بررسی HyperX SoloCast: میکروفون USB کوچک و ساده و در عین حال قدرتمند

اخبار اپل


منبع: Luke Filipowicz / iMore

اگر می خواهید در جلسات مجازی یا در کانال Discord هنگام بازی صدایی تمیز و واضح داشته باشید، ارتقاء به میکروفون USB یک راه عالی برای رسیدن به این هدف است. در حالی که میکروفون‌های USB با کیفیت می‌توانند هزینه زیادی داشته باشند، یک میکروفون نسبتا ساده – مانند HyperX SoloCast – یک راه عالی و ارزان برای ارتقای صدای شما است.

این به اندازه HyperX QuadCast SI که در گذشته بررسی کرده‌ام پیچیده یا منعطف نیست، اما به عنوان فردی که از تعداد زیادی میکروفون USB عالی برای مک خود استفاده کرده است، هنوز فکر می‌کنم HyperX SoloCast چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

Hyperx Solocast Cut

HyperX SoloCast

ردیف پایین: اندازه جمع و جور HyperX SoloCast قرار دادن آن را در هر مکانی آسان می کند، اما عدم کنترل بهره و حساسیت می تواند کارکرد آن را دشوار کند. با این حال، با هزینه کم، کیفیت صدایی که تولید می کند عالی است.

خوب

 • ارزان
 • طراحی فشرده
 • کیفیت ضبط
 • سوئیچ را بی صدا کنید

بد

 • بدون کنترل سود
 • فقط یک مدل ضبط

HyperX SoloCast: قیمت و در دسترس بودن

Hyperx Solocast از نزدیک

منبع: Luke Filipowicz / iMore

قیمت یکی از بزرگترین مزیت های HyperX SoloCast است، زیرا بسیار مقرون به صرفه است. قیمت اولیه اولیه آن 60 دلار بود، اما به نظر می رسد اکثر مکان ها آن را تنها با قیمت 40 دلار می فروشند.

هر دو آمازون و Best Buy دارای HyperX SoloCast برای تخفیف 20 دلاری هستند و به نظر می رسد در دسترس بودن به راحتی در دسترس است.

HyperX SoloCast: چی خوبه

دکمه بی صدا Hyperx Solocast

منبع: Luke Filipowicz / iMore

این میکروفون جمع و جور یک مزیت بزرگ است اگر یک میز کوچک، یک فضای بازی دارید یا فقط به شلوغی علاقه ندارید. ضریب فرم کوچک نه تنها به راحتی در هر مکانی قرار می گیرد، بلکه می تواند 90 درجه در هر دو جهت بچرخد، بنابراین در صورت تمایل می توانید میکروفون را زیر مانیتور خود قرار دهید.

در حالی که اندازه کوچک یک مزیت است، سهولت استفاده حتی بهتر است. کافی است HyperX SoloCast را با کابل USB-to-USB-C به مک، رایانه شخصی یا حتی پلی استیشن خود وصل کنید و به مسابقه بروید. این یک میکروفون واقعی برای روشن کردن و کار کردن است.

سادگی و اندازه کوچک آن را برای فضاهای کوچک ایده آل کرده است

اگرچه کنترل های زیادی وجود ندارد، سوئیچ بی صدا با دسترسی آسان که در بالای میکروفون قرار دارد برای خاموش کردن میکروفون شما در مواقعی که به آن نیاز دارید فوق العاده است. فقط یک لمس سریع نور و چراغ قرمز LED در جلوی دستگاه خاموش می شود تا نشان دهد که خاموش است. دوباره آن را لمس کنید، لامپ دوباره روشن می شود و شما آماده هستید تا دوباره صحبت کنید.

در نهایت، کیفیت ضبط برای یک میکروفون با اندازه آن عالی است. اگرچه تنها یک مدل ضبط وجود دارد، کاردیوئید، اما می تواند صدای 48 کیلوهرتز / 16 بیتی را ضبط کند، که اگر نیاز به تنظیم صدای خود برای پادکست دارید، به اندازه کافی خوب است که با آن پس از تولید انجام دهید. علاوه بر این، اگرچه همراه با پایه است، اما یک نخ استاندارد در پایین نیز دارد، بنابراین می‌توانید از SoloCast با فلش استفاده کنید که لمس خوبی است.

HyperX SoloCast: چیزی که خوب نیست

موضوع Hyperx Solocast

منبع: Luke Filipowicz / iMore

بزرگترین مشکل HyperX SoloCast عدم کنترل افزایش است. اگرچه کنترل بهره میکروفون وجود ندارد، اما این اندازه غیر معمول نیست، حساسیت SoloCast کمی بالا است.

بدون کنترل افزایش باعث درد می شود

حتی در حین ضبط صدا روی میز خود در دفتر نسبتا کوچکم، باز هم کمی پژواک وجود داشت، به خصوص اگر میکروفون را به اندازه کافی نزدیک دهان خود قرار نمی دادید. اگر کنترل کنترل وجود داشت، رفع آن آسان بود، اما بدون آن باید با قرار دادن SoloCast کنار بیایید تا هرچه بهتر به نظر برسد. اگر برآمدگی دارید، احتمالاً می خواهید از آن استفاده کنید تا مطمئن شوید که می توانید میکروفون را به خوبی و نزدیک به صورت خود، حدود 4-6 اینچ، قرار دهید. علاوه بر این، به دلیل حساسیت بالا و عدم کنترل گین، میکروفون واقعا فقط برای صدا است. من سعی کردم چند گیتار آکوستیک ضبط کنم و فقط نتوانستم صدای آن را درست کنم. با توجه به نوع میکروفون تعجب آور نیست، اما برخی از میکروفون های USB می توانند هر دو را انجام دهند. فقط چیزی است که قبل از تصمیم به خرید باید به آن توجه کنید.

با این حال، این تنها شکایت بزرگ من در مورد HyperX SoloCast است. البته، خوب است که نوع دیگری از قالب ضبط را درج کنید، اما در میکروفونی با این اندازه، به هر حال استفاده از چندین قالب بسیار دشوار خواهد بود.

HyperX SoloCast: رقابت

سبک زندگی نانو یتی آبی

منبع: میکروفون های آبی

Blue Yeti Nano احتمالاً بزرگترین رقابت برای HyperX SoloCast است. آنقدرها قابل حمل نیست، اما دو مدل ضبط کاردیوئید و همه جهته ارائه می دهد که کمی انعطاف پذیرتر می کند. هر دو میکروفون با کیفیت یکسانی ضبط می‌کنند، اما Blue Yeti Nano به تجربه من حساس نیست، که کار با آن را کمی آسان‌تر می‌کند. با این حال، Blue Yeti گران‌تر است و در اکثر خرده‌فروشان از حدود 80 دلار شروع می‌شود.

HyperX SoloCast: آیا باید آن را بخری؟

Hyperx Solocast Side

منبع: Luke Filipowicz / iMore

شما باید این را بخرید اگر …

 • شما به امکانات زیادی نیاز ندارید
 • شما می خواهید در جلسات مجازی صدای بهتری داشته باشید
 • نگران بازی با موقعیت میکروفون نباشید
 • شما به چیزی سودآور نیاز دارید

شما مجبور نیستید این را بخرید اگر …

 • شما چندین مدل ضبط می خواهید
 • شما می خواهید کنترل را بدست آورید

اگر در دفتر یا فضایی کار می کنید که در حال حاضر کمی تکرار می شود، یا نمی توانید در اطراف میکروفون حرکت کنید تا بهترین مکان را پیدا کنید، HyperX SoloCast ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد. با این حال، اگر از برخی معاوضه‌های کوچک مهم نیست، کیفیت صدا، قیمت و طراحی جمع و جور آن را تبدیل به یک میکروفون قوی برای هر کسی می‌کند که می‌خواهد با حداقل کار صدای بهتری داشته باشد.

4
از 5
ممکن است فکر کنید که 4 ستاره از 5 ستاره کمی بلند به نظر می رسند، اما باید در نظر داشته باشید که HyperX SoloCast در تلاش است تا به چه چیزی برسد. این قول می دهد که یک میکروفون کوچک برای روشن شدن و کار کردن باشد که صدای عالی را ضبط می کند و همه این جعبه ها را بررسی می کند. بله، برای دریافت بهترین صدایی که می توانید از SoloCast دریافت کنید، باید کمی با تنظیمات خود کار کنید. با این حال، اگر فقط می خواهید از میکروفون مک خود ارتقا دهید، این کار خوب است.

تنها با 40 دلار، سخت است که با HyperX SoloCast اشتباه کنید، حتی اگر کامل نباشد.

Hyperx Solocast Cut

HyperX SoloCast

ردیف پایین: در حالی که قرار گرفتن در یک موقعیت عالی ممکن است کمی سخت باشد، HyperX SoloCast کیفیت ضبط عالی و یک افزونه و تجربه کاری فوق العاده را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …