مجوز مادام العمر برای ویندوز 10 15 دلار، آفیس 26 دلار: تخفیف در پایان ماه تا 91٪!

اخبار اپل


این انتشارات کلید فعال سازی نرم افزار با تخفیف توسط CDKeylord.com ارائه شده است.

در فروش خود در پایان ماه، فروشنده نرم افزار CDKeylord.com پیشنهادات بی نظیر بیشتری را برای نرم افزار اصلی مایکروسافت ارائه می دهد. فرقه به ماک خوانندگان می توانند 30 درصد تخفیف در قیمت کلید معمولی ویندوز 10 پرو دریافت کنند. و هنگامی که یک کلید برای ویندوز 10 خریداری می کنید، می توانید یک ارتقاء رایگان به ویندوز 11 دریافت کنید! فقط کد تخفیف ویژه را وارد کنید CULT هنگامی که برای برداشتن پس انداز استثنایی ترک می کنید.

تخفیف های موجود برای عناوین مختلف نرم افزار مایکروسافت را در لیست زیر مشاهده کنید.

تخفیف در پایان ماه در CDKeylord.com: کلیدهای OEM Windows 10 Pro و موارد دیگر

با پیشنهادات نرم افزاری در پایان ماه در سایت می توانید با استفاده از کد تخفیف فوق العاده از 30 درصد تخفیف برخوردار شوید. CULT در CDKeylord.com هنگام خرید کلید برای Microsoft Windows و Office. این معاملات را بررسی کنید!

در فروش تخفیف CDKeylord در پایان ماه، می توانید با کد کوپن CULT 30٪ تخفیف دریافت کنید.
عکس: CDKeylord.com

دلایل به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت

اپل مرتباً به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را به‌صورت رایگان (هر دو برای مک، آیفون و آی‌پد این هفته) منتشر می‌کند. از سوی دیگر، مایکروسافت معمولاً برای نسخه‌های جدیدتر سیستم عامل و نرم‌افزار عملکرد حرفه‌ای خود هزینه می‌گیرد – و به‌روزرسانی‌ها معمولاً ارزان نیستند.

با این حال، به تاخیر انداختن به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت خود ارزشی ندارد. به روز نگه داشتن نرم افزار رایانه شما تضمین می کند که هیجان انگیزترین ویژگی های جدید را دریافت کنید. و قیمت های پایین CDKeylord این ارتقا را جذاب تر می کند.

هنگامی که از آخرین نسخه های سیستم عامل مایکروسافت و/یا نرم افزار عملکرد استفاده می کنید، می توانید از ویژگی های جدیدی استفاده کنید که کارهای روزمره را آسان تر می کند. این به معنای افزایش بهره وری است. ارتقاء به آخرین نسخه ها نیز مشکلات سازگاری را کاهش می دهد.

فقط روی صفحه محصول کلیک کنید
در صفحه محصول، برای خرید کافی است روی «اکنون خرید کنید» کلیک کنید.
عکس: CDKeylord.com

برای کسب امنیت بیشتر نرم افزار را به روز کنید

به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت به معنای افزایش امنیت نیز می باشد. و این شاید حتی مهمتر از استفاده از آخرین ویژگی های اضافه شده نرم افزار باشد. نسخه های جدیدتر نرم افزار، از جمله مایکروسافت، تقریباً همیشه امن تر از نسخه های قدیمی تر هستند. تقریباً هر نسخه جدید نرم افزار شامل اصلاحات و ارتقاهایی است که مشکلات امنیتی موجود در نسخه های قبلی را برطرف می کند.

همچنین، اگر به‌روزرسانی نرم‌افزار خود را به تأخیر بیندازید، در برابر یک امر اجتناب ناپذیر دیگر آسیب‌پذیر می‌شوید. در نهایت، مایکروسافت پشتیبانی از نسخه (های) قدیمی مورد استفاده شما را متوقف خواهد کرد.

هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال‌سازی نرم‌افزار را در مرکز مشتریان تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می‌کنید.
هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال‌سازی نرم‌افزار را در مرکز مشتریان تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می‌کنید.
عکس: CDKeylord.com

اگر به نسخه‌های جدیدتر ارتقا می‌دهید، در صورت بروز مشکل و توقف روز کاری، نگران دسترسی نداشتن به پشتیبانی فنی نخواهید بود. این بر بودن ارجح است مجبور شد برای ارتقا از پشتیبانی مایکروسافت هنگامی که با مشکلی مواجه شدید که نمی توانید آن را برطرف کنید.

چاپ ریز را بخوانید

در حالی که CDKeylord بدون شک معاملات عالی ارائه می دهد، لطفاً توجه داشته باشید که این مجوزهای نرم افزار مایکروسافت غیرقابل انتقال هستند. کلیدهای نرم افزار برای a معتبر هستند فعال سازی یکباره یک کامپیوتر (به جز زمانی که دو کامپیوتر علامت گذاری شده باشند). اگر در کمتر از یک سال به رایانه دیگری تغییر دهید، برای ادامه استفاده از نرم افزار باید مجوز دیگری خریداری کنید.

با این حال، با توجه به این تخفیف‌های بزرگ روی قیمت‌های پایین CDKeylord، این محدودیت‌ها نباید مانع از ارتقای قاطع شود. برای دریافت 30 درصد تخفیف، از CDKeylord.com خرید کنید و کد را وارد کنید CULT در گیشه

پس از خرید کلید نرم افزار فعال سازی CDKeylord.com، فعال سازی محصول جدید مایکروسافت شما یک فرآیند آسان است.
پس از خرید کلید نرم افزار فعال سازی CDKeylord.com، فعال سازی محصول جدید مایکروسافت شما یک فرآیند آسان است.
عکس: CDKeylord.comمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …