سهم Apple TV + از بازار پخش جریانی همچنان در حال رشد است

اخبار اپل


طبق گفته شرکتی که این صنعت را دنبال می کند، Apple TV + 5٪ از بازار پخش ویدیوی ایالات متحده را در اختیار دارد. اگرچه این امر Apple TV + را به یک پخش کننده کوچک تبدیل می کند، اما این سرویس در سال 2021 تنها با 3 درصد سهم راه اندازی شد، بنابراین سال شاهد رشد قابل توجهی بود.

دو رقیب بزرگ آن، نتفلیکس و آمازون پرایم ویدیو، سهم خود را از بازار استریم در سال 2021 کاهش دادند.

Apple TV + سرویس پخش جریانی کوچکی است که می توانید

طبق گزارش جدید JustWatch، سرویس استریم اپل در سه ماهه آخر سال 2021 عملکرد خوبی داشته است. تحلیلگران گفتند: «Apple TV + سه ماهه چهارم قوی داشت، + 1٪ به سه ماهه سوم اضافه کرد و سال را با رکورد 5٪ به پایان رساند.”

JustWatch گفت: “Apple TV + سال را با بالاترین سهم بازار خود تا به امروز با افزایش 2٪ در تمام سال به پایان رساند.”

اپل تعداد مشترکین را محاسبه نمی کند، بنابراین تحلیلگران باید قضاوت کنند که کوپرتینویی چقدر خوب رقابت می کند. حتی زمانی که سازنده آیفون گزارش مالی سه ماهه خود را منتشر می کند – که بعداً در 27 ژانویه انجام می دهد – درآمد Apple TV + با پول سایر خدمات مانند اپ استور ترکیب می شود.

سال 2021 سال بدی برای نتفلیکس و آمازون پرایم ویدیو بود

بزرگترین سرویس های پخش در حال کاهش هستند، در حالی که کوچکترین آنها در حال رشد هستند.
گرافیک: JustWatch

برخلاف Apple TV +، دو بزرگترین سرویس استریم در سال 2021 شاهد کاهش قابل توجهی در سهم خود از بازار استریم بودند. نتفلیکس سال را با بیش از 30 درصد از بازار پخش در ایالات متحده آغاز کرد، اما تا دسامبر به کمتر از 25 درصد کاهش یافت. Amazon Prime Video سال 2021 را با بیش از 20٪ شروع کرد اما تا دسامبر کاهش یافت.

JustWatch می‌گوید: «نتفلیکس و پرایم ویدیو به‌طور پیوسته در حال از دست دادن سهم خود از بازار بودند، زیرا پلتفرم‌های دیگری مانند HBO Max، Paramount + و Discovery + شتاب بیشتری گرفتند.

بزرگترین برنده، HBO Max بود. سهم بازار آن در سال 2021 5 واحد درصد افزایش یافت.

JustWatch تخمینی از تعداد دقیق مشترکین هیچ یک از سرویس های پخش را فاش نکرد و فقط محبوبیت نسبی هر کدام را اعلام کرد. بنابراین تصور نکنید که این اعداد بطور خودکار به این معنی است که نتفلیکس و آمازون مشترکین خود را از دست داده اند. اگر اپل و دیگران بازار استریم را رشد دهند، نیازی نیست که پایگاه مشترک نتفلیکس برای کاهش سهم بازار خود کاهش یابد.

JustWatch سرویسی را برای ویدیوهای توصیه شده مدیریت می کند. کاربران تنظیمات برگزیده و سرویس‌های پخشی را که مشترک هستند وارد می‌کنند و پخش‌های پیشنهادی را دریافت می‌کنند که ممکن است دوست داشته باشند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …