بهترین شروع کننده در Pokémon Legends: Arceus – Cyndaquil، Oshawott، یا Rowlet؟

اخبار اپل


منبع: iMore

Pokémon Legends: اگر نمی‌توانستید یکی از سه شروع کننده را در ابتدای سفر انتخاب کنید، Arceus واقعاً یک بازی RPG پوکمون نخواهد بود. این یکی به جای ارائه پوکمون های کاملاً جدید، چهره های آشنا از سه نسل مختلف را به ما می دهد. Cyndaquil از طلا و نقره، Oshawott از سیاه و سفید، و در نهایت Rowlet از خورشید و ماه. هر سه انتخاب خوبی خواهند بود، اما یکی نسبت به بقیه برتری جزئی دارد. علاوه بر این، همه آنها یک تکامل نهایی منحصر به فرد دارند که قبلاً هرگز ندیده بودیم.

3. سینداکیل

Cyndaquil Pokemon Legends Arceus

منبع: iMore

Cyndaquil یک پوکمون موش از نوع Fire است که لحاف های شعله ور از پشت آن بیرون زده است. این یک انتخاب خوب است زیرا شما نمی توانید تعداد زیادی پوکمون از نوع Fire را در نزدیکی Start Legends: Arceus مشاهده کنید. شکل نهایی آن به یک نوع Fire / Ghost تبدیل می شود که واقعاً جالب است، اما چندین ضعف دارد. البته این بدان معنا نیست که او انتخاب وحشتناکی است. اگر آن را انتخاب کنید، فقط باید مطمئن شوید که یک تیم متعادل دارید.

اسپویلر: روی دکمه زیر کلیک کنید تا ببینید Cyndaquil به چه چیزی تبدیل می شود.

Cyndaquil Evolutions Pokemon Legends Arceus

منبع: iMore

سینداکیل (آتش) -> [Lvl 14] Quilava (آتش) -> [Lvl 36] هیسویان تیفلوزیون (آتش / شبح)

2. اوشاوت

Oshawott Pokemon Legends Arceus

منبع: iMore

این سمور آبی کوچک با توجه به اینکه تایپ آن در برابر دو تا از اولین پوکمون های نجیب که با آن ها مبارزه خواهید کرد، یک انتخاب عالی است. درست است، دفاع و حملاتش در شکل اولش بهترین نیستند، اما بعد از اینکه سطح آن را بالا بردید، Oshawott می تواند در برابر بیشتر چیزهایی که به سمتش می زنید، خود را حفظ کند.

اسپویلر: روی دکمه زیر کلیک کنید تا ببینید Oshawott به چه چیزی تبدیل می شود.

Oshawott Evolution Pokemon Legends Arceus

منبع: iMore

اوشاوت (آب) -> [Lvl 17] دیووت (آب) -> [Lvl 36] هیسویان ساموروت (آب / تاریک)

1. رولت

Rowlet Pokemon Legends Arceus

منبع: iMore

برخلاف دو نوع دیگر که در ابتدا فقط یک نوع عنصری دارند، رولت دو نوع دارد: گراس و پرواز. این به آن برتری نسبت به حریفان در بازی اولیه می‌دهد و می‌تواند به آسان‌تر گرفتن پوکمون‌های بیشتر در طبیعت کمک کند. با این حال، تایپ کردن در برابر هیچ یک از پوکمون های نجیب که کمی بعد در آن ها ملاقات می کنید قوی ترین نیست. به این ترتیب، شما فقط باید مطمئن شوید که یک تیم متعادل خوب قبل از رفتن به آن نبردهای نجیب پوکمون دارید. او واقعاً به شما کمک می‌کند تا در میدان مسابقه قدم بردارید و بهترین انتخاب از بین این سه نفر است.

اسپویلر: روی دکمه زیر کلیک کنید تا ببینید رولت به چه چیزی تبدیل می شود.

Rowlet Evolutions Pokemon Legends Arceus

منبع: iMore

رولت (علف / پرواز) -> [Lvl 14] دارتریکس (علف / پرواز) -> [Lvl 36] Hisuian Decidueye (علف / مبارزه)

بهترین کیست؟

Pokemon Legends Arceus Starters

منبع: iMore

اگر قبلاً عاشق یکی از این استارترها هستید، ادامه دهید و از آن استفاده کنید. بازی‌های پوکمون برای لذت بردن هستند و این شامل استفاده از پوکمونی است که بیشتر دوست دارید. اما اگر به طور خاص به دنبال یک پوکمون هستید که به شما برتری بیشتری بدهد، باید Rowlet را انتخاب کنید. تایپ دوگانه آن را در میدان قدرتمندتر می کند و به شما کمک می کند تا قبل از اینکه مجبور به مقابله با هر یک از پوکمون های نجیب باشید، پوکمون بیشتری بدست آورید. به این ترتیب، آمادگی بیشتری برای مقابله با هر چالش دشواری خواهید داشت.

انتخاب خود را انجام دهید

در پایان، واقعاً به این بستگی دارد که شما چه کسی را بیشتر دوست دارید. در حالی که Rowlet و تحولات آن به شما برتری جزئی نسبت به دو مورد دیگر می دهد، Oshawott و Cyndaquil نیز گزینه های خوبی هستند.

من تو را انتخاب می کنم!

پوکمون آرسیوس

Pokémon Legends: Arceus

یک ماجراجویی در جهان باز

بین Cyndaquil، Oshawott یا Rowlet یکی را انتخاب کنید و سپس برای تکمیل Hisuian Pokédex سفری را آغاز کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …