صحبت های توبی کبل، روپرت گرینت در مورد اسپاگتی بولونیزی و بازگشت خدمتکار

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


با بازگشت Apple TV + مورد علاقه طرفداران در 21 ژانویه، روپرت گرینت و توبی کبل با اسکرین تایمز و زیگموند قاضی دیدار کردند تا درباره تغییرات شخصیت هایشان در فصل 3 و نحوه کار با M Night صحبت کنند. شاملان.

مصاحبه (ویدئوی زیر) با یک سوال در مورد اینکه چه چیزی گرینت و کبل را در مورد شخصیت هایشان در این فصل شگفت زده کرد آغاز شد. Kebel قبل از اینکه در مورد برخی از کارهای عادی که شان تلاش می کند انجام دهد و سفرش را مطرح کرد، گفت: “من یک گذار دشوار به باورهای خرافی و اعتقاد به همه این چیزها داشتم و با شخصیت نل، Lean، و انجام همه این کارها مبادله کردم.” برای تبدیل شدن به “یک فرد بهتر و شایسته تر”.

این بار جولیان هوشیار بود. به‌طوری‌که این به خودی خود چیز جدیدی برای من بود، “گرینت گفت، و آن را به عنوان بخش عمده‌ای از شخصیت جولیان توصیف کرد که او واقعاً از خلقت وام گرفته است.

آن دو همچنین درباره آنچه که از این کار یاد گرفتند صحبت کردند خدمتگزار با همکاری M. Knight Shamalan، Kebel، در مورد اینکه چگونه کارگردان معروف “لحن را تنظیم کرد و همه آن لحن را دنبال کردند” در حالی که برنامه از یک سری کارگردان مهمان لذت می برد، گرینت دوباره احساسات خود را تکرار کرد و گفت که لوکیشن و فیلمبرداری فیلم واقعاً بوده است. منحصر به فرد، با کل اکشن، “در این یک مکان متراکم” و ماهیت زمانی عکس ها، که به نظر او، آن را شبیه به یک بازی و “بسیار غوطه ور” می کند.

در نهایت، از آن دو خواسته شد که یکدیگر را به عنوان یک غذا توصیف کنند، کبل گفت که روپرت “صد درصد” اسپاگتی بولونیزی است و گرینت به شوخی گفت که Kebel “قطعاً ذائقه اکتسابی دارد”.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …

اخبار اپل
لایسنس ویندوز 10 پرو را با قیمت 15 دلار و آفیس را با قیمت 28 دلار در فروش آخر ماه می خریداری کنید

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. فروش آخر ماه مه Keysbuff به شما این امکان را می دهد که معاملات عالی در زمینه نرم افزار دریافت کنید. فرقه مک خوانندگان تخفیف های عمیقی را از ارائه دهنده کلیدهای فعال سازی نرم …