تیم کوک 40 دقیقه با تد کروز در مورد لایحه ضد تراست تلفنی صحبت کرد

آیا از این 10 حقیقت درباره Kingdom Hearts می دانید؟
اخبار اپل


سناتور تد کروز فاش کرد که تیم کوک، مدیر عامل اپل، چهل دقیقه شخصاً از طریق تلفن در مورد لایحه جدید ضد انحصار سنا که پس از رأی گیری روز پنجشنبه از کمیته سنا بیرون آمد، صحبت کرد.

CNBC گزارش می دهد:

کمیته قضایی سنا روز پنجشنبه با 16 رای موافق در برابر 6 رای داد تا لایحه رقابت فناوری بزرگ را تحت فشار بگذارد که برخی کارشناسان آن را بهترین فرصت برای قانونگذاران برای اصلاح اساسی در قوانین حاکم بر صنعت می دانند.

قانون نوآوری و انتخاب آنلاین ایالات متحده به شیوه ای دو حزبی تصویب شد و آن را در مسیری قرار داد که به طور بالقوه می توانست توسط کل سنا تصویب شود.

این لایحه حاوی مقرراتی است که شرکت‌های بزرگ فناوری را از ترجیح محصولات خود در خدمات پلتفرم‌هایشان باز می‌دارد، اما همچنین حاوی قوانینی است که اپل را مجبور می‌کند تا بارگذاری جانبی برنامه‌های آیفون و احتمالاً پرداخت‌های جایگزین برای برنامه‌ها را در اپ استور باز کند.

سناتور تد کروز در این دیدار فاش کرد که تیم کوک روز چهارشنبه (19 ژانویه) با او تماس گرفته و “نگرانی های قابل توجهی در مورد این لایحه” ابراز کرده است:

یکی از مسائلی که او مطرح کرد و به نظر من منطقی بود، ترس از این بود که این لایحه موانعی را برای اپل ایجاد کند، زیرا به کاربران این امکان را می‌دهد که از برنامه‌هایی که به صورت آنلاین انجام می‌دهند، جایی که می‌روند و روی گوشی‌هایشان اتفاق می‌افتد، انصراف دهند.» کروز گفت.

تیموتی پودرلی از اپل در نامه‌ای به کمیته سنا این هفته گفت که این لایحه انتخاب مصرف‌کننده را حذف می‌کند و اپل «پلتفرمی محافظت شده از کدهای مخرب و خطرناک» ارائه می‌کند. کروز گفت که زبان لایحه را به این شکل نخوانده و هدفش این است که پلتفرم‌های آنلاین را از سانسور بحث‌های عمومی باز دارد.

اپل هشدار داده است که پرداخت‌های جانبی و پرداخت‌های جایگزین در اپ استور می‌تواند تأثیر منفی زیادی بر روی کاربران بهترین آیفون‌ها و آی‌پدهای اپل داشته باشد و نگرانی‌های جدی در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی ایجاد کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …