راهنمای Pokémon Go: Deoxys (دفاع فرم).

اخبار اپل


DNA Pokémon، Deoxys به Legendary Raids در Pokémon Go باز می گردد. یکی از عجیب‌ترین پوکمون‌های افسانه‌ای موجود، Deoxys دارای چهار شکل مختلف است که هر کدام به استراتژی متفاوتی برای شکست دادن نیاز دارند. خوشبختانه، ما اینجا در iMore همه چیزهایی را داریم که برای مقابله با این Raid نیاز دارید و مطمئن شوید که بهترین لوازم جانبی Pokémon Go ما را بررسی کنید تا بتوانید در سفر Pokémon خود به طور کامل مجهز شوید!

Deoxys در پوکمون گو کیست؟

منبع: شرکت پوکمون

یکی از غیر معمول ترین پوکمون ها، Deoxys با جهش یک ویروس بیگانه در فضا شکل گرفت. آن را به اشکال مختلف: عادی، حمله، دفاع، و سرعت. هر فرم شکل متفاوتی دارد و آمار متفاوتی دارد، اما همه آنها یک نوع و رنگ های اصلی یکسان هستند.

جایی که فرم ها واقعاً متفاوت هستند، مجموعه حرکت آنها است:

 • Normal Forme Deoxys می تواند آسیب های نوع Psychic، Electric و Normal را برطرف کند.
 • Attack Forme Deoxys می تواند آسیب های نوع Psychic، Electric، Dark و Poison را وارد کند.
 • Defence Forme Deoxys می تواند آسیب های نوع Psychic، Electric، Fighting و Rock وارد کند.
 • Speed ​​Forme Deoxys می تواند آسیب های نوع Psychic، Electric و Normal را وارد کند.

این به این معنی است که ممکن است مجبور شوید تیم های پیشخوان خود را بسته به فرمی که با آن روبرو هستید کمی تنظیم کنید. این راهنما بر روی فرم دفاع متمرکز است، اما اگر می‌پرسید سه شکل دیگر آن چگونه است:

بهترین شمارنده ها برای Deoxys در پوکمون گو کدامند؟

Deoxys یک نوع Psychic خالص، آسیب بیشتری را از حملات Bug، Ghost و Dark وارد می کند. فرم دفاعی آن قادر به مقابله با آسیب های نوع Psychic، Fighting، Rock و Electric است. از آنجایی که Mega Evolved Pokémon برای هر یک از نقاط ضعف آن وجود دارد، این یک Raid است که می‌خواهید با مربیان دیگر خود هماهنگ کنید.

مگا جنگار

Pokemon 094 Gengar Mega

منبع: شرکت پوکمون

بهترین از بهترین ها، Mega Gengar بهترین انتخاب برای حمله مبتنی بر Ghost در این حمله است، با این فرض که شما انرژی مگا را در اختیار دارید. به عنوان یک نوع Ghost and Poison، آسیب بسیار موثری از حملات نوع Psychic Deoxys می گیرد، اما در برابر آسیب های نوع Fighting مقاومت می کند. اگر یک Mega Gengar را به این Raid می آورید، باید بدانید پنجه سایه و توپ سایه و به یاد داشته باشید که اگر می توانید با خیال راحت این کار را انجام دهید، با مربیان همکار خود هماهنگ کنید.

مگا هاندوم

Pokemon 229 Houndoom Mega

منبع: شرکت پوکمون

اگر به اندازه کافی Mega Gengar Energy ندارید یا برای یک حمله مبتنی بر Dark مجهزتر هستید، Mega Houndoom بهترین مگا پوکمون نوع Dark برای مقابله با Deoxys است. به عنوان یک نوع Dark and Fire، باید مراقب حملات جنگی و راک Deoxys باشید، اما در برابر حرکات نوع Psychic مقاومت می کند. غرغر کردن و بازی نادرست حرکت‌های ایده‌آل برای Mega Houndoom در اینجا هستند، و اگر می‌توانید با بقیه مهمانی‌های Raid خود هماهنگ کنید.

مگا ابسول

Pokemon 359 Absol Mega

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای رهبری تهاجمی مبتنی بر تاریکی، Mega Absol است. این نوع تاریک خالص از حرکات نوع مبارزه آسیب فوق العاده موثر می گیرد، اما در برابر آسیب های نوع روانی مقاومت می کند. اگر انجام این کار ایمن است، می‌خواهید با بقیه گروه حمله خود هماهنگ کنید تا از Mega Boost حداکثر استفاده را ببرید، و Mega Absol شما باید بداند. غرغر کردن و نبض تاریک برای این مبارزه

مگا گیارادوس

Pokemon 130 Gyarados Mega

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه مگا گیارادوس به خوبی Mega Houndoom یا Mega Absol عمل نمی کند، اما Mega Gyarados هنوز یک انتخاب عالی برای رهبری یک حمله مبتنی بر Dark است. به عنوان یک نوع Dark and Water، از حرکات نوع جنگی و الکتریکی Deoxys آسیب بیشتری می بیند، اما در برابر حرکات نوع Psychic خود مقاومت می کند. گاز گرفتن و کرانچ بهترین ست حرکت برای این Raid هستند و اگر بتوانید با بقیه پارتی Raid هماهنگ کنید، سایر Dark ها را در میدان تقویت می کند.

Giratina (منشاء شکل)

Pokemon 487 Giratina Origin

منبع: شرکت پوکمون

Giratina یکی دیگر از رقبای عالی برای Deoxys، اما به‌طور خاص Origin Forme، در منطقه Sinnoh Legenday است. فرم Giratina’s Origin به اندازه شکل تغییر یافته آن در دسترس نبوده است، اما آنها از همان Candy استفاده می کنند. به عنوان یک نوع Ghost and Dragon، در برابر آسیب‌های نوع الکتریکی و عادی مقاومت می‌کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد که پوکمون DNA بتواند از آن استفاده کند. پنجه سایه و توپ سایه حرکاتی هستند که می خواهید Giratina شما بداند.

دارکرایی

Pokemon 491 Darkray

منبع: شرکت پوکمون

The Mythical Gen IV Pokémon، Darkrai ممکن است شبیه یک روح به نظر برسد، اما در واقع یک نوع Dark است، و با وجود اینکه یک پوکمون افسانه‌ای است، به طور گسترده در دسترس است. در برابر حملات Deoxys’s Psychic مقاومت می کند و برای سایر Formes در برابر نوع Dark مقاومت می کند، اما نسبت به نوع Fighting ضعیف است. اگر Darkray را به این Raid می‌آورید، باید بدانید غرغر کردن و توپ سایه یا نبض تاریک. Shadow Ball حتی بدون بهره مندی از STAB آسیب کمی بیشتر می کند، اما اگر با مگا پوکمون نوع تاریک می دوید، Dark Pulse بهتر عمل می کند.

هوپا (محصور)

Pokemon 720 Hoopa Confined

منبع: شرکت پوکمون

هر دو شکل Pokémon Hoopa افسانه ای در مقابل Deoxys بسیار خوب عمل می کنند. با این حال، Confined Forme در این حمله خاص بهترین عملکرد را دارد. به عنوان یک نوع Psychic و Ghost، هیچ نقطه ضعفی ندارد که Deoxys بتواند از آن استفاده کند و در برابر آسیب های روانی و جنگی مقاومت می کند. متأسفانه، Hoopa بسیار محدود است، فقط یک حساب در هر حساب و تنها در صورتی که یک تحقیق ویژه طولانی را تکمیل کنید. با این حال، اگر یکی را دارید، حیرت زده و توپ سایه مجموعه حرکتی است که شما به دنبال آن هستید.

هوپا (بدون قید)

Pokemon 720 Hoopa Unbound

منبع: شرکت پوکمون

Hoopa’s Unbound Forme نیز در این حمله عالی عمل می کند، اگر قبلاً قالب خود را تغییر داده اید و نمی خواهید Candy و Stardust را برای تغییر آن خرج کنید. به عنوان یک نوع روانی و تاریک، در برابر حرکات نوع روانی مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعفی در این مبارزه ندارد. شما همچنین می خواهید حیرت زده و توپ سایه برای حرکت Hoopa Unbound در این حمله.

لوستر

Pokemon 609 Chandeleure

منبع: شرکت پوکمون

Chandelure که در ابتدا در منطقه Unova Gen V با آن مواجه شد، در مقابل Deoxys بسیار خوب عمل کرد. Chandelure به عنوان یک نوع Ghost and Fire، آسیب فوق العاده موثری را از حملات نوع Rock می گیرد، اما در برابر نوع Fighting مقاومت می کند. مرحله اول آن، Litwick در چندین رویداد به نمایش درآمده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال حداقل یک یا دو نفر را از قبل فعال کرده اند. هگز و توپ سایه مجموعه حرکتی ایده آل برای این Raid هستند.

مگا بیدریل

Pokemon 015 Beedrill Mega

منبع: شرکت پوکمون

آخرین پیشخوان مگا، Mega Beedrill کلید یک مهمانی Raiding نوع Bug است. این نوع Bug and Poison آسیب فوق‌العاده مؤثری را از حملات Psychic و Rock وارد می‌کند، بنابراین در بیشتر این Raid‌ها دوام زیادی نخواهد داشت، اما مقاومت در برابر آسیب‌های نوع Fighting و تقویت مگا که برای سایر انواع باگ ایجاد می‌کند، آن را قابل دوام می‌کند. اگر معجون و مواد زنده را در دسترس دارید، انتخاب کنید تا آن را ادامه دهید. اگر مگا بیدریل را به این مبارزه می آورید، باید بدانید نیش حشره و X-Scissor.

جنگر

Pokemon 094 Gengar

منبع: شرکت پوکمون

Gengar ژنرال I یک انتخاب محکم برای این حمله است، به خصوص زمانی که با مگا جنگار جفت شود. آنقدر طولانی و به طرق مختلف در دسترس بوده است که بهانه ای برای نداشتن حداقل یک زوج در فهرست شما وجود ندارد. علاوه بر این، با معرفی Trade Evolution، می‌توانید Haunter را بدون خرج کردن آب‌نبات به Gengar تبدیل کنید، و حتی آب‌نبات‌های بیشتری برای تقویت این شبح تانک برایتان باقی می‌ماند. با این حال، مانند نسخه Mega Evolved، Gengar در حملات Psychic نیز ضعیف است، بنابراین مطمئن شوید که Revives و Potions زیادی در اختیار دارید. برای حرکات، لیسیدن و توپ سایه بهترین کار را انجام دهید، اما اگر Legacy Move یا Elite TM را ندارید، پنجه سایه تقریبا به خوبی کار می کند

هیدریگون

Pokemon 635 Hydreigon

منبع: شرکت پوکمون

تکامل نهایی Deino، Hydreigon یک شبه افسانه ای از منطقه Unova است. این بازی در طول هفته اژدها و همچنین رویدادهای دیگر، در تخم‌مرغ‌ها و به‌عنوان مسابقه جایزه لیگ نبرد پوکمون گو به نمایش درآمد، بنابراین اکثر بازیکنان فعال حداقل یک یا دو نفر را قبلاً فعال کرده‌اند. به عنوان یک نوع Dark و Dragon، حملات Electric و Psychic Deoxys آسیب کمتری خواهند داشت، اما حملات از نوع Fighting آسیب فوق العاده موثری خواهند داشت. گاز گرفتن و نبض تاریک مجموعه حرکتی است که در این Raid به دنبال آن هستید.

ایولتال

Pokemon 717 Yveltal

منبع: شرکت پوکمون

طلسم افسانه ای پوکمون Yایولتال آخرین نفر از شمارنده های برتر است، اما مطمئناً فشار اور نیست. به عنوان یک نوع Dark and Flying، اگر Deoxys که با آن روبرو هستید دارای حملات از نوع Electric یا Rock باشد، آسیب بیشتری خواهد دید، اما در برابر آسیب نوع Psychic مقاومت می کند و مطمئناً می تواند ضربه بخورد. اگرچه Destruction Pokémon تا کنون فقط یک بار در Raids اجرا شده است، اما نسبتاً جدید بود، بنابراین اکثر بازیکنان فعال باید حداقل یک یا دو بازی داشته باشند. غرغر کردن و نبض تاریک حرکاتی هستند که می خواهید Yveltal برای این Raid بداند.

پشتیبان گیری؟

اگرچه اکثر بازیکنان می‌توانند تیمی از بهترین کانترها تشکیل دهند، اما اگر در تیم خود شکافی پیدا کنید، تعداد زیادی پشتیبان وجود دارند که در گروه‌های بزرگ‌تر به خوبی کار می‌کنند. فقط مطمئن شوید که در حال طفره رفتن هستید و هر یک از موارد زیر می تواند پشتیبان مناسبی باشد:

 • وییل با خرخر کردن و بازی ناپسند
 • زارود با نیش و نبض تیره
 • Genesect با Fury Cutter و X-Scissor
 • Mewtwo با سایکو کات و سایه بال
 • Tyranitar با نیش و کرانچ
 • Bisharp با Snarl و Dark Pulse
 • اسکالویر با نیش باگ و مگا هورن
 • هونکرو با صدای خرخر و نبض تیره
 • Scizor با Fury Cutter و X-Scissor
 • Deoxys (فرم حمله) با Poison Jab و Dark Pulse
 • Trevenant با Shadow Claw و Shadow Ball
 • تمساح با خرخر و کرانچ
 • Absol با Snarl و Dark Pulse
 • Houndoom با Snarl و Foul Play
 • بانت با پنجه سایه و توپ سایه
 • Pinsir با Fury Cutter و X-Scissor
 • Yanmega با Bug Bite و Bug Buzz
 • Mismagius با Hex و Shadow Ball

سایه پوکمون؟

تعادل مجدد Shadow Pokémon نجات یافته از Team GO Rocket آنها را به توپ های شیشه ای عالی تبدیل می کند. نه تنها آمار آنها افزایش می یابد، بلکه در طول رویدادهای خاص، امکان تغییر حرکت آنها وجود دارد. اگر هر یک از پوکمون‌های زیر را با ست حرکت مناسب داشته باشید، در این Raid بسیار خوب عمل می‌کنند:

 • Shadow Mewtwo با سایکو کات و سایه بال
 • Shadow Weavile با Snarl و Foul Play
 • Shadow Tyranitar با نیش و کرانچ
 • Shadow Banette با Shadow Claw و Shadow Ball
 • Shadow Absol با Snarl و Dark Pulse
 • Shadow Pinsir با Bug Bite و X-Scissor
 • Shadow Honchkrow با Snarl و Dark Pulse
 • Shadow Mismagius با Hex و Shadow Ball
 • Shadow Houndoom با Snarl و Foul Play
 • Shadow Scizor با Fury Cutter و X-Scissor
 • Shadow Shiftry با Snarl و Foul Play
 • Shadow Raikou با Thunder Shock و Shadow Ball

توجه: Shadow Mewtwo، Shadow Weavile و Shadow Tyranitar از هر غیر مگا پوکمون در لیست بهترین شمارنده ها بهتر عمل می کنند.

برای شکست دادن Deoxys در پوکمون گو چند بازیکن لازم است؟

در حالی که سایر اشکال Deoxys را می توان با سه یا حتی دو بازیکن سطح بالا شکست داد، فرم دفاع، همانطور که از نامش پیداست، دفاع بسیار بالاتری دارد و بنابراین ضرب و شتم بسیار بیشتری را متحمل می شود. هنگام به چالش کشیدن این شکل از DNA پوکمون، باید حداقل چهار بازیکن داشته باشید، و اگر سطح پایین‌تری دارید یا بهترین شمارنده را ندارید، حداقل شش بازیکن داشته باشید.

شرایط آب و هوایی که می تواند بر این Raid تأثیر بگذارد عبارتند از:

 • باد حرکات نوع روانی Deoxys را تقویت می کند
 • هوای نیمه ابری حرکت نوع سنگ Deoxys را تقویت می کند
 • باران حرکت نوع Electric Deoxys و همچنین شمارنده‌های نوع Bug شما را تقویت می‌کند
 • آب و هوای ابری / ابری حرکت نوع جنگی Deoxys را تقویت می کند
 • مه شمارنده‌های تاریک و شبح شما را تقویت می‌کند

درباره Deoxys در پوکمون گو سوالی دارید؟

آیا سؤالی در مورد استفاده از Pokémon Deoxys از نوع Legendary Psychic دارید؟ نکاتی برای مربیان همکار خود دارید؟ آنها را در نظرات زیر بگذارید، و مطمئن شوید که Pokédex کامل ما، و همچنین بسیاری از راهنماهای Pokémon Go ما را بررسی کنید تا شما نیز بتوانید یک استاد پوکمون شوید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …