لایحه ایلینوی می تواند فروشگاه App اپل را مجبور کند که روش های پرداخت جایگزین را مجاز کند

اپ استور
اخبار اپل


لایحه جدیدی به نام قانون آزادی اشتراک مستقیم توسط ایالت ایلینویز ارائه شده است که هدف آن جلوگیری از گرفتن بخشی از سود شرکت های فناوری مانند اپل و گوگل از توسعه دهندگان برنامه های محلی است. در اصل، این قانون به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که از روش های پرداخت جایگزین در اپ استور اپل استفاده کنند و سیاست های فعلی آن را دور بزنند. سال گذشته، آریزونا تلاش کرد لایحه مشابهی را تصویب کند، اما به دلیل لابی گری اپل و گوگل از بین رفت.

شرکت مستقر در ایلینوی Basecamp یکی از بزرگترین حامیان این لایحه است. WGEM گزارش ها. دیوید هاین مایر-هانسون، یکی از بنیانگذاران شرکت، گفت که اپل سرویس ایمیل HEY Basecamp را رد کرده است، زیرا توسعه دهندگان از افزودن گزینه IAP به برنامه خودداری کرده اند.

اپل از ما خواسته است که سرویس جدید خود را از طریق پردازشگر پرداخت خود بفروشیم تا بتوانند 30 درصد تخفیف دریافت کنند یا از فروشگاه برنامه حذف شوند. Basecamp ممکن است یکی از معدود شرکت هایی باشد که مایل به گفتگو است، اما ما از تنها شرکت هایی هستیم که با این رژیم های سرکوبگر مقابله می کنیم.

Heinemeier-Hansson حامی سرسخت حساب‌های دولتی مختلف است که در تلاش هستند گزینه‌های پرداخت جایگزین را در App Store ارائه دهند. در گذشته، تمام ایالت های آریزونا، مینه سوتا و داکوتای شمالی صورتحساب هایی را برای دور زدن خریدهای درون برنامه ای پیشنهاد کرده اند. با این حال، این لوایح در نهایت به دلیل لابی های شدید اپل و گوگل علیه آنها لغو شد.

وقتی اپل 30 درصد از خریدهای درون برنامه ای کمیسیون می گیرد، درآمد مالیاتی شرکت به ایالت کالیفرنیا، جایی که شرکت مستقر است، می رود. سارا فایگنهولز، سناتور ایلینوی گفت: «در حالی که تلاش می کنیم پایه درآمد خود را مدرن کنیم، ما به عنوان یک ایالت باید از درآمد از دست رفته استفاده کنیم. ما باید فناوری بزرگ را تحت کنترل نگه داریم.» فایگنهولز خاطرنشان کرد که ایلینوی در سال گذشته “یک میلیارد دلار درآمد مالیاتی از دست داده است”.

سازنده آیفون در سرتاسر جهان با فشار زیادی برای بازنگری در سیاست های خود در اپ استور مواجه است. اخیراً مجبور شد به روش‌های پرداخت جایگزین در کره جنوبی و هلند اجازه دهد. با این حال، او هنوز کمیسیون معاملات را جمع آوری می کند.

[Via WGEM]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
دانلود iOS 15.5 و iPadOS 15.5 اکنون در دسترس است

پس از چندین ماه آزمایش، اپل نسخه های پایدار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را منتشر کرد. هفته گذشته توسط Release Candidate ساخته شد. این نسخه از iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست. با این حال، بهبودهای جزئی در زیر کاپوت انجام شده است. می‌توانید iOS …

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …