تبلیغ Apple TV + عشق آنها را به ستاره های سینما به استثنای جان هام نشان می دهد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


در یک تبلیغ عجیب و غریب جدید برای سرویس استریم، جان هام واقعاً از اینکه هنوز در Apple TV + نیست ناامید شده است.

در آخر هفته، Apple TV + آگهی جدیدی را منتشر کرد که در آن همه ستاره‌های هالیوودی که با تعداد فزاینده‌ای از سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی وارد سرویس استریم اپل هستند یا به آن می‌آیند، ارائه شد. با این حال، یک ستاره تلویزیون و سینما وجود دارد که تا به حال از دست رفته است: جان هام.

تبلیغی به نام “همه به جز جان هام” یک تبلیغ احمقانه اما بامزه است که نشان می دهد ستاره وقتی می بیند که دقیقاً چند ستاره بدون او در سرویس استریم هستند بیشتر و بیشتر ناراحت می شود. در زیر می توانید آگهی را تماشا کنید:

با بزرگ‌ترین ستاره‌های هالیوود در جلو و پشت دوربین، Apple TV + تقریباً همه را دارد… به جز جان هام.

برای لذت بردن از Apple TV +، باید مشترک باشید. این سرویس 4.99 دلار در ماه است یا به عنوان بخشی از هر سطح با سرویس اشتراک Apple One گنجانده شده است. کسانی که تازه وارد این سرویس شده اند نیز می توانند حداقل یک ماه، تا یک سال به صورت رایگان، بسته به اینکه از کجا یا از کجا آمده اید، آن را امتحان کنند.

اگر می‌خواهید همه ستاره‌ها (به جز جان هام) را با بهترین کیفیت ممکن ببینید، بررسی ما از Apple TV 4K جدید یا لیست ما از بهترین تلویزیون‌ها برای Apple TV 2022 را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …