بله، آیفون 5G شما از سرویس جدید باند C از AT&T و Verizon پشتیبانی می کند


AT&T و Verizon هر دو نسخه جدید 5G را روز چهارشنبه راه اندازی کردند. و دسترسی از طریق باند C نیازی به گرفتن آیفون جدید ندارد. اگر دستگاه iOS شما از 5G پشتیبانی می کند، می تواند از نسخه جدید استفاده کند.

در مورد آی پد هم همینطور. اگر 5G داخلی داشته باشد، از باند C پشتیبانی می کند.

اولین نمایش “موی طلایی” 5G AT&T و Verizon

5G می تواند در فرکانس های رادیویی مختلف در دسترس باشد. تا کنون، Verizon و AT&T روی mmWave تمرکز کرده‌اند که سریع‌ترین انتقال‌ها را امکان‌پذیر می‌کند، اما برد کوتاهی نیز دارد. اکنون آنها نوار C را اضافه می کنند که به سرعت mmWave نیست، اما منطقه وسیع تری را پوشش می دهد.

ورایزون می‌گوید که خدمات آن تا 10 برابر سریع‌تر از 4G LTE خواهد بود. این سرویس Ultra Wideband نامیده می شود و دستگاه های متصل به آن “5G UW” را در نوار وضعیت بی سیم خود نشان می دهند. AT&T تکرار خود را 5G + می نامد و دستگاه های متصل به آن دارای “5G +” در نوار وضعیت بی سیم خود هستند.

اگر قبلاً شناخته شده اند، به این دلیل است که هر دو اپراتور از نام ها و نمادهای یکسانی برای شبکه های mmWave خود استفاده می کنند. این بدان معناست که شما نمی توانید تفاوت را تشخیص دهید.

باند C گسترده است

هر دو اپراتور روز چهارشنبه باند C 5G را منتشر کردند، اما یکی قبل از بازی است. Verizon وعده داده است که “بیش از 100 میلیون نفر در بیش از 1700 شهر در سراسر کشور دسترسی خواهند داشت.”

AT&T شروع به اجرای کندتر می کند. شرکت حمل و نقل گفت: «معرفی امروز در بخش های محدودی از هشت ایستگاه متروی ایالات متحده آغاز می شود. “به سرعت گسترش خواهد یافت.”

قبل از آن، T-Mobile رقبای خود را در مسابقات سرعت / در دسترس بودن 5G شکست داد. باند C می تواند آن را تغییر دهد.

تمام آخرین مدل‌های آیفون از 5G باند C پشتیبانی می‌کنند

اگر آیفون یا آیپدی دارید که از 5G پشتیبانی می کند، یک مودم بی سیم دارد که از باند C پشتیبانی می کند.

برای روشن‌تر شدن، همه این مدل‌ها از AT&T و 5G باند C Verizon پشتیبانی می‌کنند: iPhone 12 Pro Max، iPhone 12 Pro، iPhone 12، iPhone 12 و iPhone 12 mini، و همچنین iPhone 13 Pro Max، iPhone 13 Pro، iPhone 13، آیفون 13 و آیفون 12 مینی.

در مورد تبلت ها، آیپد پرو 12.9 اینچی (نسل پنجم)، آیپد پرو 11 اینچی (نسل سوم) و آیپد مینی 6 وجود دارد.

به استثنای فرودگاه

استقرار در روز چهارشنبه در ابتدا برای اوایل ژانویه برنامه ریزی شده بود، اما AT&T و Verizon به درخواست اداره هوانوردی فدرال ایالات متحده آن را به تعویق انداختند. خطوط هوایی نگران هستند که باند C 5G با سیستم های کابین خلبان خودکار تداخل داشته باشد.

هیچ یک از اپراتورها با بیان اینکه چنین سرویس 5G در حال حاضر در فرانسه استفاده می شود، موافق وجود مشکلات احتمالی نیست. اما آنها توافق کرده اند که معرفی 5G باند C در نزدیکی فرودگاه ها را فعلا به تعویق بیندازند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع مشکلات وای فای iOS 15 در آیفون
اخبار اپل
دانلود iOS 15.5 و iPadOS 15.5 اکنون در دسترس است

پس از چندین ماه آزمایش، اپل نسخه های پایدار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را منتشر کرد. هفته گذشته توسط Release Candidate ساخته شد. این نسخه از iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست. با این حال، بهبودهای جزئی در زیر کاپوت انجام شده است. می‌توانید iOS …

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …