رئیس واتس‌اپ می‌گوید: «می‌خواهیم یک اپلیکیشن برای آی‌پد بسازیم

آی پد پرو
اخبار اپلسال هاست که شایعاتی مبنی بر اینکه واتس اپ به آی پد می آید منتشر می شود. اخیراً گزارش شده است که برنامه پیام رسان محبوب بر روی یک برنامه بومی iPad کار می کند. ویل کاتکارت، رئیس واتس‌اپ، به شایعات اعتماد کرد و نشان داد که امکان راه‌اندازی اپلیکیشن خود در آینده وجود دارد.

در طول مصاحبه با روی لبه، کاتکارت گفت: «مردم مدت‌هاست که می‌خواهند اپلیکیشن آی‌پد داشته باشند. ما دوست داریم این کار را انجام دهیم.” اگرچه رئیس واتس اپ به جزئیاتی مانند تاریخ انتشار اشاره نکرده است، اما این بیانیه برای کسانی که مشتاق اپلیکیشن آیپد خود هستند، اطمینان بخش است. او اضافه کرد که مهندسان واتس اپ اخیراً کارهای زیادی برای پشتیبانی از چندین دستگاه انجام داده اند. این همچنین پایه و اساس ساخت اپلیکیشن تبلت خود را گذاشت.

ما کارهای زیادی روی فناوری برای پشتیبانی از چندین دستگاه انجام دادیم. شبکه ما و برنامه های دسکتاپ ما قبلاً این را دارند. اگر چندین دستگاه روشن باشد، می‌توانم تلفنم را خاموش کنم یا اتصال شبکه‌ام را قطع کنم و همچنان پیام‌ها را روی دسک‌تاپم دریافت کنم. این برای یک برنامه تبلت بسیار مهم است، بنابراین می‌توانید حتی اگر تلفنتان روشن نیست از برنامه استفاده کنید. بنابراین فناوری اصلی وجود دارد.

با این حال، رئیس واتس اپ از ژوئن گذشته همین قول را داده بود. او در مصاحبه ای با WABetaInfo تایید کرد که واتس اپ به زودی به آی پد می آید و از آن زمان همه منتظر هستند.

در حال حاضر برای دسترسی به آن در iPad خود باید به نسخه وب واتس اپ اعتماد کنید. با این حال، این راه حل مملو از مشکلاتی مانند کاهش زمان شارژ و عدم پشتیبانی از تماس های ویدیویی / صوتی است. اکنون که پشتیبانی چند دستگاهی معرفی شده است، ممکن است برنامه واتس اپ شما برای iPad در افق ظاهر شود.

[Via The Verge]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …