در حال حاضر، شما می توانید این روتر دو بانده جدید Wi-Fi 6 را تنها با 56 دلار دریافت کنید

اخبار اپل


با یک کوپن آمازون، روتر جدید Wi-Fi 6 در فضای سنگ تنها 56 دلار است.
عکس: فضای صخره ای

متخصص اتصال فضای راک روز سه شنبه نسخه جدیدی از روتر دو بانده Wi-Fi 6 خود AX1800 را با 30 درصد تخفیف در آمازون منتشر کرد و قیمت آن را از 79.99 دلار به 56 دلار کاهش داد.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

روتر راک اسپیس AX1800 WiFi 6

به گزارش راک اسپیس، روتر جدید از باندهای دوگانه و وای فای 6، از جمله شکل دهی پرتو و فناوری چند کاربره OFDMA و MU-MIMO پشتیبانی می کند. مجهز به یک پردازنده دو هسته ای، همچنین شامل چهار آنتن با بهره بالا، فناوری رنگی BSS، پورت های گیگابیتی WAN / LAN به همراه راه اندازی ساده Wi-Fi-Protected (WPS)، آخرین پروتکل اینترنت (نسخه 6 یا IPv6) و 4K است. پخش ویدئو .

روتر AX1800 WiFi 6 Router قادر است محدوده وسیعی تا 2500 فوت مربع را پوشش دهد. این شرکت گفت که قرار دادن آن در مرکز یک اتاق حداکثر سیگنال را ارائه می دهد. او افزود که فناوری BSS Color به طور خودکار فیلم‌های شبکه‌های همسایه را شناسایی می‌کند تا از اتصال مؤثر اطمینان حاصل کند.

این روتر با فناوری WiFi 6 802.11ax با 4 برابر افزایش ظرفیت شبکه و کارایی بی‌سیم در مقایسه با استانداردهای قبلی، سرعت‌های بالایی را ارائه می‌کند و این محصول را «همراهی عالی برای پخش ویدیوی 4K، بازی‌های آنلاین و مدیریت دستگاه‌های خانگی هوشمند» نامید. ”

به حداکثر 35 دستگاه متصل می شود

ادغام فناوری های OFDMA و MU-MIMO به روتر اجازه می دهد تا داده ها را به چندین دستگاه تحویل دهد. این روتر می تواند به حداکثر 35 دستگاه با نرخ باود بالا و تأخیر کم متصل شود.

پروتکل WPA3 به حفظ ثبات شبکه و شناسایی و جلوگیری از تهدیدات احتمالی اینترنت کمک می کند.

می توانید از ویژگی کنترل والدین برای نظارت بر فعالیت های کودکان استفاده کنید. این شرکت گفت و افزودن یک شبکه مهمان به فضای سنگ به محافظت از اطلاعات شخصی در برابر هکرها کمک می کند.

روتر راک اسپیس AX1800 WiFi 6 فقط با قیمت 56 دلار با استفاده از کوپن 30 درصدی موجود در آمازون (معمولاً 79.99 دلار) در دسترس است.

از کجا بخریم: آمازونمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …