توسعه دهندگان می گویند اپل در حال رفع مشکلات همگام سازی iCloud است که بر برنامه های شخص ثالث تأثیر می گذارد

آسیب پذیری apple icloud 2fa
اخبار اپل


برخی از برنامه های شخص ثالث چندین ماه است که با مشکلات همگام سازی iCloud و CloudKit مواجه هستند. توسعه دهندگان تعدادی از برنامه های آسیب دیده ادعا می کنند که اپل اکنون این مشکل را برطرف کرده و جزئیات بیشتری در مورد علت ایجاد مشکل ارائه کرده است.

برخی از توسعه دهندگان متاثر از مشکل همگام سازی iCloud گفته اند 9to5Mac که اپل با آنها تماس گرفت. این غول فناوری تایید کرد که مشکلات همگام سازی iCloud برطرف شده است. اپل جزئیات مربوط به علت دقیق را بررسی نکرد، اما گفت که مشکلات اساسی منجر به پیام‌های «سرویس در دسترس (خطای 503)» برای کاربران نهایی شده است. این خطا معمولاً زمانی رخ می‌دهد که کاهش درخواست برای کاربران خاص آغاز می‌شود، اما در این مورد، یک اشکال بر این حفاظت تأثیر گذاشته و باعث افزایش غیرمعمول بالایی در خطاها می‌شود.

گفته می‌شود که اپل همچنان در حال انتقال این مشکل به توسعه‌دهندگان است و این نشان می‌دهد که این تعمیر به‌صورت مرحله‌ای در حال ارائه است. برای افزایش سرعت، کاربران برخی از برنامه‌های وابسته به شخص ثالث در زیرساخت iCloud اپل، خطاهای «سرویس در دسترس نیست» را با «کد وضعیت HTTP 503» مشاهده کردند. چندین ماه است که اپلیکیشن ها با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. این مشکل به خوبی در تاپیک های انجمن توسعه دهندگان اپل و توییتر ثبت شده است.

پل حداد، توسعه‌دهنده Tapbots در توییتر توضیح داد که این شرکت داشبورد اختصاصی «Sync Status» را به Tweetbot در آخرین نسخه این برنامه اضافه کرده است زیرا «iCloud به طور مداوم غیرقابل اعتماد بوده است».

کوئنتین زرواس، توسعه‌دهنده برنامه Streaks نیز به مشکل iCloud در توییتر اشاره کرد.

به عنوان یک اقدام اصلاحی، برخی از توسعه دهندگان، مانند کسانی که پشت برنامه ماشین حساب PCalc هستند، از طریق به روز رسانی برنامه به غیرفعال کردن کامل همگام سازی iCloud متوسل شدند. دیگران تابلوهای وضعیت سفارشی درون برنامه ای ایجاد کردند تا کاربران را از مشکلات iCloud آگاه کنند. توسعه‌دهنده برنامه محبوب یادداشت‌برداری GoodNotes یک مقاله پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به این مشکل نوشت. اکثر توسعه‌دهندگان این مشکل را مقصر دانسته‌اند، اگرچه این مشکل به عهده اپل بود که باید برطرف شود.

با وجود شدت و تداوم مشکل، غول کوپرتینویی به طور علنی در مورد آن اظهار نظر نکرده است. آیا در برنامه های شخص ثالث با مشکلات مشابه همگام سازی iCloud مواجه شدید؟ تجربه خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

[Via 9to5Mac]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …