به‌روزرسانی‌شده «راهنمای کاربری ایمنی شخصی» اپل به نگرانی‌های ایمنی AirTag می‌پردازد

اخبار اپل


به دنبال نگرانی های گسترده در مورد استفاده نادرست از AirTag برای ردیابی بسته ها، مکان یابی موسسات مخفی دولتی و تعقیب افراد، اپل یک راهنمای کاربر ایمنی شخصی به روز شده منتشر کرده است. این سند برای هر کسی است که نگران است که از ردیاب اشیا برای تعقیب و آزار آنها استفاده شود.

راهنمای کاربر ایمنی شخصی اپل ویژگی‌های ایمنی محور تعبیه‌شده در محصولات این شرکت را شرح می‌دهد. بخش جدیدی به راهنمای AirTag اضافه شده است. در میان چیزهای دیگر، در مورد برنامه Tracker Detect و عملکرد آن صحبت می کند که کاربران Find My می توانند از آن برای شناسایی AirTag ناشناس به دنبال آنها استفاده کنند.

اگر از طرفداران سرسخت اپل هستید، ممکن است چیز زیادی برای حذف این راهنما برای شما نباشد. با این حال، ارزش نگاهی به آن را دارد زیرا روش‌های کنترل دسترسی به مجوزهای دستگاه، مسدود کردن تلاش‌های ورود به سیستمی که شما شروع نکرده‌اید و تنظیم احراز هویت دو مرحله‌ای را شرح می‌دهد. اپل ادعا می کند که این راهنما می تواند “زمانی که امنیت شخصی شما در خطر است” مفید باشد.

اپل برقراری ارتباط با افراد نزدیک به شما را آسان می‌کند و در عین حال به شما کمک می‌کند از چیزهایی که به اشتراک می‌گذارید و با چه کسانی آگاه باشید. اگر به شخصی اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی خود را داده‌اید و دیگر نمی‌خواهید – یا اگر نگران کسی هستید که به دستگاه یا حساب‌های شما دسترسی داشته است بدون اجازه شما تغییراتی را انجام داده است – این راهنما استراتژی‌ها و راه‌حل‌هایی را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند کنترل را دوباره به دست آورید.

این منبع با ارائه چک‌لیست‌های سریع و وظایف ویژگی‌های عمیق، طراحی شده است تا به مشتریانی که با سوء استفاده، تعقیب یا آزار مبتنی بر فناوری مواجه می‌شوند، کمک کند تا گزینه‌های موجود در سراسر اکوسیستم اپل را درک کنند که می‌تواند به شما در محافظت از ایمنی شخصی شما کمک کند. این شامل دستورالعمل‌های گام به گام درباره نحوه حذف دسترسی افراد به اطلاعاتی است که قبلاً به آنها داده‌اید – مانند داده‌های مکان در برنامه «یافتن من»، جلساتی که در «تقویم» به اشتراک گذاشته‌اید، و موارد دیگر. همچنین ویژگی‌هایی را برجسته می‌کند که می‌توانید از آنها برای افزایش ایمنی شخصی خود استفاده کنید – مانند اینکه چگونه به صورت خودکار به یک دوست اطلاع دهید که چه زمانی ایمن به خانه رسیده‌اید و چگونه به سرعت درگیر SOS فوریت شوید.»

همراه با سایر دستورالعمل‌های ایمنی سایبری صادر شده توسط دولت، راهنمای کاربر اپل می‌تواند به شما کمک کند از برخوردهای ناخوشایند با مجرمان سایبری و بازیگران بد آنلاین جلوگیری کنید.

راهنمای کاربر ایمنی شخصی به طور مرتب به روز می شود. این برای دانلود در وب سایت اپل در دسترس است، مملو از فهرست مطالب و ویژگی جستجو. می توانید صفحه وب آن را برای مراجعات بعدی نشانه گذاری کنید. می توان آن را به عنوان یک سند PDF نیز دانلود کرد. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد ابتکارات ایمنی محور اپل با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …