تهیه کنندگان “The Afterparty” در مصاحبه ای جدید از ایجاد یک Whodunit عالی صحبت می کنند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


«The Afterparty» در روز جمعه، 28 ژانویه (28 ژانویه) روی Apple TV + می‌آید و تهیه‌کنندگان اجرایی سریال در حال صحبت در مورد آنچه برای ایجاد یک Whodunit عالی است، صحبت می‌کنند. در یک مصاحبه جدید، کریس میلر و فیل لرد را قبل از اولین نمایش بزرگ می شنویم.

در مصاحبه ای با اسکرین تایمز، میلر در مورد آنچه که منجر به ایجاد نمایشی می شود صحبت می کند که سرنخ های زیادی در مورد اینکه چه کسی پشت جنایت است، در عین حال حفظ یک داستان منسجم، اگرچه از دیدگاه های بسیاری آن را بیان می کند – ما همان شب را در چشم های مختلف همه جا

من هم با آگاتا کریستی بزرگ شدم. و کلمبو و تماشای فیلم های مرموز در سالن، مانند آخرین شیلا و حتی CLUE. بنابراین ما از طرفداران بزرگ این ژانر هستیم. می دانید، تلاش برای کشف چگونگی ساختن چیزی در این دنیا، زیرا وقتی متوجه می شوید چه کسی این کار را انجام داده است، همیشه مانند یک حقه جادویی به نظر می رسد، و این تعجب آور است، اما اگر می دانستید کجا باید انجام دهید، همه اطلاعات در آنجا بود. نگاه کنید و احساس می کنید “اوه، من باید به آن توجه می کردم.” این حسی است که می خواهید با تماشای این چیزها داشته باشید. بنابراین هدف این بود – چگونه می‌توانید یک راز قتل را به روشی جدید ایجاد کنید؟

[…]

بنابراین هر شخصیت، هر مظنونی می تواند بخشی از نسخه شب خود را بگوید. هر داستانی می تواند سرنخی داشته باشد. و سپس، به طور کلی، این سرنخ‌ها می‌توانند به شما اشاره کنند که چه کسی این کار را انجام داده است، این یک ایده سرگرم‌کننده است، اما انجام آن در واقعیت و ادامه دادن داستان تا زمانی که یک صحنه را بارها و بارها نبینید واقعاً سخت است. احساس متفاوتی دارد و هر بار چیز جدیدی یاد می گیرید. پس نامزد بمان این یک پازل واقعی بود و مدتی طول کشید تا آن را بفهمم. اما خوشبختانه ما کمک های زیادی داشتیم و افراد باهوش زیادی داشتیم.

بحث ادامه می‌یابد و به این می‌پردازد که چگونه این زوج مطمئن شده‌اند که یک جدول زمانی داشته باشند، اگرچه داستان از زوایای بسیاری و موارد دیگر روایت می‌شود. می توانید مصاحبه را در ویدیوی تعبیه شده در بالا تماشا کنید یا می توانید متن آن را در وب سایت Screen Times بخوانید. من شخصاً ویدیو را توصیه می کنم.

اگر می خواهید لذت ببرید بعد از مهمانی با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید. با تعداد زیادی برنامه Apple TV + عالی برای تماشا، عادلانه است که با یک Apple TV جدید عدالت را رعایت کنید، اینطور نیست؟

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …