راهنمای Pokémon Go: Deoxys (فرم حمله).

اخبار اپل


Pokémon DNA، Deoxys به حملات Pokémon Go باز می گردد. یکی از عجیب‌ترین پوکمون‌های افسانه‌ای موجود، Deoxys دارای چهار شکل مختلف است که هر کدام برای بردن به استراتژی متفاوتی نیاز دارند. خوشبختانه، اینجا در iMore ما همه چیزهایی را داریم که برای شروع این حمله باید بدانید و حتماً بهترین لوازم جانبی Pokémon Go ما را بررسی کنید تا بتوانید برای سفر پوکمون خود کاملاً مجهز شوید!

Deoxys در پوکمون گو کیست؟

منبع: شرکت پوکمون

یکی از غیرمعمول ترین پوکمون ها، Deoxys با جهش یک ویروس بیگانه در فضا شکل می گیرد. اشکال مختلف را می پذیرد: عادی، حمله، دفاع و سرعت. هر شکل شکل متفاوتی دارد و ویژگی‌های متفاوتی دارد، اما همگی از یک نوع و رنگ‌های اصلی یکسان هستند.

جایی که فرم ها واقعاً متفاوت هستند، حرکات آنها است:

 • Normal Forme Deoxys می تواند باعث آسیب روحی، الکتریکی و عادی شود.
 • Attack Forme Deoxys می تواند آسیب های روحی، الکتریکی، تیره و سمی ایجاد کند.
 • Defence Forme Deoxys می تواند باعث آسیب روحی، الکتریکی، رزمی و سنگی شود.
 • Speed ​​Forme Deoxys می تواند باعث آسیب روحی، الکتریکی و عادی شود.

این بدان معنی است که ممکن است لازم باشد بسته به فرمی که با آن روبرو هستید، تیم های پیشخوان خود را کمی تنظیم کنید. این راهنما بر شکل حمله متمرکز است، اما اگر می‌پرسید سه شکل دیگر چگونه هستند:

بهترین کانترهای Deoxys در پوکمون گو کدامند؟

Deoxys از نوع روانی خالص آسیب بیشتری از حملاتی مانند اشکالات، ارواح و تاریکی می گیرد. شکل حمله آن می تواند آسیب های روحی، سمی، تاریکی و الکتریکی را ایجاد کند. اگرچه Mega Evolved Pokémon برای هر یک از انواع ضعف‌های آن وجود دارد، این شکل از Deoxys به بهترین وجه با تیم‌های مبتنی بر Dark به چالش کشیده می‌شود.

مگا هاندوم

Pokemon 229 Houndoom Mega

منبع: شرکت پوکمون

بهترین از بهترین ها، Mega Houndoom باید اولین انتخاب شما باشد، در صورت امکان برای این حمله. او به عنوان یک تیپ تیره و آتشین، در برابر حملات روانی و تاریکی Deoxy مقاومت می کند، در حالی که هیچ نقطه ضعفی ندارد که بتواند از آن استفاده کند. غرغر کرد و تقلب حرکت های عالی برای Mega Houndoom در اینجا هستند. در حالی که هماهنگی با گروه حمله خود در این Deoxys خاص اهمیت کمتری دارد، Mega Houndoom دیگر انواع تاریک زمین را بهبود می بخشد.

مگا مطلق

Pokemon 359 Absol Mega

منبع: شرکت پوکمون

اگر Mega Houndoom Energy کافی ندارید، Mega Absol در این حمله نیز عالی عمل می کند. نوع تیره خالص، آسیب های روحی و تاریک را نیز تحمل می کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد که دیوکسیس بتواند از آن استفاده کند. غرغر کرد و نبض تاریک حرکت عالی برای Mega Absol در این نبرد است.

گیراتینا (شکل مبدا)

Pokemon 487 Giratina Origin

منبع: شرکت پوکمون

افسانه ای در منطقه Sinnoh، Giratina یکی دیگر از مخالفان عالی Deoxys است، اما به ویژه شکل اصلی آن. فرم Giratina’s Origin به اندازه فرم تغییر یافته آن در دسترس نبود، اما آنها از همان Candy استفاده می کنند. به عنوان یک نوع روح و اژدها، آسیب های الکتریکی و سمی را تحمل می کند، اما از حرکات تاریک آسیب فوق العاده موثری متحمل می شود. پنجه یک سایه و توپ سایه حرکاتی هستند که می خواهید Giratina شما بداند.

مگا گارادوس

Pokemon 130 Gyarados Mega

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه به خوبی Mega Houndoom یا Mega Absol عمل نمی کند، Mega Gyarados هنوز یک انتخاب عالی برای رهبری تیم شما است. او به عنوان یک نوع تاریک و آبی، آسیب بیشتری را از دوره Deoxys Electric متحمل خواهد شد، اما در برابر حرکات خود از Dark و Psychic مقاومت می کند. گاز می گیرم و خرچنگ بهترین مجموعه حرکات برای این Raid هستند و اگر بتوانید با بقیه گروه Raid هماهنگ کنید، این کار باعث می شود تا سایر تاریک ها در زمین بازی تقویت شوند.

Darkray

Pokemon 491 Darkray

منبع: شرکت پوکمون

پوکمون افسانه ای نسل چهارم، Darkrai ممکن است شبیه یک روح باشد، اما در واقع یک نوع تاریک است و اگرچه یک پوکمون افسانه ای است، اما گسترده است. در برابر حملات روانی Deoxys مقاومت می کند و برای اشکال دیگر در برابر نوع تاریک مقاومت می کند اما در نوع مبارزه ضعیف است. اگر در این حمله وارد Darkrai شوید، می خواهید که او بداند غرغر کرد و نبض تاریک. توپ سایه همچنین می تواند کار کند، اما از مزیت های تاریک Mega Boost، Mega Absol یا Mega Gyarados Mega Houndoom استفاده نخواهد کرد.

هیدریگون

Pokemon 635 Hydreigon

منبع: شرکت پوکمون

تکامل نهایی Deino، Hydreigon یک شبه افسانه ای از منطقه Unova است. این بازی در طول هفته اژدها و همچنین رویدادهای دیگر به صورت تخم‌مرغ و به‌عنوان یک بازی جایزه لیگ Pokémon Go Battle ارائه شد، بنابراین اکثر بازیکنان فعال حداقل یک یا دو نفر را قبلاً گنجانده‌اند. مانند Dark و Dragon، حملات Dark، Electric و Psychic Deoxys آسیب کمتری وارد می کند، در حالی که حرکات Poison آسیب استاندارد را وارد می کند. گاز می گیرم و نبض تاریک مجموعه حرکاتی است که در این حمله به دنبال آن هستید.

ظالم

Pokemon 248 Tyrant

منبع: شرکت پوکمون

شبه افسانه ای Gen II، Tyranitar یک انتخاب عالی برای نبرد با Deoxys است. این نوع Rock and Dark در برابر آسیب هایی مانند Poison، Dark و Psychic مقاومت می کند، در حالی که هیچ نقطه ضعفی در ارتباط با این حمله وجود ندارد. Tyranitar همچنین بسیار در دسترس است زیرا در حملات، رویدادها، روز جامعه و موارد دیگر به نمایش درآمده است. اگر در این نبرد یک ظالم بیاورید، می خواهید بدانید گاز می گیرم و خرچنگ.

مگا جنگار

Pokemon 094 Gengar Mega

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه توصیه می کنیم هنگام ساختن تیم ضد خود روی انواع تاریک تمرکز کنید، اما Mega Gengar برای حمله مبتنی بر Ghost در این حمله مورد نیاز است. به عنوان یک نوع شبح و سم، از حملات Dark و Psychic Deoxys آسیب فوق العاده موثری خواهد دید، اما در برابر آسیب Poison مقاومت می کند. اگر در این Raid یک Mega Gengar پوشیده اید، باید او را بداند دارم لیس میزنم و توپ سایه; با این حال، اگر حرکت Legacy یا EliteTM ندارید، پنجه یک سایه نیز کار می کند. همچنین می‌خواهید با تیم حمله خود هماهنگ کنید تا از Ghost Mega Boost حداکثر استفاده را ببرید.

زاروده

Pokemon 893 Zarude

منبع: شرکت پوکمون

Pokemon افسانه ای Zarude یکی دیگر از شمارنده های عالی برای Deoxys است. این نوع از Grass and Dark از حرکات Poison آسیب فوق العاده موثری متحمل می شود، اما در برابر سایر حملات Deoxy مقاومت می کند. متأسفانه، Zarude به یک حساب در هر حساب محدود می شود و فقط در صورتی که یک خط محدود را برای تحقیقات ویژه تکمیل کنید. با این حال، اگر یکی داشته باشید، او در این نبرد عملکرد خوبی خواهد داشت. گاز می گیرم و نبض تاریک مجموعه حرکاتی است که برای Zarude خود می خواهید.

ایولتال

Pokemon 717 Iveltal

منبع: شرکت پوکمون

طلسم افسانه ای از پوکمون y، Yveltal یک شمارنده عالی دیگر است. به عنوان یک نوع تاریک و پرنده، اگر Deoxys که با آن روبرو هستید دارای حرکات الکتریکی باشد، آسیب بیشتری می بیند، اما آسیب های روحی و تاریکی را تحمل می کند و مطمئناً می تواند ضربه را تحمل کند. Destruction Pokémon تاکنون تنها یک بار در Raids اجرا شده است، بنابراین برخی از بازیکنان ممکن است Candy برای قدرت آن نداشته باشند. اگر Yveltal دارید، غرغر کرد و نبض تاریک حرکاتی هستند که می خواهید در مورد این حمله بدانید.

هوپا (بدون قید)

Pokemon 720 Hoopa Unbound

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از پوکمون های افسانه ای با در دسترس بودن بسیار محدود، Hoopa یک ضد عالی برای Deoxys است، اما به خصوص شکل نامرتبط آن. به عنوان یک نوع ذهنی و تاریک، آسیب های روحی را تحمل می کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد که Deoxys بتواند از آن استفاده کند. با این حال، Hoopa به یک حساب در هر حساب محدود می شود و تنها در صورتی که یک خط طولانی و محدود از تحقیقات خاص را تکمیل کرده باشید. علاوه بر این، 50 آب نبات و 10000 گرد و غبار ستاره ای برای تبدیل شدن به شکل نامرتبط هزینه دارد. با این حال، اگر Hoopa Unbound دارید، شگفت انگيز و نبض تاریک مجموعه کاملی از حرکات برای این حمله است.

تمساح

Pokemon 553 Crocodiles

منبع: شرکت پوکمون

Gen V’s Krookodile یک شمارنده عالی دیگر است. این نوع Ground and Dark آسیب کمتری را از تمام حملات احتمالی Deoxys جذب می کند. متأسفانه، Krookodile فقط از طریق تکامل به دست می آید و مرحله اول آن، Sandile، به 12 کیلومتری Strange Eggs محدود شده است، که فقط توسط Team GO Rocket Executives ذخیره شده است، بنابراین بسیاری از بازیکنان حتی یک Candy ندارند، خیلی کمتر به اندازه کافی Candy برای توسعه آن کافی است. آن را به سمت بالا تغذیه کنید اگر کروکودیل دارید، می خواهید بدانید غرغر کرد برای حرکت سریع آن و خرچنگ برای مشغله ها

بافتنی

Pokemon 461 Weavile

منبع: شرکت پوکمون

آخرین اما نه کم‌اهمیت، تکامل Sinneh Stone توسط Sneasal، Weavile توسط Gen II، فهرست شمارنده‌های برتر ما را تکمیل می‌کند. این پوکمون تاریک و یخی هیچ نقطه ضعفی ندارد که Deoxys بتواند از آن استفاده کند و در برابر آسیب های تاریک و روانی مقاوم است. همچنین بسیار مقرون به صرفه است، زیرا در تعدادی از رویدادها گنجانده شده است و تکامل تخم ریزی نسبتاً رایج است. غرغر کرد و تقلب

پشتیبان گیری؟

اگر چه اکثر بازیکنان می توانند تیمی از بهترین کانترها را در صورت یافتن شکاف در تیم خود ایجاد کنند، پشتیبان های زیادی وجود دارد که در گروه های بزرگتر به خوبی کار می کنند. فقط مطمئن شوید که اجتناب می کنید و هر یک از موارد زیر می تواند یک نسخه پشتیبان مناسب باشد:

 • Mewtwo با سایکو کات و سایه بال
 • هونکرو با صدای خرخر و نبض تیره
 • Mega Beedrill با Bug Bite و X-Scissor
 • Absol با Snarl و Dark Pulse
 • Regigigas با قدرت پنهان و Giga Impact
 • Bisharp با Snarl و Dark Pulse
 • هوندوم با غرغر و بازی خشن
 • Yanmega با Bug Bite و Bug Buzz
 • Mega Manetric با Snarl و Wild Charge
 • Genesect با Fury Cutter و X-Scissor
 • شیفت با غرغر و بازی خشن
 • من با یک دندان آتشین و یک خراش تصمیم می گیرم
 • Zekrom با نفس اژدها و کرانچ
 • رایکو با Thunder Shock و Shadow Ball
 • Alolan Muk با Snarl و Dark Pulse
 • مگا بلاستویز با بایت و هیدرو کانن
 • زامازنتا (قهرمان بسیاری از نبردها) با غرغر و کرانچ
 • شارپدو با لقمه و کرانچ
 • Pinsir با Bug Bite و X-Scissor
 • Pangoro با Snarl و Night Slash
 • کاکتوس با ساکر پانچ و نبض تیره
 • Zacian (قهرمان بسیاری از نبردها) با Snarl و Play Rough
 • Haxorus با دم اژدها و Night Strike

پوکمون در سایه؟

تعادل مجدد Shadow Pokémon، ذخیره شده توسط Team GO Rocket، آنها را به توپ های شیشه ای عالی تبدیل می کند. نه تنها آمار آنها در حال افزایش است، بلکه در طول رویدادهای خاص امکان تغییر حرکت آنها وجود دارد. اگر هر یک از پوکمون های زیر را با مجموعه حرکات مناسب داشته باشید، در این حمله بسیار خوب عمل می کنند:

 • Shadow Tyranitar با نیش و کرانچ
 • Shadow Weavile با غرش و بازی خشن
 • سایه هونکرو با غرغر و نبض تاریک
 • Shadow Absol با غرغر و نبض تیره
 • Shadow Houndoom با غرغر و بازی خشن
 • Shadow Raikou با Thunder Shock و Shadow Ball
 • Shadow Cacturne با Sucker Punch و Dark Pulse
 • Shadow Pinsir با نیش حشره و X-scissors
 • Shapedo Shapedo با گاز گرفتن و کرانچ
 • Shadow Scizor با Fury Cutter و X-Scissor
 • Shadow Shiftry با غرغر و بازی خشن
 • Shadow Scyther با Fury Cutter و Bug Buzz
 • سایه سلام با نیش و بازگشت
 • Shadow Metagros با Bullet Punch و Meteor Mash

توجه: Shadow Tyranitar و Shadow Weavile از هر پوکمون غیر مگا در لیست بهترین کانترها بهتر عمل می کنند.

چند بازیکن برای شکست دادن Deoxys در پوکمون گو لازم است؟

اتک فرم Deoxys ساده ترین شکل برای پیروزی است. در واقع، از نظر فنی این امکان وجود دارد که یک بازیکن سطح بالا با بهترین ضد ضربه به تنهایی او را شکست دهد. با این حال، اگر در سطح پایین‌تری هستید یا فاقد بهترین شمارنده هستید، می‌خواهید سه بازیکن یا بیشتر را هدف بگیرید.

شرایط آب و هوایی که ممکن است بر این حمله تأثیر بگذارد عبارتند از:

 • باد باعث تقویت حرکات ذهنی دیوکسیس می شود
 • هوای ابری باعث تشدید سیر دئوکسیس نوع پویسون می شود
 • باران باعث افزایش حرکت Deoxys Electric و همچنین شمارشگر اشکال می شود
 • مه مسیر تاریک Deoxys و همچنین شمارنده های Dark و Ghost شما را افزایش می دهد

درباره Deoxys در پوکمون گو سوالی دارید؟

آیا در مورد مقابله با نوع روانی افسانه ای Pokémon Deoxys سؤالی دارید؟ آیا راهنمایی برای مربیان همکار خود دارید؟ آنها را در نظرات زیر بنویسید و فراموش نکنید که Pokédex کامل ما و همچنین بسیاری از راهنماهای Pokémon Go ما را بررسی کنید تا بتوانید خودتان یک استاد پوکمون شوید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …