بهترین Fitbit برای بزرگسالان 2022

اخبار اپل


منبع: فیت بیت

بهترین
فیت بیت برای افراد مسن
من بیشتر
2022

سبک زندگی فعال و سالم را در هر سنی با بهترین فیت بیت ها برای سالمندان حفظ کنید. ما می دانیم که همه سنین در مورد ردیابی سلامت و تناسب اندام نیازهای متفاوتی دارند. Fitbit مورد علاقه ما برای افراد مسن Fitbit Charge 5 است، زیرا مجهز به سنسورهای جدید برای ECG، EDA و Sp02 است. این پر از ویژگی های ارزشمند است و آن را به پیشرفته ترین ردیاب معرفی شده Fitbit تبدیل می کند.

بهترین در کل: Fitbit Charge 5

سبک زندگی Fitbit Charge 5

منبع: فیت بیت

Fitbit Charge 5 جدیدترین و پیشرفته ترین ردیاب سلامت و تناسب اندام Fitbit است. چندین ویژگی برجسته عبارتند از مانیتورینگ ECG، اسکن EDA، GPS داخلی و نظارت بر اکسیژن خون. علاوه بر این حسگرهای جدید و پیشرفته، وقتی صحبت از فعالیت تمام روز و ردیابی خواب می شود، شما را پوشش می دهد. همچنین عمر باتری آن تا هفت روز است.

سلامت قلب خود را با یک برنامه ECG سازگار که قلب شما را از نظر فیبریلاسیون دهلیزی اندازه گیری می کند – ضربان قلب نامنظم، نظارت کنید. این آمار را با Fitbit Premium ردیابی و ذخیره کنید و توانایی به اشتراک گذاشتن همه نتایج را با پزشک خود حفظ کنید. این یک ویژگی ارزشمند در هر سنی است، به ویژه برای سالمندانی که می خواهند از نزدیک سلامت قلب خود را زیر نظر داشته باشند.

حسگر مچ دست EDA تغییرات جزئی در سطح تعریق پوست شما را تشخیص می دهد که نشان دهنده واکنش بدن شما به استرس است. برای کمک به نظارت و مدیریت بهتر استرس در طول زمان، این داده ها را در برنامه Fitbit بررسی کنید. GPS داخلی می تواند موقعیت مکانی شما و نقشه مسیرهای پیاده روی را تعیین کند. در نقشه شدت تمرین در برنامه Fitbit می توانید ببینید که چگونه ضربان قلب شما در طول مسیرهایتان تغییر کرده است.

مانیتورینگ Sp02 یکی دیگر از ویژگی های ارزشمند برای سالمندان است. سطح اکسیژن خون شما را اندازه گیری می کند تا به شما کمک کند تا بدانید چه زمانی ممکن است نشانه ای از تغییرات مهم در سلامت کلی شما وجود داشته باشد. پالس اکسیمتری می تواند هشدار اولیه بسیاری از مشکلات ریوی از جمله COVID-19 را ارائه دهد. این یک راه سریع و آسان برای مشخص کردن مشکلات احتمالی سلامتی است.

به خاطر داشته باشید که برای دسترسی به تمام ویژگی هایی که این Fitbit ارائه می دهد، به عضویت Fitbit Premium (فروش جداگانه) نیاز دارید. همچنین، یادگیری نحوه استفاده از این دستگاه و اپلیکیشن پوشیدنی می تواند برای برخی منحنی یادگیری شیب دار باشد.

حرفه ای ها:

 • نوار قلب
 • EDA
 • Sp02
 • GPS داخلی
 • عمر باتری هفت روز

معایب:

 • برای دسترسی به تمام ویژگی ها به Fitbit Premium نیاز دارید
 • منحنی یادگیری

بهترین در کل

Fitbit Charge 5 Reco

Fitbit Charge 5 – ردیاب پیشرفته تناسب اندام و سلامتی

بهترین بهترینها

Fitbit Charge 5 مدرن ترین ردیاب Fitbit تاکنون با سنسورهای جدید مانند ECG، EDA و Sp02 است.

بهترین ارزش: Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4 تخته Fitbit

منبع: فیت بیت

ما طرفداران پر و پا قرص Fitbit Charge 4 هستیم و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. مجهز به تمام چیزهای بزرگی است که در مورد نسل قبلی خود Charge 3 می دانستیم و دوست داشتیم، با افزودن GPS داخلی، Sp02 و Fitbit Pay. برچسب قیمت آن باعث می شود که ارزش بسیار خوبی داشته باشد و برای هر بزرگسالی ارزش پوشیدن داشته باشد.

GPS داخلی به کاربر این امکان را می دهد که مکان ها و مسیرهای آموزشی را به صورت کاملا رایگان از طریق تلفن نقشه برداری کند. این باعث می شود شارژ 4 برای ردیابی صحیح فعالیت کمتر به تلفن هوشمند شما وابسته باشد. وقتی به مناطق ضربان قلب سفارشی می‌رسید، دقیقه‌های منطقه فعال (AZM) مچ‌تان را صدا می‌کند و نقشه‌های شدت تمرین نشان می‌دهد که چگونه ضربان قلب شما در طول مسیرهای تمرینی در برنامه Fitbit تغییر کرده است.

نظارت بر Sp02 یک راه سریع و آسان برای علامت گذاری تغییرات مهم در سلامت شما است. سطوح پایین Sp02 ممکن است نشانه ای از COVID-19 یا سایر بیماری هایی باشد که نیاز به توجه فوری دارند. خوشایند است و باعث آرامش خاطر می شود که بتوانید هر زمان که بخواهید Sp02 را با یک صفحه مخصوص Sp02 اندازه گیری کنید.

شارژ 4 مجهز به فیت بیت پی است، بنابراین کاربران می توانند به صورت رایگان از طریق تلفن و کیف پول خرید کنند. چیزهای کمتری برای پوشیدن! خریدهای بدون تماس را می توان در کافه ها، فروشگاه های مواد غذایی و غیره انجام داد. این دستگاه پوشیدنی بسته به استفاده تا هفت روز عمر باتری را ارائه می دهد.

Fitbit Charge 4 دارای صفحه باریک و براقی است که خواندن آن برای برخی ممکن است دشوار باشد. این قابلیت ردیابی 21 تمرین مختلف را دارد، اما تنها شش تمرین را می توان به طور همزمان روی صفحه نمایش داد.

حرفه ای ها:

 • GPS داخلی
 • Sp02 (با شماره گیری Sp02)
 • فیت بیت پرداخت
 • AZM + نقشه های شدت تمرین

معایب:

 • صفحه کوچک
 • بدون EDA یا ECG

با ارزش ترین

Fitbit Charge 4 Rosewood

Fitbit Charge 4 – ردیابی تناسب اندام و فعالیت

برای پول خود ضربه بزنید

Fitbit Charge 4 دارای GPS داخلی، Sp02، Fitbit Pay، دقیقه برای منطقه فعال و نقشه های شدت تمرین است.

بهترین بودجه: Fitbit Inspire 2

Fitbit Inspire

منبع: فیت بیت

وقتی صحبت از فعالیت تمام روز، ضربان قلب و ردیابی خواب می شود، Fitbit Inspire 2 شما را پوشش می دهد. این یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال چیزی کم مشخصات و بودجه هستند. ویژگی های جدیدتر و پیشرفته ای را که Fitbit ارائه می دهد ندارد، اما برای برخی از افراد مسن تر ممکن است به آنها نیاز نباشد.

بیایید در مورد سلامت قلب صحبت کنیم. می‌توانید تغییرات ضربان قلب را با Inspire 2 کنترل کنید. این تغییر زمان بین هر ضربان قلب است تا ببینید آیا بدن شما علائم استرس، بیماری یا خستگی را نشان می‌دهد. روندهای شبانه خود را در هفته گذشته در جدول امتیازات سلامت مشاهده کنید.

این دستگاه همچنین دارای مناطق فعال برای چند دقیقه است که با رسیدن به نواحی مورد نظر نبض مچ دست شما وزوز می کند. نواحی ضربان قلب را بر اساس سن شما و ضربان قلب در حالت استراحت سفارشی می کند تا نشان دهد آیا در ناحیه چربی سوزی، کاردیو یا نواحی اوج هستید. این ردیاب کوچک کوچک اما قدرتمند است و تا 10 روز عمر باتری را فراهم می کند.

حرفه ای ها:

 • HRV
 • AZM
 • مناطق ضربان قلب سفارشی
 • فعالیت تمام روز + ردیابی خواب

معایب:

 • بدون GPS داخلی
 • بدون Fitbit Pay
 • بدون ECG، EDA یا Sp02

بهترین بودجه

رندر Fitbit Inspire 2

Fitbit Inspire 2 – ردیاب برای سلامتی و تناسب اندام

بودجه

آسان برای استفاده و مقرون به صرفه، Inspire مراحل، دقیقه های فعال، مسافت، کالری سوزانده شده و خواب را دنبال می کند.

بهترین ساعت هوشمند: Fitbit Sense

Fitbit Sense

منبع: Joe Maring / iMore

اگر می‌خواهید آخرین و بهترین ویژگی‌هایی را که Fitbit ارائه می‌دهد، به اضافه ویژگی‌های هوشمند، استفاده کنید، باید از Fitbit Sense استفاده کنید. این ساعت هوشمند علاوه بر فعالیت تمام روز و ردیابی خواب، ECG، EDA، Sp02، Fitbit Pay، دستیار هوشمند و پخش صدا، پخش جریانی و ذخیره سازی را ارائه می دهد.

مانیتورینگ ECG هرگونه بی نظمی در ریتم قلب شما را تشخیص می دهد، بنابراین می توانید نگرانی های خود را با پزشک خود در میان بگذارید. حسگر EDA پاسخ بدن شما به استرس را اندازه گیری می کند تا بتوانید در طول زمان آن را بهتر مدیریت کنید. Sp02 یک راه آسان برای تشخیص تغییرات مهم در سلامت شما است. سطوح پایین اکسیژن خون ممکن است نشان دهنده COVID-19 یا سایر بیماری های جدی باشد که می خواهید فوراً با آنها مقابله کنید.

بدون تلفن در هر خرده‌فروشی سازگار با Fitbit Pay، بدون تماس خرید کنید. Fitbit Sense به یک دستیار هوشمند (دستیار گوگل یا آمازون الکسا) مجهز است تا بتوانید یادآورهای مهمی را تنظیم کنید و آب و هوا و اخبار را بررسی کنید. همچنین با این ساعت هوشمند از پخش رسانه، پخش جریانی و ذخیره سازی برخوردار خواهید شد. کتاب های صوتی، موسیقی و پادکست های مورد علاقه خود را دانلود، پخش یا پخش کنید.

از سوی دیگر، این پوشیدنی Fitbit گران است – اما اگر به ویژگی های پیشرفته علاقه مند هستید، قطعا ارزش سرمایه گذاری را دارد. ممکن است مدتی طول بکشد تا با این دستگاه پوشیدنی آشنا شوید. ممکن است برای برخی منحنی یادگیری تند وجود داشته باشد.

حرفه ای ها:

 • صفحه نمایش بزرگ / صفحه نمایش OLED روشن
 • ECG، EDA، Sp02
 • Fitbit Pay + دستیار هوشمند
 • پخش رسانه، پخش و ذخیره سازی
 • عمر باتری شش + روز

بهترین ساعت هوشمند

Fitbit Sense Reco

Fitbit Sense – ساعت هوشمند پیشرفته

آن را هوشمندانه نگه دارید

این ساعت هوشمند دارای صفحه نمایش OLED بزرگ و خوانا، ECG، EDA، Sp02 و ویژگی های هوشمند است.

افتخار: Fitbit Luxe

قهرمان سبک زندگی Fitbit Luxe

منبع: فیت بیت

Fitbit Luxe یک دستبند مد جدید تناسب اندام و تناسب اندام است که تمام اصول اولیه را دنبال می کند. با این پوشیدنی شیک ذهن، بدن و سلامت خود را افزایش دهید.

Luxe ضربان قلب 24/7 را ارائه می دهد تا به شما کمک کند مراقب سلامت قلب خود باشید. این می تواند به به حداکثر رساندن جلسات ورزشی، درک روند ضربان قلب در حالت استراحت، پیگیری مراحل خواب و ارزیابی بهتر کالری سوزی کمک کند.

مانیتورینگ Sp02 را ارائه می دهد که می تواند تغییرات مهمی را در رفاه کلی شما نشان دهد. سطح پایین اکسیژن در خون می تواند نشانه ای از یک بیماری جدی تنفسی باشد.

این دستبند زیبا تمام موارد اساسی مانند فعالیت روزانه و ردیابی خواب را پوشش می دهد. همچنین مشخصات پایینی دارد و تا پنج روز عمر باتری را ارائه می دهد.

حرفه ای ها:

 • طراحی زیبا و شیک
 • ضربان قلب 24 ساعته
 • مانیتورینگ Sp02
 • فعالیت تمام روز + خواب
 • عمر باتری پنج روز

معایب:

 • بدون ECG، HRV، Sp02
 • بدون GPS داخلی
 • بدون ویژگی های هوشمند

ذکر افتخاری

Fitbit Luxe Render

Fitbit Luxe – ردیاب تناسب اندام و سلامتی

برای مد

Fitbit Luxe همه چیز مهم را با یک مچ بند کم حاشیه و مد روز پوشش می دهد.

در نهایت

سلامتی و تناسب اندام را در هر سنی با یکی از بهترین Fitbits برای سالمندان ردیابی و نظارت کنید. ما معتقدیم که نظارت 24 ساعته بر ضربان قلب، ECG، تغییرپذیری ضربان قلب، Sp02 و EDA ویژگی‌های ارزشمندی برای جوامع مسن‌تر هستند.

Fitbit Charge 5 به دلیل GPS داخلی و سنسورهای پیشرفته، انتخاب ما برای بهترین گزینه است. ECG و HRV سلامت قلب را کنترل می کنند، در حالی که Sp02 تغییرات مهمی را در سلامت نشان می دهد، و اسکن EDA به نظارت و مدیریت استرس در طول زمان کمک می کند.

چه به دنبال یک ردیاب پیشرفته، ساعت هوشمند باشید یا فقط نیاز به پوشش اصولی داشته باشید، اینها بهترین فیت بیت ها برای سالمندان هستند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع مشکلات وای فای iOS 15 در آیفون
اخبار اپل
دانلود iOS 15.5 و iPadOS 15.5 اکنون در دسترس است

پس از چندین ماه آزمایش، اپل نسخه های پایدار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را منتشر کرد. هفته گذشته توسط Release Candidate ساخته شد. این نسخه از iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست. با این حال، بهبودهای جزئی در زیر کاپوت انجام شده است. می‌توانید iOS …

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …