در اینجا دو چالش فعالیت Apple Watch در ماه فوریه رخ می دهد


اپل چالش‌های Apple Watch Activity Challenge را در ماه آینده ادامه می‌دهد.

همانطور که توسط MacRumors گزارش شده است، این شرکت در حال برنامه ریزی برای میزبانی دو چالش مختلف Apple Watch Activity Challenge در ماه فوریه است. اولی سال نو قمری را جشن می گیرد و دیگری ماه تاریخ سیاه را جشن می گیرد.

برای چالش سال نو قمری، دارندگان اپل واچ موظف خواهند شد که هر تمرینی را بین 1 فوریه و 15 فوریه به مدت 20 دقیقه انجام دهند. برای چالش Unity، کاربران باید حلقه Move خود را هفت روز متوالی در طول ماه فوریه ببندند. .

برای سال نو قمری، اپل از دارندگان اپل واچ می‌خواهد که حداقل ۲۰ دقیقه بین ۱ فوریه تا ۱۵ فوریه هر تمرینی را انجام دهند تا برنده جایزه شوند. مشخص نیست که آیا این یک چالش جهانی است یا چالشی که محدود به کشورهایی است که سال نو قمری در آن جشن گرفته می شود.

دارندگان اپل واچ می توانند با بستن حلقه Move هفت روز متوالی در ماه فوریه، جایزه “Unity” را به افتخار ماه تاریخ سیاه کسب کنند.

طبق معمول هر چالش Apple Watch Activity، کاربران می توانند با ثبت ورزش در هر برنامه ای که با برنامه Health Apple ادغام می شود، چالش را تکمیل کنند. تکمیل چالش به طور کامل به پایان‌کنندگان یک جایزه سفارشی در برنامه تناسب اندام و همچنین برچسب‌های اختصاصی در برنامه پیام‌ها و FaceTime دریافت می‌کند.

کاربران اپل واچ احتمالاً به زودی یک نوتیفیکیشن فشاری روی ساعت های خود دریافت خواهند کرد که آنها را از چالش مطلع می کند. کسانی که به دنبال تکمیل این رویداد هستند همچنین می توانند از Apple Fitness + برای این کار استفاده کنند، سرویس اشتراک تمرین اپل.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …