توسعه دهندگان اکنون می توانند از صفحات محصول سفارشی با تبلیغات جستجوی اپل استفاده کنند

اخبار اپل


تبلیغات جستجوی اپل در حال بهتر شدن هستند.

امروز، این شرکت فاش کرد که تبلیغات جستجوی اپل اکنون از صفحات محصول سفارشی در اپ استور پشتیبانی می کند. در اطلاعیه‌ای در وب‌سایت Apple Developer، این شرکت گفت که توسعه‌دهندگان اکنون می‌توانند با استفاده از حداکثر سی و پنج صفحه محصول سفارشی در App Store، «تغییرهای تبلیغاتی متناسب» را با تبلیغات جستجوی اپل ایجاد کنند.

با صفحات محصول سفارشی، می توانید تا 35 نسخه اضافی از صفحه محصول App Store خود را ایجاد کنید تا ویژگی ها، محتوا یا تبلیغات مختلف برنامه را به نمایش بگذارید. و اکنون، ادغام یکپارچه جدید با تبلیغات جستجوی اپل به شما امکان می دهد به راحتی از این صفحات برای ایجاد تغییرات تبلیغاتی مناسب در فروشگاه App استفاده کنید.

صفحات محصول سفارشی به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا حداکثر سی و پنج نسخه از صفحه محصول خود را در فروشگاه App به A، B، C، D و غیره ایجاد کنند. تست کنید کدام یک برای عملکرد بهتر است.

می‌توانید نسخه‌های اضافی صفحه محصول App Store خود را در iOS 15 و iPadOS 15 یا جدیدتر ایجاد کنید تا ویژگی‌ها یا محتوای مختلف را در برنامه خود به نمایش بگذارید – مانند یک ورزش، شخصیت، نمایش یا ویژگی بازی خاص – و از طریق آن با مخاطبان مختلف به اشتراک بگذارید. URL های منحصر به فرد همچنین می توانید از این صفحات برای نمایش محتوای فصلی یا فرهنگی مرتبط استفاده کنید. هر صفحه محصول سفارشی می‌تواند شامل اسکرین‌شات، متن تبلیغاتی و پیش‌نمایش برنامه باشد که با صفحه پیش‌فرض محصول شما متفاوت است.

تبلیغات جستجوی اپل به مشتریان بالقوه کمک می کند برنامه شما را در مناطق مختلف اپ استور پیدا کنند.

برنامه‌نویسانی که می‌خواهند نحوه استفاده از ویژگی‌های جدید را بیاموزند، می‌توانند با صفحات محصول سفارشی و تبلیغات جستجوی اپل در وب‌سایت برنامه‌نویس اپل آشنا شوند.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …