تمامی بازی های نینتندو سوییچ ابری

Kingdom Hearts Sora و Goofy
اخبار اپل


منبع: Square Enix

به دلیل محدودیت‌های سخت‌افزاری Nintendo Switch، این کنسول نمی‌تواند برخی از بازی‌های گرافیکی فشرده‌تر را که روی رایانه‌های شخصی، PS5 یا Xbox Series X ظاهر می‌شوند، پشتیبانی کند. شرکت بازی ژاپنی راه‌حلی برای این کار با Nintendo Switch Cloud Streaming ایجاد کرده است که به شما اجازه می‌دهد. شما می‌توانید بازی‌هایی را که به‌جای بارگیری محلی در دستگاه خود، از فضای ابری پخش می‌شوند، بازی کنید. از آنجایی که شما در حال پخش جریانی هستید، فضای کارت microSD شما را اشغال نمی کنند. در اینجا همه بازی‌هایی که در حال حاضر از طریق استریم ابری در دسترس هستند وجود دارد.

نسخه نهایی را کنترل کنید

کنترل

منبع: Remedy Entertainment

جسی فودن در ماموریتی است که بفهمد چه اتفاقی برای برادرش افتاده است.تحقیقات او او را به اداره کنترل فدرال عجیب و غریب هدایت می کند، جایی که فساد عجیب باعث ایجاد چیزهای ماوراء طبیعی می شود. باید از تمام سلاح هایی که در اختیار دارد، به همراه نیروهایی که به دست می آورد، برای از بین بردن نیروی شیطانی استفاده کند.

نسخه Ultimate Editino Cloud را کنترل کنید

کنترل نسخه نهایی – نسخه ابری

چیزی فراطبیعی پیش روی اداره فدرال کنترل است، و این به شما بستگی دارد که با استفاده از سلاح و قدرت خود، اوضاع را به حالت عادی برگردانید. نسخه نهایی شامل بازی اصلی و تمامی افزونه ها می شود.

هیتمن 3

هیتمن 3، از پله ها بالا می رود

منبع: IO Interactive

Hitman 3 ممکن است پایان داستانی باشد که در سال 2016 شروع شد، اما به گونه ای ساخته شده است که برای لذت بردن از آن نیازی به بازی های قبلی ندارید. شما به عنوان مامور 47 بازی می کنید، قاتل عنوانی که از مخفی کاری و حیله گری برای هدف قرار دادن و اجرای قراردادها استفاده می کند. وقت آن است که به دنبال کسانی بگردیم که به او خیانت کردند و انتقام بگیریم.

قهرمان هیتمن 3

Hitman 3 – نسخه ابری

مامور 47 باید در پایان سه گانه Murder World به داستان خود پایان دهد. او در سراسر جهان سفر می کند، با چندین مکان ملاقات می کند و در حالی که اهداف خود را نابود می کند، با دشمنان مختلف مبارزه می کند.

شهر فراموش شده

شهر فراموش شده رم

منبع: یوبیتوس

The Forgotten City در ابتدا یک مد برای The Elder Scrolls V: Skyrim بود، اما اکنون در نوع خود یک بازی ویدیویی کامل است. بازیکنان نقش مردی را بر عهده می گیرند که از او خواسته می شود تا برخی از خرابه های رومی را کشف کند. پس از انجام این کار، آنها به دوران باستان فرستاده شدند تا امپراتوری روم را از طریق بازی در دنیای باز کشف کنند. شهر در پناه خدایان است و هرکس گناه کند طلا می گیرد. این به شما بستگی دارد که با این افراد طلایی تعامل کنید و یک راز بزرگتر را کشف کنید.

شهر فراموش شده

شهر فراموش شده – نسخه ابری

امپراتوری روم را در این بازی جهان باز کاوش کنید. رازهایی برای کشف، دروغ هایی برای آشکار کردن، و روابطی برای مناقشه وجود دارد.

نگهبانان کهکشان مارول

معجزه نگهبانان کهکشان

منبع: Square Enix Europe

پیتر کویل که با نام استار-لرد نیز شناخته می‌شود و باند مزدورش می‌خواهند بعد از اینکه جنگ ستارگان کهکشان را ویران کرد، پول دربیاورند. Star-Lord ممکن است برنامه‌هایی داشته باشد، اما Gamora، Drax the Destroyer، Rocket Raccoon و موجود درختی هوشمند Grut کاملا غیرقابل پیش‌بینی هستند و اغلب زنجیره‌ای از رویدادهای پیش‌بینی نشده را آغاز می‌کنند تا همه را سرپا نگه دارند. شما باید از مهارت‌های منحصربه‌فرد و روش‌های غیرمتعارف آن‌ها برای انجام کارها برای نجات جهان از شر تبهکاران دیوانه استفاده کنید.

عنوان The Marvels Guardians of the Galaxy

Guardians of the Marvel Galaxy – نسخه ابری

نگهبانان کهکشان خود را در موقعیتی پرمو می‌بینند که باعث می‌شود به مکان‌های مختلف سفر کنند و با شخصیت‌های نمادین مارول در راه نجات جهان تعامل کنند.

داستان طاعون: بی گناهی

سوئیچ داستان طاعون

منبع: Focus Home Interactive

این سال 1348 است، روزگار غم انگیزی که در هر گوشه ای از آن امید و خیانت اندک است. طاعون سیاه با انبوهی از موش‌های خون‌جوی نفرت‌انگیز در خیابان‌ها پرسه می‌زند. آمیکا نوجوان و برادر کوچک بیمارش هوگو باید مورد توجه قرار نگیرند تا در ارتش بریتانیا زنده بمانند، ارتشی که با نیروهای تفتیش عقاید فرانسه برای کشتن آنها حمله کرد. برای این کار باید از نیروهای رادارگریز و نوپای هوگو به صورت استراتژیک استفاده کنند. به آنها کمک کنید تا برای زنده ماندن بجنگند و درباره راز خانواده خود اطلاعات بیشتری کسب کنند.

آکادمی داستان بی گناهی

Plague Tale: Innocence – نسخه ابری

آمیکا و هوگو در یکی از وحشتناک ترین دوران تاریخ بشر زندگی می کنند. انبوهی از موش ها در خیابان ها پرسه می زنند و به هیچ کس نمی توان اعتماد کرد. آنها باید یاد بگیرند که برای زنده ماندن به یکدیگر تکیه کنند.

بازی های ابری نینتندو سوییچ به زودی

کنسول نینتندو سوییچ در پس زمینه آبی

منبع: Rebecca Spear / iMore

چندین بازی اعلام شده برای Nintendo Switch Cloud هنوز منتشر نشده اند. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون می دانیم.

داستان طاعون: مرثیه

داستان طاعون مرثیه موش

منبع: Focus Home Interactive

این دنباله داستان آمیکا و هوگو را ادامه می دهد که آنها برای بقا در میان توطئه هایی برای کشتن، طاعون بزرگ و تهاجم مبارزه می کنند. رکورد بعدی در تاریخ آنها تنها در سال 2022 منتشر خواهد شد، اما قبلاً اعلام شده است که به Nintendo Cloud Streaming خواهد رسید.

مرثیه ای برای یک داستان طاعون

Plague Tale: Requiem – نسخه ابری

داستان آمیکا و هوگو را در حالی که در تلاش برای عبور از دنیایی بی رحم هستند ادامه دهید. این بازی در Nintendo Switch Cloud Streaming در سال 2022 عرضه خواهد شد.

Dying Light 2: انسان بمان

Dying Light 2 Dying Light تیر و کمان

منبع: Techland

آخرالزمان زامبی ها در جریان است و جهان همانطور که می شناسیم در این دنباله که 20 سال پس از اولین بازی رخ می دهد در ناامیدی فرو رفته است. آیدن کالدول گذشته خود را به یاد نمی آورد، اما ابزارهایی مانند قلاب و پاراگلایدر در اختیار دارد که به او اجازه می دهد با خیال راحت تر حرکت کند. این دنیای باز ترسناک را کاوش کنید و دریابید که چگونه زنده بمانید. با این حال، تصمیمات شما عواقبی دارد. با کمک به برخی، ممکن است به دیگرانی که سعی در کنار آمدن با آنها نیز دارند آسیب برسانید. او در 4 فوریه 2022 وارد خدمت شد.

Dying Light 2 انسان بمان

Dying Light 2: Stay human – نسخه ابری

یک ویروس در سراسر جهان پخش شده است، بسیاری را آلوده کرده و آنها را به زامبی تبدیل کرده است. این وظیفه یک جوان با خاطرات مبهم گذشته است که همه را نجات دهد و نقش خود را در همه اینها آشکار کند.

Kingdom Hearts – HD 1.5 + 2.5 ReMix

Kingdom Hearts Sora Donald Goofy

منبع: Square Enix

سورا و دوستانش ریکو و کایری می‌خواستند وارد یک ماجراجویی شوند، اما برنامه‌های آن‌ها زمانی تغییر کرد که یک نیروی تاریک از جزیره مورد علاقه‌شان بازدید کرد و آنها را در گردابی فرو برد. سورا از دوستانش جدا می شود، اما دوباره با دونالد و گوفی که به دنبال شاه میکی گم شده هستند، متحد می شود.

آنها باید به سیارات مختلفی سفر کنند که شخصیت های مختلف دیزنی در آنها زندگی می کنند، از جمله تارزان، هیولا، آریل، علاءالدین و دیگران. در طول راه، سورا از Keyblade خود برای قفل کردن در تاریکی و نجات کسانی که ملاقات می کند استفاده می کند. شما همچنین در مورد چندین شخصیت دیگر و روابط آنها با سورا و دوستانش، از جمله طرح تاریک Xehanort، که مدت ها قبل از تولد سورا وجود داشت، آشنا می شوید.

این مجموعه شامل نسخه نهایی شش بازی Kingdom Hearts FINAL MIX، Re: Chain of Memories، 358/2 Days، Kingdom Hearts 2 Final Mix، Birth By Sleep Final Mix و Re: coded می باشد. او در 10 فوریه 2022 وارد خدمت شد.

Kingdom Hearts Sora

Kingdom Hearts – HD 1.5 + 2.5 ReMix – نسخه ابری

پسر جوانی به نام سورا با دونالد و گوفی متحد می شود تا به دنبال دوستانش بگردند و پادشاه میکی را پیدا کنند. آنها در طول مسیر با چندین شخصیت دیزنی و فاینال فانتزی ملاقات خواهند کرد.

Kingdom Hearts HD 2.8 Last Chapter Prologue

تفنگداران از Kingdom Hearts

منبع: Square Enix

این مجموعه شامل 3 بازی Kingdom Hearts Dream Drop Distance HD، 0.2 Birth by Sleep – A Fragmentary Passage و X Back Cover می باشد. سورا در حالی که برای رویارویی با Xehanort تمرین می کند، به همراه دوستانش Riku، Kyrie، Goofy و Donald به سفر خود ادامه می دهد. سپس در BBSAFP، بازیکنان نقش Aqua را بر عهده می‌گیرند و به دنیاهای مختلف دیزنی سفر می‌کنند و در عین حال یاد می‌گیرند که چگونه دوستان خود را نجات دهند.

همچنین خواهید دید که میکی موس در چند بازی اخیر چه کرده است. در نهایت، X Back Cover در دوران باستان اتفاق می افتد، بسیار قبل از رویدادهای بازی های دیگر. در اینجا با The Keyblade War و ارتباط آن با Sora و دوستانش آشنا خواهید شد. وقتی در 10 فوریه 2022 به Switch Cloud Streaming رسید، آن را منتشر کنید.

Kingdom Hearts Aqua and Mickey

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue – نسخه ابری

حماسه Kingdom Hearts را با بازی در نقش سورا و آکوا برای مبارزه با تاریکی ادامه دهید. سپس فیلمی را تماشا کنید که داستان پشت Keyblade Wars را توضیح می دهد.

Kingdom Hearts 3

Kingdom Hearts 3 Pirates of the Caribbean

منبع: Square Enix

این آخرین ورود به حماسه جستجوگر تاریکی است و به نقشه شیطانی Xehanort در اطراف سورا و دوستانش پایان می دهد. شخصیت‌های ما بار دیگر به دنیاهای مختلف دیزنی سفر می‌کنند، از جمله داستان‌های دست‌کشیده‌شده مانند هرکول، مکان‌های پیکسار از Toy Story، Monsters Inc. و حتی دزدان دریایی کارائیب زندگی می کنند. سبک‌های سورا، دونالد و گوفی برای مطابقت با مکان‌هایی که به آن سفر می‌کنند تغییر می‌کنند. تاریکی را در هر دنیا مهر و موم کنید و سازمان شیطانی هشتم را که می خواهد شما را بگیرد شکست دهید. می توانید در 10 فوریه 2022 به ماجراجویی بپیوندید.

Kingdom Hearts 3 Toy Story

Kingdom Hearts 3 – نسخه ابری

اکثر شخصیت هایی که در بازی های قبلی Kingdom Hearts ملاقات کرده اید، زمانی ظاهر می شوند که سورا به دنیاهای مختلف دیزنی سفر می کند و با Xehanort مبارزه می کند. این نتیجه حماسه جستجوگر تاریکی است.

سر در ابرها

خیلی خوب است که می‌توانیم این بازی‌های گرافیکی فشرده‌تر Nintendo Switch Cloud را بدون نیاز به خرید کنسول گران‌تر بازی کنیم. اگر قرار است فقط یک بازی انجام دهید، من به شدت توصیه می کنم آن را به نسخه Control Ultimate Edition تبدیل کنید. این بازی آنقدر پر از رمز و راز، قدرت های ماوراء الطبیعه و شرورهای ترسناک است که به طور جدی جذب شما می شود.

اگر به دنبال چیزی کمی بی دغدغه تر هستید، نگهبانان کهکشان مارول را بررسی کنید. این یک ماجراجویی دیوانه کننده با مشارکت شخصیت های آشنای شما در یک داستان کاملاً جدید است که به طرز شگفت انگیزی کار می کند و در عین حال کاملاً متفاوت از فیلم ها است.

در نهایت، شما قطعا می خواهید Kingdom Hearts – HD 1.5 + 2.5 ReMix را بازی کنید. طرح داستان یک جنون مطلق است، اما شما چنان مجذوب شوخ طبعی های خوش بینانه و دوستی های نزدیک خواهید شد که برایتان مهم نیست. همچنین می توانید به دنیای دیزنی سفر کنید و با برخی از شخصیت های مورد علاقه خود چت کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …