جان استوارت جایزه مارک تواین را برای طنز آمریکایی دریافت خواهد کرد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


جان استوارت به عنوان برنده بعدی بیست و سومین جایزه مارک تواین برای طنز آمریکایی توسط مرکز هنرهای نمایشی جان اف کندی معرفی شد.

به گزارش ددلاین، این جایزه در تاریخ 24 آوریل در مرکز کندی به استوارت اهدا خواهد شد. این جایزه که استوارت در بیانیه ای آن را پذیرفت، به افرادی تجلیل می شود که بر جامعه آمریکا تأثیر گذاشته اند.

استوارت در بیانیه ای گفت: «واقعاً از دریافت این جایزه مفتخرم. «من مدت‌هاست که آثار مارک تواین یا همان‌طور که به نامش ساموئل لیبوویتز شناخته می‌شود، تحسین و تحت تأثیر قرار گرفته‌ام.

دبورا اف. روتر، رئیس مرکز کندی، به چندین دهه تجربه کمدین در آمیختن کمدی و حقیقت برای مخاطبان در سراسر جهان اشاره کرد.

“جان استوارت برای بیش از سه دهه زندگی ما را روشن کرده است و ذهن ما را به چالش می کشد، زیرا او رویدادهای جاری و طنزهای اجتماعی را با هوشمندی و خرد خاص خود منتقل می کند. برای من، تنظیم برنامه های تلویزیونی او در طول این سال ها همیشه مساوی با سرگرمی و حقیقت بوده است. در این زمان‌های غالباً تفرقه‌انگیز و چالش‌برانگیز، شخصی مانند جان، با شفاعت بی‌باکانه‌اش برای اولین پاسخ‌دهندگان و جانبازان، همچنین نشان می‌دهد که همه ما می‌توانیم این جهان را از طریق شوخ‌طبعی، انسانیت و میهن‌پرستی تغییر دهیم. او سزاوار این جایزه بود و من مطمئناً بی صبرانه منتظر شنیدن دوباره سالن کنسرت پر از خنده در 24 آوریل هستم.

سریال جدید این کمدین «مشکل جان استوارت» هم اکنون از Apple TV + پخش می شود. همچنین می توانید به پادکست همراه در پادکست اپل گوش دهید:

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع مشکلات وای فای iOS 15 در آیفون
اخبار اپل
دانلود iOS 15.5 و iPadOS 15.5 اکنون در دسترس است

پس از چندین ماه آزمایش، اپل نسخه های پایدار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را منتشر کرد. هفته گذشته توسط Release Candidate ساخته شد. این نسخه از iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست. با این حال، بهبودهای جزئی در زیر کاپوت انجام شده است. می‌توانید iOS …

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …