توانایی پرش به‌روزرسانی‌های iOS 15 هرگز دائمی نبوده است

اخبار اپل


این iOS 15 است یا اکنون چیزی نیست.
تصویر: کیلیان بل / فرقه مک

اپل تایید کرده است که دادن توانایی به کاربران برای حذف به‌روزرسانی‌های iOS 15 و پایبندی به iOS 14 همیشه موقتی بوده است.

توضیح او پس از آن است که او هفته گذشته به‌روزرسانی‌های امنیتی را برای کسانی که تصمیم گرفتند پس از عرضه iOS 15 در سپتامبر گذشته، دستگاه‌های خود را به‌روزرسانی نکنند، متوقف کرد. iOS 15.2.1 اکنون تنها گزینه ارتقاء است.

اپل به شما اجازه نمی دهد برای همیشه از iOS 14 استفاده کنید

هنگامی که iOS 15 پاییز گذشته منتشر شد، اپل گفت که به کاربران آیفون و آیپد امکان انتخاب «بین دو نسخه از به‌روزرسانی نرم‌افزار» را می‌دهد. آنها می توانند iOS 15 و ویژگی های جدید آن را نصب کنند یا به iOS 14 بچسبند و پیشرفت های امنیتی دریافت کنند.

در داخل برنامه تنظیمات، این به‌روزرسانی‌های امنیتی در جلو و مرکز ارائه می‌شوند، در حالی که ارتقای iOS 15 بیشتر یک نصب اضافی بود که به پایین صفحه منتقل شد. موضوع دیگه این نیست.

در ابتدا، کاربران اپل می‌توانستند به استفاده از iOS 14 ادامه دهند تا زمانی که برای ارتقا به نسخه اصلی بعدی آماده شوید. اما این چیزی است که او در این هفته گفت تکنیک Ars به‌روزرسانی‌های امنیتی iOS 14 همیشه موقتی طراحی شده‌اند.

اپل همچنین به یک مقاله پشتیبانی در سپتامبر 2021 اشاره کرد که گفته بود پیشرفت‌های امنیتی مستقل برای iOS و iPadOS 14 فقط «برای مدت زمان محدود» در دسترس خواهند بود. این به همان اندازه ملموس است که اتفاق می افتد.

زمان به روز رسانی به iOS 15 فرا رسیده است

سپس با انتشار iOS 15.2.1 در هفته گذشته، به روز رسانی های امنیتی برای iOS 14 متوقف شد. می‌توانید به iOS 15 ارتقا دهید یا به استفاده از نسخه iOS 14 که اکنون نصب کرده‌اید ادامه دهید – با تمام نقص‌های امنیتی که ممکن است داشته باشید.

با این حال، در این مرحله، واقعاً دلیلی برای چسبیدن به iOS 14 وجود ندارد. iOS 15 با همه دستگاه‌هایی که می‌توانند iOS 14 را اجرا کنند، سازگار است و تمام باگ‌هایی که با آن شروع می‌شود برطرف شده‌اند. علاوه بر این، به همان سرعتی است که نسل قبلی خود دارد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …