کمک می کند. همچنین دارای یک لبه در جلو برای محافظت از صفحه نمایش آیفون و همچنین اطراف ماژول دوربین است. در حالی که کیس با MagSafe سازگار نیست، شارژ بی‌سیم به خوبی کار می‌کند.

من دوست دارم که رنگ خنثی است، بنابراین با همه چیز می آید. با این حال، مطمئناً یک مورد خسته کننده نیست. گله هم جذابیت بصری و هم بافتی جذاب را اضافه می کند.

کیت اسپید نیویورک برای آیفون: چه خوب نیست

ماژول دوربین سبک زندگی سیاه و سفید کیت اسپید نیویورک

منبع: Karen S. Freeman / iMore

فلاکینگ کمی ضخامت را به یک کیس بسیار باریک اضافه می کند. همچنین تمایل به جذب پرز دارد، که در واقع در عکس ها بدتر از زندگی واقعی به نظر می رسد. این کیس بسیار محافظ به نظر می رسد، اما تا آنجا که من می توانم بگویم تست افت نشده است.

کیت اسپید نیویورک برای آیفون: رقابت

کیت اسپید نیویورک Magsafe Pin Dot Daisy Iridescent

منبع: Christine Romero-Chan / iMore

اگر کیت اسپید را به‌عنوان یک طراح دوست دارید، اما یک قاب سازگار با MagSafe می‌خواهید که دارای الگوهای زیبای زیادی باشد، قاب‌های آیفون کیت اسپید Magsafe یکی از موارد مورد علاقه من هستند. کیف های باریک و سبک وزن، هم شیک و هم کاربردی هستند.

قاب آینه سفارشی سازگار با Casetify Magsafe

منبع: Jaclyn Kilani / iMore

یکی دیگر از موارد جالب، آینه سفارشی سازگار CASETiFY MagSafe است. CASETiFY هزاران طرح ایجاد می کند (در سطوح مختلف حفاظت، هم با قابلیت MagSafe و هم بدون آن) اما اگر اینها کافی نیستند، می توانید طرح سفارشی خود را آپلود کنید.

Rifle Paper Co Magsafe Case iPhone 13 Pro Garden Party Blue Hero

منبع: Karen S. Freeman / iMore

کیس میت و یک لوازم التحریر محبوب با هم متحد شدند تا شرکت کاغذی زیبای Rifle Paper را بسازند. MagSafe Case که هم با و هم بدون قابلیت MagSafe در دسترس است. این یکی بسیار زیبا است، به خصوص با آیفون سیرا آبی.

کیت اسپید نیویورک برای آیفون: آیا باید آن را بخرید؟

نمای پشتی لوگوی سبک زندگی مشکی پلنگی آیفون کیت اسپید نیویورک

منبع: Karen S. Freeman / iMore

شما باید این را بخرید اگر …

 • شما طراح کیت اسپید را دوست دارید
 • شما یک رنگ خنثی اما سبک برجسته می خواهید
 • شما یک کیف چرمی گیاهی می خواهید

شما نباید این را بخرید اگر …

 • گله برای شما جذابیتی ندارد
 • شما یک کیس سازگار با MagSafe را ترجیح می دهید
 • از محدوده قیمت شما خارج است

این یک مورد فوق العاده برای کسی است که می خواهد یک رنگ خنثی با برخی علاقه بصری و بافتی داشته باشد. همچنین برای طرفداران محصولات دیزاینر و همچنین وگان هایی که خواهان ظاهری چرم بدون محصولات حیوانی هستند عالی است. اگر بافت انبوه را نمی‌خواهید، یا به سازگاری MagSafe نیاز دارید، یا نمی‌خواهید 50 دلار برای یک کیس خرج کنید، به جستجو ادامه دهید.

4
از 5
همه شما گربه‌ها و بچه گربه‌های باحال این قاب سه‌بعدی چاپ پلنگی را دوست خواهید داشت. از چرم وگان لوکس ساخته شده است، اما انبوه طرح حیوانات چیزی است که واقعاً این قاب را متمایز می کند. خنک به نظر می رسد، احساس نرمی می کند، و در لمس دلپذیر است! این یک رنگ خنثی است که به آن کمک می کند با هر لباس و مناسبتی هماهنگ شود، اما مطمئناً اساسی نیست. از نظر عملکردی، بیشتر یک قاب مینیمال است، با بریدگی های بزرگ برای دکمه ها و پورت ها. با شارژر MagSafe یا سایر لوازم جانبی MagSafe شما کار نمی کند، اما شارژ بی سیم به خوبی کار می کند.

کیت کیت اسپید نیویورک برای آیفون پلنگی رندر مشکی برش خورده است

کیت اسپید نیویورک برای آیفون

خط پایین: آیفون خود را با این قاب طراحی شده بپوشانید و منتظر بمانید تا تعارفات در آن پخش شود.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …