تحلیلگر: برخی از گوشی های آیفون 14 فقط eSIM خواهند بود، اما نانو سیم کارت همچنان یک گزینه باقی خواهد ماند

اخبار اپل


منبع: Christine Romero-Chan / iMore

پیش از این شایعه شده بود که اپل قصد دارد سینی سیم کارت را در مدل های آینده آیفون 14 خود رها کند و اکنون یک تحلیلگر امکان تغییر اپل را فقط به eSIM در سال 2022 در نظر گرفته است.

اما مور-مک کلون، مدیر خدمات فناوری در GlobalData، می‌گوید که تنها یک مسئله زمان بود که اپل آیفونی بدون سینی سیم کارت عرضه کند. و در حالی که آخرین شایعات در مورد آیفون 14 رخ می دهد، Mohr-McClune انتظار ندارد این تنها گزینه ارائه شده برای اپراتورها باشد.

در عوض، اعتقاد بر این است که اپراتورها همچنین می توانند آیفون را با سیم کارت نانو سالم بفروشند.

ما معتقد نیستیم که اپل رویکرد “بیگ بنگ” را در پیش خواهد گرفت – برای خلاص شدن از شر سیستم های موجود و انتقال همه کاربران به eSIM – بلکه به دنبال راه اندازی یک گزینه فقط eSIM برای مدل جدید آینده خود – در حالی که eSIM-plus دوگانه را حفظ می کند. اسلات سیم کارت مدل فیزیکی برای بازار انبوه و کانال رسانه کلیدی آن.

برای این منظور، ما بر این باوریم که شرکت‌های مخابراتی می‌توانند نسخه جدیدی از آیفون را فقط برای eSIM ذخیره کنند و بفروشند و همچنین برای مدل‌های کسب و کار سلولی راحت‌تر از سیم‌کارت دوگانه eSIM / فیزیکی پشتیبانی می‌کنند.

eSIM به افراد امکان می دهد خدمات را از یک اپراتور مستقیماً روی دستگاه خود خریداری کنند، و به این ترتیب iPad در حال حاضر به شبکه های سلولی 4G و 5G متصل می شود. آیفون اپل در حال حاضر چنین اتصالی را ارائه می دهد، اما سیم کارت نانو منبع اصلی خدمات است.

گفته می‌شود که اپل به اپراتورها گفته است که در سال جاری انتظار آیفون را فقط با eSIM داشته باشند، در حالی که MacRumors یک “سند ظاهراً قانونی که جدول زمانی این ابتکار را مشخص می‌کند” دریافت می‌کند. این دوره سپتامبر 2022 بود.

خواه موضع شما این باشد که بهترین آیفون آیفونی است که اصلاً هیچ درگاه، شکاف یا سوراخی نداشته باشد، ایده اپل اپراتورها را به دنیایی که مجبور نیستیم قطعات کوچک پلاستیک را در دستگاه‌های خود قرار دهیم امیدوارکننده است. اگر این آخرین گزارش دقیق باشد و اپل امسال آیفون 14 را برای گوشی‌های نانو سیم‌کارت عرضه کند، انتظار می‌رود با عرضه آیفون 15 این گزینه ناپدید شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …