دادگاه عالی ایالات متحده دادخواست اپل علیه USPTO را در یک اختلاف حق اختراع Optis رد کرد

اخبار اپلدادگاه عالی ایالات متحده شکایت اپل علیه اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) را در ژوئیه 2021 رد کرده است. این دادخواست به عنوان بخشی از اختلاف اپل با شرکت فناوری بی سیم Optis Wireless Technology ارائه شده است.

در 18 ژانویه، تأیید شد که درخواست اپل به دیوان عالی رد شده است. Optis به عنوان یک ترول حق ثبت اختراع شناخته می شود زیرا بدون تولید محصولات یا خدمات درآمد کسب می کند. پتنت فناوری های اساسی را به دست می آورد و شرکت ها را مجبور می کند مبالغ قابل توجهی را برای ادامه استفاده از این فناوری جمع آوری کنند. او در یک دعوی غیر مرتبط علیه هوآوی 10.6 میلیون دلار غرامت دریافت کرد.

برای اطلاع شما، هیئت منصفه در اولین محاکمه رای داد که اپل پنج پتنت متعلق به Optis را نقض کرده است و باید 506 میلیون دلار غرامت به ترول بپردازد. رادنی گیلستراپ، قاضی منطقه، متعاقباً دستور داد که محاکمه جدیدی برای تعیین خسارت وارده انجام شود. در آگوست 2021، هیئت منصفه تصمیم گرفت که اپل باید 300 میلیون دلار برای تخلفات ادعایی به Optis بپردازد.

دادخواست اپل از دادگاه عالی کشور می خواهد تا به نفع آن رای دهد و به دادگاه استیناف اجازه دهد تا در تصمیم USPTO برای رد بررسی های بین المللی ثبت اختراع (IPR) تجدید نظر کند. چارچوب IPR به عنوان جایگزینی برای دعوی قضایی برای تأیید اعتبار پتنت های اعطا شده تبلیغ می شود. در طومار اپل آمده است که USPTO “هیچ اختیاری” برای انکار IPR ندارد. او PTO را به تضعیف شدید دسترسی به این فرآیند در دو سال گذشته متهم می کند. در دادخواست سازنده آیفون اضافه شده است که امتناع PTO از بازرسی بین طرفین “بر اساس قانون آژانس است که فراتر از اختیارات PTO تحت قانون اختراعات Leahy-Smith America است.”

“در چندین اقدام در طول دو سال گذشته، مدیر دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری (“PTO”) قانونی را وضع کرده است که برخلاف طرح صریح کنگره، دسترسی به حقوق مالکیت معنوی را به شدت تضعیف می کند… به نام قانون NHK-Fintiv. اینجا.

این قاعده اغلب وجود IPR را دقیقاً در شرایطی که کنگره آن را مفیدتر می‌داند، منع می‌کند: زمانی که یک دارنده اختراع یک حق اختراع مشکوک را در پرونده‌ای مبنی بر نقض حقوق ثبت می‌کند.

اپل معتقد است که اقدامات PTO یکپارچگی سیستم بررسی پتنت را تهدید می کند. شکایت شرکت برای محافظت از یکپارچگی یک سیستم تاسیس شده شکست خورد. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. لطفاً نظرات خود را در مورد برنامه اقدام احتمالی اپل در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

[Via iMore]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …