بررسی Adonit Neo Duo و Adonit Neo: سبک های کیفیت برای iPad


نوشتن iPad با نوک انگشتان خنده دار است، اما قلم اپل برای بسیاری از افراد غیر ضروری است. Adonit Neo Duo یک قلم فعال با نوک ظریف است که برای یادداشت برداری هنگام طراحی به خوبی عمل می کند. به عنوان جایزه، یک دکمه را فشار دهید و روی آیفون نیز می نویسد. حتی به چند مدل آیپد هم می چسبد.

همچنین Adonit Neo، یک نسخه ساده تر که فقط با iPad کار می کند، وجود دارد.

من قابلیت های هر دو قلم را تست کردم. و چیزهای زیادی برای دوست داشتن پیدا کردم.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

نقد و بررسی Adonit Neo Duo و Adonit Neo

Apple Pencil فوق العاده است … اما گران است. هزینه اضافی فقط ویژگی هایی را اضافه می کند که احتمالاً می توانید بدون آنها زندگی کنید. می دانم که می توانم.

Adonit Neo Duo به همان اندازه برای یادداشت برداری مفید است. حتی یک رد طبیعی از کف دست برای ترسیم راحت تر وجود دارد. همچنین از بلوتوث استفاده نمی کند و نیازی به جفت شدن با تبلت ندارد. همین امر در مورد ارزانتر Adonit Neo نیز صدق می کند.

شما واقعاً نمی توانید این دو را با سبک های خازنی ارزان مقایسه کنید – سبک های ضخیم که در انتهای برخی قلم ها پیدا می کنید. من متوجه شدم که استفاده از نوک خوب Neo Duo و Neo برای هر کاری غیر از ابتدایی ترین کارها بسیار آسان تر است.

سخت افزار و طراحی

هر دو نئو دو و نئو 6.4 اینچ طول، 1.1 اینچ دور و 0.6 اونس وزن دارند. در آغوش گرفتن انسان مانند در دست گرفتن خودکار است – طبیعی و راحت. در مقایسه، آنها تقریباً به اندازه Apple Pencil 2 هستند.

نوک نوشتار به راحتی جدا می شود و دو قطعه یدکی به همراه هر محصول موجود است.

یک طرف قلم‌های Adonit صاف است و به لبه‌های جدیدترین iPad Pro، iPad Air و iPad mini که برای کار با Apple Pencil 2 طراحی شده‌اند، می‌چسبند. مزیت این است که لبه صاف باعث می‌شود قلم‌ها کمتر روی قلم‌ها بچرخند. جدول.

Adonit Neo به iPad Pro متصل می شود
هیچ مکانی راحت‌تر از جایی که به iPad شما متصل است برای ذخیره قلم شما وجود ندارد.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

این انتهای صاف iPad برای شارژ Apple Pencil 2 استفاده می شود، اما لوازم جانبی Adonit از طریق درگاه USB-C شارژ می شود. کافی است هر از چند گاهی کابل شارژ تبلت را به قلم وصل کنید و کارتان تمام است. انتظار 7 یا 8 ساعت استفاده مداوم بین شارژها را داشته باشید و می توانید در حین شارژ شدن به صورت تدریجی از قلم استفاده کنید.

دکمه را در انتهای هر محصول Adonit فشار دهید تا آن را فعال کنید. با Neo Duo، یک LED سبز کوچک روشن می شود تا نشان دهد که در حالت آیفون هستید. یک بار دیگر فشار دهید و LED آبی می شود تا نشان دهد قلم در حالت iPad است. یک بار دیگر فشار دهید و قلم خاموش است – یا در عرض چند دقیقه خود به خود خاموش می شود.

این یک سیستم ساده است، اگرچه ای کاش ترتیب برعکس می شد. من از حالت iPad خیلی بیشتر از حالت iPhone استفاده می کنم. اما شاید به همین دلیل است که Adonit Neo ساخته شده است. این حالت آیفون ندارد، بنابراین شما مجبور نیستید با آن مقابله کنید. فقط دکمه را فشار دهید تا قلم با یک LED وضعیت آبی روشن یا خاموش شود.

Adonit Neo Duo در رنگ مشکی گرافیتی یا نقره ای مات موجود است، در حالی که Duo به رنگ خاکستری فضایی یا نقره ای مات است. هر دو بسیار حرفه ای به نظر می رسند و به خوبی با ظاهر آی پد مطابقت دارند. به خصوص خاکستری کیهانی من.

Adonit Neo Duo و Adonit Neo جلو و عقب
دکمه های Adonit Neo Duo و Adonit Neo و پورت های USB-C به راحتی قابل دسترسی هستند.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

اجرا توسط Adonit Neo Duo و Adonit Neo

آنچه شما باید در مورد قلم های iPad بدانید این است که تبلت تمام کارها را انجام می دهد. تنها چیزی که لوازم جانبی باید انجام دهد این است که حداقل مجموعه سخت افزاری مورد نیاز را برآورده کند. به همین دلیل است که یک مداد شخص ثالث مانند اپل پنل برای نوشتن و طراحی کار می کند.

من این را با نوشتن یادداشت بر روی iPad با Neo Duo و جستجوی مشکلات آزمایش کردم. من بدون توجه به اینکه چقدر سریع یا آهسته می نویسم، خط های از دست رفته یا تاخیر را تجربه نکرده ام. رد کف دست – که توسط iPad نیز انجام می شود – نیز درست کار می کند.

من برای ویرایش تصاویر از قلم استفاده می کنم فرقه به ماک هر روز، و آی‌پد نمی‌توانست آن را با اطمینان تشخیص دهد، به زودی به اتاق پرتاب می‌شد. من هرگز مجبور نبودم یک Neo Duo یا Duo را از قفسه های کتابم بیرون بیاورم.

Adonit Neo Duo و Adonit Neo
در اینجا Adonit Neo در خاکستری کیهانی و Adonit Neo Duo در رنگ مشکی گرافیتی است.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

عدم حساسیت به تشخیص فشار یا شیب

اما یک اخطار بزرگ در اینجا وجود دارد. Apple Pencil حساسیت فشاری را ارائه می دهد، در حالی که قلم های Adonit اینگونه نیستند. مهم نیست که چقدر سخت یا نرم Neo Duo یا Duo را روی صفحه iPad خود فشار دهید، خط تغییر نخواهد کرد. یا رنگی که با آن رنگ می کنید تیره تر / روشن تر نمی شود.

همین امر در مورد تشخیص شیب نیز صدق می کند. شما نمی‌توانید خطی را که می‌کشید با کج کردن قلم، مانند قلم اپل، ضخیم‌تر کنید.

اگر هنرمند هستید، حدس می‌زنم که این احتمالاً نقض قرارداد است. اما من یک هنرمند نیستم – باید یادداشت برداری کنم یا ویرایش های اصلی تصویر را انجام دهم، و حساسیت فشار و تشخیص شیب برای هیچکدام ضروری نیست.

در تجربه من، آنها در واقع یک حواس پرتی هستند. وقتی از iPad خود استفاده می‌کنم، دست خط من نامرتب است، اما خوانا است، زیرا تا زمانی که از Apple Pencil استفاده نمی‌کنم، خط‌های یکسان می‌گیرم. وقتی نوبت به ویرایش تصاویر می‌رسد، وقتی قسمتی را با رنگ آبی پر می‌کنم، هر چقدر هم که روی صفحه فشار می‌دهم، می‌خواهم دقیقاً همان سایه باشد.

من دوست دارم به صورت دستی عرض خطوط و رنگ ها را تنظیم کنم. من نمی خواهم آنها در حرکت نحوه نگه داشتن قلمم را تغییر دهند. که Adonit Neo Duo یا Duo را برای من مناسب تر می کند.

Adonit Neo بر روی iPad تمرکز می کند
Adonit Neo بسیاری از ویژگی های Apple Pencil را ارائه می دهد، اما با هزینه کمتر.
عکس: آدونیت

حالت آیفون

آیفون به اکثر سبک های فعال طراحی شده برای iPad پاسخ نمی دهد. روی Apple Pencil در آیفون ضربه بزنید و هیچ اتفاقی نمی افتد. اینجاست که حالت آیفون Neo Duo وارد می شود. می توانید با لمس یک دکمه از قلم با گوشی خود استفاده کنید.

برای حاشیه نویسی فایل های PDF بسیار مناسب است. یا پیام های روی این صفحه کلید کوچک آیفون را لمس کنید. یا فقط با یک قلم به جای انگشت در صفحات وب حرکت کنید.

با این حال، یادداشت برداری را در برنامه iPhone Notes آزمایش کردم و مشکل داشتم. به نظر می رسد اپل کاری کرده است که این اپلیکیشن با نوک انگشت بهتر از قلم کار کند. برنامه Notes – و این برنامه به تنهایی – در تشخیص Neo Duo مشکل داشت. شاید اگر از برنامه یادداشت برداری دیگری استفاده می کنید. من مطمئناً با GoodReader، نرم افزاری که برای حاشیه نویسی PDF استفاده می کنم، چنین مشکلی نداشته ام.

توجه داشته باشید که Adonit Neo حالت آیفون ندارد. این گوشی به هیچ وجه به این موضوع پاسخ نمی دهد. اما هزینه کمتری نیز دارد.

سازگاری

هر دو Adonit Neo Duo و Neo با iPad Air (نسل 3 / 4)، iPad mini (نسل 5 / 6)، iPad (6 / 7 / 8) نسل نهم)، iPad Pro 11 ″ (نسل 1 / 2 / 3) سازگار هستند. ) Gen)، iPad Pro 12.9) (نسل 3 / 4 / 5) و تبلت های جدیدتر iPadOS.

و می‌توانید در حال حرکت بین این تبلت‌ها جابه‌جا شوید. هیچ قلمی نباید با iPad جفت شود. فقط آنها را روشن کنید تا شروع به استفاده از آنها کنید.

Neo Duo در حالت آیفون با تمام گوشی های اپل کار می کند. همانطور که اشاره شد، Neo حالت آیفون ندارد.

آخرین افکار Adonit Neo Duo و Adonit Neo

قلم Adonit Neo Duo در آیفون و همچنین آی پد معجزه می کند
Adonit Neo Duo را به راحتی بین iPad و iPhone تغییر دهید و هر دو را تایپ کنید.
عکس: آدونیت

اگر به امکانات اضافی اپل پنسل نیاز دارید، به خاطر خدا، اپل پنسل را تهیه کنید. اما تصور نکنید که قلم اپل اینطور است همه چیز بهتر – نه. هر دو Adonit Neo Duo و Adonit Neo هنگام یادداشت برداری یا نقاشی در نور کم به خوبی کار می کنند.

و Neo Duo سازگاری با آیفون را اضافه می کند، ویژگی که در بین سبک های فعال نادر است.

قیمت گذاری

Adonit Neo Duo با قیمت 54.99 دلار در وب سایت Adonit موجود است.

خریدن از: آمازون

ویژگی های کمتر به Adonit Neo اجازه می دهد هزینه کمتری داشته باشد: این مبلغ در Adonit.com 39.99 دلار است.

خریدن از: آمازون

Adonit Dash 4 اخیراً منتشر شده (59.99 دلار) مشابه Neo Duo است، اما شارژ بی سیم و چند زنگ و سوت دیگر را ارائه می دهد.

و کاربران آیپد سبک های زیادی برای انتخاب دارند. Zagg Pro Stylus (52.49 دلار) را در نظر بگیرید که به صورت مغناطیسی به تبلت می چسبد. همین امر در مورد SwitchEasy EasyPencil Plus (36.99 دلار) نیز صدق می کند.

Adonit Note اصلی تمام ویژگی های آخرین نسخه ها را ندارد، اما تنها 29.99 دلار قیمت دارد.

آدونیت ارائه شده است فرقه به ماک با واحد بررسی این مقاله سیاست بازخورد ما را ببینید و بررسی‌های عمیق‌تری درباره موارد مرتبط با اپل ببینید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …