طبق گزارش ها، Apple TV + “Cha Cha Real Smooth” را از Cooper Raiff گرفته است

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


طبق گزارش ها، Apple TV + Cooper Raiff’s را گرفته است چا چا واقعی صاف پس از برنده شدن در یک “موقعیت مناقصه رقابتی” که شامل برخی از بزرگترین مهاجمان هالیوود بود.

Variety گزارش می دهد که Apple TV + رقابت شدید همه مظنونان معمولی از جمله نتفلیکس را شکست داده است.

این فیلم از جشنواره فیلم مجازی ساندنس امسال گرفته شده است.

در “چا چا واقعی صاف”، رایف نقش یک فارغ التحصیل اخیر را بازی می کند که به عنوان یک مرد تبلیغاتی در یک بار میتسوا کار می کند. در حین کار، او با یک مادر جوان (داکوتا جانسون) و دختر نوجوانش (ونسا بورگارد) دوستی منحصر به فردی برقرار کرد. لزلی مان، ایوان آسانته، رائول کاستیو و بلانکت راش گروه را تکمیل می کنند.

تخمین زده می شود که اپل حدود 15 میلیون دلار برای خرید آنها پرداخت کرده است چا چا واقعی صاف در معامله ای که گفته می شود بزرگترین معامله تاکنون برای بازار مجازی ساندنس امسال بوده است. این یک سال پس از آن است که اپل با پرداخت 25 میلیون دلار مطالبات، رکورد مخارج را شکست CODA، فیلمی که پس از آن بسیار محبوب شد. Apple TV + بدون شک به اجرای مجدد امیدوار است چا چا واقعی صاف.

اگر می خواهید لذت ببرید چا چا واقعی صاف با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …