درب تخفیف آموزشی اپل بازگشت!


فروشگاه آموزش اپل در ایالات متحده تغییرات اخیر را لغو کرده است – دیگر نیازی نیست خریداران قبل از دریافت محصولات تخفیف دار ثابت کنند که دانش آموز یا معلم هستند. این مطمئناً برای معلمان مدارس خانگی تسکین دهنده است، اما همچنین برای هر کسی که می خواهد اختراع کند تا تخفیف بگیرد، خبر خوبی است.

با این حال، مشخص نیست که آیا این یک شکست موقت است یا یک تغییر دائمی.

Apple Education Store در ایالات متحده در حال تکمیل فرآیند تأیید است

اخیراً، Apple Store for Education در ایالات متحده شروع به درخواست از مصرف کنندگان کرد تا بررسی کنند که آیا واجد شرایط تخفیف های آموزشی هستند یا خیر. از UniDays، یک سرویس شخص ثالث، برای مدیریت فرآیند تأیید استفاده می کند.

اما اکنون این الزام حذف شده است. هر کسی می‌تواند به وب‌سایت Apple Store for Education رفته و برای Mac یا iPad خرید کند.

با این حال، طبق گفته اپل، فرض بر این است که تخفیف ها باید فقط برای «دانش آموزان فعلی و تازه پذیرفته شده و والدین آنها، همچنین معلمان، کارکنان و معلمان خانگی در تمام سطوح» باشد.

اما اپل اساساً حرف مشتریان در مورد وضعیت آنها را می پذیرد. با این حال، این حق را برای خود محفوظ می دارد که بعداً بررسی کند تا ببیند آیا خریداران واقعاً واجد شرایط هستند یا خیر، و در صورت تلاش برای دریافت تخفیف، هزینه اضافی تجهیزاتی را که خریداری می کنند، از آنها دریافت کند. با این حال، هر چند وقت یکبار این اتفاق می افتد، ناشناخته است.

چرا اپل برای تخفیف های آموزشی به سیستم افتخار بازگشت؟

اپل هیچ یک از این تغییرات را در وب سایت آموزشی خود اعلام نکرده است، بنابراین انگیزه آن مشخص نیست. اما این ممکن است به دلیل محدودیت در روند تأیید باشد.

UniDays می تواند تأیید کند که فردی دانش آموز است، اما تخفیف های آموزشی باید برای معلمان مدارس خانگی و والدین دانش آموزان نیز آزاد باشد. علاوه بر این، گزارش‌هایی حاکی از آن است که سیستم راستی‌آزمایی اساتید و کارکنان دانشگاه را به دلیل نداشتن کارت دانشجویی مسدود می‌کند.

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا اپل تصمیم گرفته است به طور موقت الزامات اعتبارسنجی UniDays را حذف کند تا زمانی که اشکالات برطرف شوند یا برای همیشه ناپدید شده اند.

توجه داشته باشید که این فقط در ایالات متحده اعمال می شود. اپل بریتانیا مدت‌هاست که از UniDays استفاده می‌کند تا تأیید کند که خریداران دانش‌آموز یا معلم هستند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …