مجموعه عظیم گودزیلا Apple TV + را هدف گرفته است

اخبار اپل


درست خوانده شده، گودزیلا، خود پادشاه هیولاها، یک سریال در Apple TV + دریافت می کند.
عکس: برادران وارنر. تصاویر

Apple TV + در حال ساخت سریالی است که در The Legendary’s Monsterverse که شامل فیلم هایی مانند گودزیلا علیه کونگ. این نمایش یک اکشن زنده خواهد بود و داستان نبرد بشریت برای بقا را در دنیایی که توسط اسب‌های آبی شهر در هم کوبیده زندگی می‌کند، ادامه خواهد داد.

گودزیلا و هیولای اپل تی وی +

Legendary’s Monsterverse در سال 2014 با گودزیلا، و در سال 2017 با کنگ: جزیره جمجمه. آنها از سال 2019 دنبال شده اند گودزیلا: پادشاه هیولاها و 2021 گودزیلا علیه کونگ.

طبق گفته اپل، سریال Apple TV + – که در حال حاضر نامش فاش نشده است – سفر خانواده را برای کشف اسرار و میراث مدفون او که آنها را به یک سازمان مخفی به نام Monarch مرتبط می کند، بررسی می کند.

این توسط Matt Fraction ساخته شده است (نگاه هاوک) و کریس بلک (Star Trek: Enterprise، اخراج شد). مشکی همچنین به عنوان یک نمایشگر عمل خواهد کرد.

برای کسانی که هیچ یک از فیلم های Monsterverse را ندیده اند (1) مشکل شما چیست؟ و (2) مطمئن باشید که دوران لباس های لاستیکی قدیمی مدت هاست گذشته است. CGI گودزیلا و کسانی را که با آنها مبارزه می کند بسیار واقعی تر می کند. این به مجموعه فیلم کمک کرده است تا کنون نزدیک به 2 میلیارد دلار در سراسر جهان جمع آوری کند.

هنوز مشخص نیست که Apple TV + چه زمانی سری گودزیلا خود را معرفی می کند.

اپل داستان های علمی تخیلی زیادی ارائه می دهد

اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا گودزیلا به سرویس استریم اپل بپیوندد، اما در حال حاضر داستان های علمی تخیلی زیادی وجود دارد. اقتباسی از آیزاک عظیموف وجود دارد پایه، بسیاری از فصول تاریخ جایگزین برای تمام بشریت. هر دو دکتر برین و آهنگ قو داستان های علمی تخیلی هوشمندی هستند که به تازگی نمایش داده شده اند.

همه آنها با اشتراک ماهانه 4.99 دلار در Apple TV + ارائه می شوند.



مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …