دنزل واشنگتن و کوری هاوکینز در مصاحبه جدید درباره پایان تراژدی مکبث صحبت کردند.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


حتما تماشا کنید تراژدی مکبث قبل از خواندن ادامه مطلب – SPOILERS IN.

ستارگان «تراژدی مکبث» در مصاحبه ای جدید درباره پایان باورنکردنی این فیلم صحبت می کنند. فیلم Apple TV + اکنون برای پخش آنلاین در دسترس است و دید کمی متفاوت از اثر معروف شکسپیر دارد.

ستاره‌های دنزل واشنگتن و کوری هاوکینز در مصاحبه‌ای جدید با ورایتی درباره موضوعات مختلفی از جمله پایان آنچه که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جریان کلاسیک است صحبت می‌کنند. واشنگتن در حال بحث در مورد مطالعه شمشیر بازی است، در حالی که هاوکینز بیشتر نگران صدمه زدن به همکار خود بود.

آن دو روزی را که پایان فیلم را فیلمبرداری کردند، توصیف کردند، صحنه ای که جداگانه تا روز بزرگ تمرین کردند.

واشنگتن آن را یک “روز عرق‌آور” توصیف کرد و توضیح داد که با تمام لباس‌های چرمی که بازیگران هنگام اجرای دوبل بعد از دوبل پوشیدند، “آن روز کمی وزن کم کرد.”

هاوکینز به دلیل دیگری عرق کرده بود. «کمی آزاردهنده بود [fighting Denzel]. من فقط به این فکر می کردم که “اوه خدای من، لطفا او را اذیت نکن.” چون من آدم دست و پا چلفتی هستم. من فقط تیترها را در سرم دیدم.» با خنده می گوید.

خوشبختانه هیچ مشکلی پیش نیامد و صحنه بدون خونریزی فیلمبرداری شد. اما کل تجربه به نظر می رسد که بعید است هاوکینز به سرعت آن را فراموش کند.

«اما من خوش شانس هستم که روش کار او، همان طور که صحنه ها را پشت سر گذاشتیم، بر او غلبه کردیم. بنابراین آسان بود و بسیار سرگرم کننده بود، “هاوکینز گفت. ما در کودکی این کار را انجام می‌دادیم، پسرهای کوچکی که با شمشیر و چیزهای دیگر بازی می‌کردند، می‌دویدند. اکنون انجام آن در برابر یک نماد، یک افسانه، شگفت‌انگیز است.»

اگر از طرفداران فیلم هستید، مصاحبه کامل ورایتی ارزش خواندن را دارد.

می توانید استریم کنید تراژدی مکبث اکنون آنلاین است، اگرچه مطمئناً برای انجام این کار به Apple TV + اشتراک نیاز دارید.

اگر می خواهید لذت ببرید تراژدی مکبث با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …